Absolventi

My v Business Coaching College koučujeme a učíme ľudí koučovacím zručnostiam, lebo veríme, že ich život sa zlepší, a že nadobudnuté zručnosti využijú vo vlastný prospech, v prospech svojich blízkych a kolegov v práci. Takto robíme biznis ľudskejší a pomaly budujeme budúcnosť, v ktorej budeme chcieť žiť a ktorú by sme dopriali aj našim deťom.

Absolventi našich výcvikov sú kouči, ktorí s rešpektom a úctou k človeku robia túto prácu vo svete a zameriavajú sa na rôzne profesijné oblasti, kde využívajú koučing. Týmto by sme chceli ukázať, že koučing nie je iba nástroj pre manažérov v biznise alebo pre profesionálnych koučov, a je možné ho použiť v takmer všetkých profesiách. Tu vám predstavujeme niektorých našich absolventov a ich zaujímavé projekty. ING. MONIKA SLÁVIKOVÁ – TRANSFORMAČNÁ LIFE A BIZNIS KOUČKA

Klientov sprevádzam pri ich zmenách, v  súkromnom aj  v pracovnom živote, aby sa ich  veci stali  jednoduchšie a možné. Vlastný osobnostný  rozvoj mi dodáva energiu a radosť, s ktorou s klientami pracujem. Mám  viac ako 10 ročné skúsenosti manažérskeho koučovania v poisťovníctve. V praxi  koučky a mediátorky vychádzam z toho, že ľudia sme rôzni a každý má svoj jedinečný vnútorný svet. Koučujem  v slovenskom a rusínskom jazyku.

(Prešov, východné Slovensko  a online)

Kontakt

Mária Imrichová – Life, biznis – transformačná koučka

V živote každého z nás sa objavujú neočakávané a na prvý pohľad neriešiteľné prekážky. Môžu sa objaviť v profesionálnom, ale aj súkromnom živote. Príčinou mnohých úskalí je veľa ráz len zlá komunikáciaNiekedy nedokážeme povedať, čo si myslíme, alebo nevieme správne sformulovať slová tak, aby nám pomohli vpred. A preto sa točíme v kruhu. Transformačný koučing tieto nezrovnalosti vie pomôcť identifikovať a pochopiť tým, ktorí majú odvahu a chcú hľadať riešenie. Ako kouč s mnohoročnou praxou s prácou s ľuďmi prierezovo v organizačnej štruktúre korporátnych spoločností tejto problematike rozumiem a rada posúvam ľudí vpred. Pôsobím ako kouč, lektor a mediátor. Transformačný koučing prebieha individuálne, kde sa komunikácii žiadne medze nekladú. Verím, že raz zažiť je lepšie, ako stokrát počuť. (Prešov – Slovensko)

Kontakt

Katarína Mešková - manažér v oblasti rozvoja talentov

Každý máme v sebe jedinečné GPS, ktoré nás vedie. Osobný život či práca si občas vyžadujú rozhodnutie, ktoré GPS nevie spracovať a je nutné pridať nové “mapy”, alebo úplne nastaviť novú destináciu. Koučing je pre mňa nástrojom, ktorý to umožňuje a kouč sa stáva sprievodcom počas tohto bezpečného objavovania. Ako manažér v oblasti Rozvoja talentu sa s podobnými situáciami stretávam denne a rada sa stanem aj Vaším sprievodcom!

Kontakt

Novinky

Na tomto mieste uverejňujeme všetko čo máme nové - nápady, zážitky, blogy, otvorenie nového kurzu, foto z ukončenia kurzu, veci čo sa týkajú koučingu a aj čo sa netýkajú - skrátka čím práve žijeme

Foto z ukončenia výcviku

Ďalšia partička koučov na svete! Bolo nám s vami fajn priatelia   Želáme vám všetkým štastný koučovací život!   

U nás v koučovacej škole

Takto sa koučujeme, mentorujeme, diskutujeme a zdieľame...a je nám pri tom dobre ... aj našim výcvikovým študentom :) Veď posúďte sami :)

Dostali sme opäť Certifikát hodnotenia dôveryhodnosti

Tak aj tento rok sme ako firma boli pri hodnotení dôveryhodnosti firiem na Slovensku ocenení certifikátom. Podľa vyjadrení agentúry, zaoberajúcej sa prieskumom fungovania firiem, výnosov, platenia daní a ďalších parametrov, nás v ratingu zaradili medzi TOP firmy na Slovensku. Tešíme sa z toho :)

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

artboard%207%20copy@150x

Vyše 500 absolventov

8-klub-koucov

Klub koučov

11-nominacia-na-knihu-roka

Nominácia na knihu roka

12-seminar-zadarmo

Seminár zadarmo

9-pomahajuce-projekty

Pomáhajúce projekty

3-nas-pribeh

Náš príbeh

5-vycvik-vedieme-dve-spolu

Výcvik vedieme dve spolu

2-od-prihlasky-po-certifikat

Od prihlášky po certifikát

6-sprevadzanie-k-certifikacii

Sprevádzanie k certifikácií

4-prijemne-prostredie

Príjemné prostredie

10-referencie

Referencie

1-co-je-koucing

Čo je koučing

13-mame-viziu

Máme víziu