Absolventi

My v Business Coaching College koučujeme a učíme ľudí koučovacím zručnostiam, lebo veríme, že ich život sa zlepší, a že nadobudnuté zručnosti využijú vo vlastný prospech, v prospech svojich blízkych a kolegov v práci. Takto robíme biznis ľudskejší a pomaly budujeme budúcnosť, v ktorej budeme chcieť žiť a ktorú by sme dopriali aj našim deťom.

Absolventi našich výcvikov sú kouči, ktorí s rešpektom a úctou k človeku robia túto prácu vo svete a zameriavajú sa na rôzne profesijné oblasti, kde využívajú koučing. Týmto by sme chceli ukázať, že koučing nie je iba nástroj pre manažérov v biznise alebo pre profesionálnych koučov, a je možné ho použiť v takmer všetkých profesiách. Tu vám predstavujeme niektorých našich absolventov a ich zaujímavé projekty. MONIKA MIHOKOVÁ - Biznis kouč pre začínajúce podnikateľky

V práci sa riadim primárne svojou intuíciou a vnútorným hlasom, ktoré ma vždy nasmerujú k môjmu zmysluplnému cieľu. A aj preto mám vlastné motto: "Nasmerujem Vás na riešenie, ktoré Vám bude dávať zmysel!" Som kouč, mentor a konzultant v oblasti osobnostného rozvoja s viac ako 20 ročnou skúsenosťou v korporátnom IT biznise ako riaditeľka ľudských zdrojov. Realizujem zážitkové workshopy s koučovacími prvkami, individuálny koučing a mentoring či konzultácie podľa potreby klienta. Mojim poslaním je pomáhať ženám žiť ich sny naplno! (oblasť - Košice, Prešov, východné Slovensko)

Kontakt

Katarína Medvecová Plichtová - kouč/rozvoj talentov

Gallup®Certified Strengths Coach. Business Coaching Trained Coach. Talent nemajú len športovci, umelci, herci. Každý z nás je jedinečný a bola by škoda, keby sme nepoznali a nerozvíjali vlastné talenty. Pracujem s dotazníkom CliftonStrengths®. Pomáham jednotlivcom i tímom porozumieť a rozvíjať vlastné talenty, silné a slabé stránky, aby dosiahli želané výsledky ako v súkromnom, tak v pracovnom živote. 

Kontakt

Gabriela Čičmancová – Biznis kariérny kouč

Som manažér ľudských zdrojov s viac ako 16 -ročnými skúsenosťami na rôznych pozíciách, v rôznych oblastiach a segmentoch. Prešla som rôznymi pozíciami od špecialistu po manažéra, člena manažment tímu a štatutára/konateľa. Som profesionál so silnou orientáciou na výsledok, silnou zodpovednosťou za svoje rozhodnutia. Prinášam a rada získavam inšpiráciu, nové podnety a nápady, dodávam hotové riešenia na mieru. Každý človek je jedinečný a každý jeden je unikát prinášajúci výzvy a inšpiráciu a tak pristupujem ku každému kolegovi, biznis partnerovi, manažérovi, klientovi, človeku. Koučing mi pomohol dosiahnuť to čo sa mi dosiahnuť podarilo, bol a je mojím sprievodcom v každodennom živote a veľkou inšpiráciou k neustálej a každodennej práci na sebe.  

Kontakt

Novinky

Na tomto mieste uverejňujeme všetko čo máme nové - nápady, zážitky, blogy, otvorenie nového kurzu, foto z ukončenia kurzu, veci čo sa týkajú koučingu a aj čo sa netýkajú - skrátka čím práve žijeme

Krst Emočných kariet

Včera sme slávnostne pokrstili naše nové Emočné karty, viď foto aj s originálom:). Nálada výborná ako vždy, koláčiky dobré a karty sa páčili:) Krstní rodičia Janka Holúbeková a Vladko Lopušniak ich posypali perleťovým práškom a zaželali im veľa šťastia....viac fotiek z krstu nájdete na našej stránke Business Coaching College na facebooku...https://www.facebook.com/BusinessCoachingCollege/

Firemné a organizačné konštelácie - Hellinger Institut Nederland

Opäť štyri dni takto systemicky a organizačne tentokrát s Marion. Páčila sa nám jej práca aj jej prítomnosť. Veľká inšpirácia👍

Náš koučing pod lampou

Momentka z natáčania rozhovorov o koučingu...tentokrát s lídrami...atmosféra výborná, debata nemala konca kraja:) len nočný čas ukončil plodnú diskusiu:)

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

Vyše 500 absolventov

Vyše 500 absolventov

Klub koučov

Klub koučov

Nominácia na knihu roka

Nominácia na knihu roka

Seminár zadarmo

Seminár zadarmo

Pomáhajúce projekty

Pomáhajúce projekty

Náš príbeh

Náš príbeh

Výcvik vedieme dve spolu

Výcvik vedieme dve spolu

Od prihlášky po certifikát

Od prihlášky po certifikát

Sprevádzanie k certifikácií

Sprevádzanie k certifikácií

Príjemné prostredie

Príjemné prostredie

Referencie

Referencie

Čo je koučing

Čo je koučing

Máme víziu

Máme víziu