Absolventi

My v Business Coaching College koučujeme a učíme ľudí koučovacím zručnostiam, lebo veríme, že ich život sa zlepší, a že nadobudnuté zručnosti využijú vo vlastný prospech, v prospech svojich blízkych a kolegov v práci. Takto robíme biznis ľudskejší a pomaly budujeme budúcnosť, v ktorej budeme chcieť žiť a ktorú by sme dopriali aj našim deťom.

Absolventi našich výcvikov sú kouči, ktorí s rešpektom a úctou k človeku robia túto prácu vo svete a zameriavajú sa na rôzne profesijné oblasti, kde využívajú koučing. Týmto by sme chceli ukázať, že koučing nie je iba nástroj pre manažérov v biznise alebo pre profesionálnych koučov, a je možné ho použiť v takmer všetkých profesiách. Tu vám predstavujeme niektorých našich absolventov a ich zaujímavé projekty.

Katarína Vlčková - riešenie životných situácií

Vyštudovala som učiteľstvo prírodovedeckých predmetov, ale učila som len veľmi krátko. Vo svojej praxi som sa dostala do rôznych firiem, kde som pomáhala nastavovať procesy, čím som sa automaticky dostávala k práci s ľuďmi, s ich hodnotami a menila som nielen ich pracovné, ale mnohokrát aj životné postoje. V súčasnosti, po absolvovaní business a life coaching výcviku, ponúkam svoje skúsenosti ako koučka. Uprednostňujem individuálny koučing a mentoring. S klientmi hľadáme ich životnú rovnováhu a spokojnosť.

Ing. Andrea Dzurošková – life a biznis kouč

Svojou prácou pomáham jednotlivcom a zamestnancom malých a stredne veľkých tímov zvyšovať ich osobnú spokojnosť, vnútornú pohodu a vyrovnanosť a zároveň ich sprevádzam na ceste vedúcej k úspešnému nastaveniu a splneniu ich cieľov a snov. Vďaka mojej práci sa jednotlivec aj organizácia lepšie vyrovnáva s pracovnou záťažou, stresom a napätím v medziľudských vzťahoch, vie si lepšie organizovať pracovný aj súkromný život a dokáže žiť svoj život naplno.

Zuzana Majer Mičincová,ACC - COACHINGPARTNER for your business and life

Koučujem - destilujem potenciál a genialitu jednotlivcov aj tímov z rôznych sfér podnikania, ktorí chcú vniesť jasnosť do ich tém, prekonať ťažké situácie a bariéry, ako aj s tými, ktorí chcú začať s pozitívnym vývojom, udržať ho v chode a dosahovať nové ciele. Mám 15 rokov skúsenosti v HR v medzinárodných firmách, väčšinu vo vedúcich pozíciách.  Medzičasom pracujem aj ako tréner a kouč a okrem slovenčiny koučujem v nemčine a angličtine. Riadim sa mottom, že veľké objavy nám nezmenia život tak, ako malé trvalé zmeny v ňom.

Life koučing/výcvik medzinárodne certifikovaný

Na jeseň v septembri štartujeme výcvik v Life koučingu/životný koučing, ktorý je certifikovaný od ICF-medzinárodnej federácie koučov. Naučíte sa pracovať s klientom na životné ale aj pracovné témy, ako uchopiť témy vzťahov, konfliktov či životných hodnôt, pracovať s klimitujúcimi presvedčeniami, ktoré nám často  bránoia pri posune vpred. A výcvik obsahuje aj prácu na sebe a svojom vlastnom rozvoji.

Letná atmosféra na výcviku Biznis koučingu

Biznis koučing/výcvik

V septembri opäť začíname náš najfrekventovanejší výcvik v BIznis koučingu - medzinárodne certifikovaný od ICF (medzinárodnej federácie kooučov). Vhodný pre manažérov a podnikateľov, ktorí teraz riešia kopec rôznych situácií v súviskosti s koronou, ale aj pre všetkých kto pracuje s ľuďmi - tréneri, kouči, terapeuti, právnici, lekári a  pre tých. ktorí pracujú sami na sebe a svopjom vlastnom rozvoji. A tiež pre tých, ktorí stratili zamestnanie alebo sa zaoberajú myšlienkou, ako profesijne ďalej sa posunúť. viac info: https://www.koucovaciaskola.sk/kurz-biznis-koucing

referencie a o koučingu: https://www.koucovaciaskola.sk/o-skole/referencie