Absolventi

My v Business Coaching College koučujeme a učíme ľudí koučovacím zručnostiam, lebo veríme, že ich život sa zlepší, a že nadobudnuté zručnosti využijú vo vlastný prospech, v prospech svojich blízkych a kolegov v práci. Takto robíme biznis ľudskejší a pomaly budujeme budúcnosť, v ktorej budeme chcieť žiť a ktorú by sme dopriali aj našim deťom.

Absolventi našich výcvikov sú kouči, ktorí s rešpektom a úctou k človeku robia túto prácu vo svete a zameriavajú sa na rôzne profesijné oblasti, kde využívajú koučing. Týmto by sme chceli ukázať, že koučing nie je iba nástroj pre manažérov v biznise alebo pre profesionálnych koučov, a je možné ho použiť v takmer všetkých profesiách. Tu vám predstavujeme niektorých našich absolventov a ich zaujímavé projekty.

Slávka Fuleková - kouč, tréner, manažér

Koučing je súčasťou môjho života.

Na koučingu ma baví hlavne to, že sa môže diať kdekoľvek a kedykoľvek a s kýmkoľvek, kto chce  hľadať a nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia, žiť slobodný a spokojný život – bez ohľadu na to, akú rolu má v pracovnom alebo osobnom živote. Koučujem individuálne aj tímovo, biznis aj life, verím v systemický prístup v koučingu a využívam ho, facilitujem rôzne workshopy, trénujem, mentorujem v oblasti HR. Baví ma stretávať sa s klientmi a rada ich podnecujem k zvedavosti a neustálemu učeniu sa bez ohľadu na to, v akej oblasti pôsobia. Venujem sa rozvoju osobnej, tímovej a interpersonálnej efektivity, osobnému a firemnému rozvoju cez rôzne témy klientov. (Slavka Fuleková | Reskola s.r.o., oblasť koučovania - celé Slovensko, zahraničie cez skype v AJ)

Miroslav Schlesinger – mentor, motivátor, kouč

Každý z nás má v sebe bájneho Fénixa, len ho treba prebudiť... Dvadsať rokov pôsobím v oblasti pomáhajúcich profesií. Osobitne sa venujem klientom, ktorí sú vyhoretí (aj vo vzťahu), boli obeťou trestného činu, alebo nemajú dostatok motivácie a sebadôvery. Po absolvovaní skvelej Business Coaching College používam mentorig a motiváciu ako predvoj koučingu. Koučing považujem za najetickejší prístup ku klientovi. riaditel@oz-spk.sk

Katarína Vlčková - riešenie životných situácií

Vyštudovala som učiteľstvo prírodovedeckých predmetov, ale učila som len veľmi krátko. Vo svojej praxi som sa dostala do rôznych firiem, kde som ako procesný manažér pomáhala nastavovať procesy, čím som sa automaticky dostávala k práci s ľuďmi, s ich hodnotami a menila som nielen ich pracovné, ale mnohokrát aj životné postoje. V súčasnosti, po absolvovaní business a life coaching výcviku, ponúkam svoje skúsenosti ako koučka. Uprednostňujem individuálny koučing a mentoring. S klientmi hľadáme ich životnú rovnováhu a spokojnosť.

Life coaching výcvik odštartoval

Life koučing výcvik pred mesiacom odštartoval polročnú cestu...začali sme osobne, a pokračujeme online...pracovať na sebe alebo sa učiť koučovať sa dá aj online (a aj so zážitkom)...kde je vôľa, tam je cesta:)

na čo sa zameriavame:

-práca na sebe a vlastnom sebarozvoji

-učenie sa koučovať na životné témy a dilemy

-medzinárodná certifíkacia výcviku

Tímový výcvik ukončený/online

Ďalší tímoví kouči na svete!

Pracovali sme osobne aj online počas výcviku. Aj sme sa spolu pohrali:)

Veľa diskusií a inšpirácie opäť pre nás všetkých:)

veľa šťastia priatelia!

ICF seminár

Pred pár dňami sme viedli seminár pre ICF (medzinárodnú federáciu koučingu-slovenskú pobočku) o tom, ako sa stať medzinárodne certifikovaným koučom.

Pre tých, ktorí nestihli, bude ďalší seminár koncom januára.