Absolventi

My v Business Coaching College koučujeme a učíme ľudí koučovacím zručnostiam, lebo veríme, že ich život sa zlepší, a že nadobudnuté zručnosti využijú vo vlastný prospech, v prospech svojich blízkych a kolegov v práci. Takto robíme biznis ľudskejší a pomaly budujeme budúcnosť, v ktorej budeme chcieť žiť a ktorú by sme dopriali aj našim deťom.

Absolventi našich výcvikov sú kouči, ktorí s rešpektom a úctou k človeku robia túto prácu vo svete a zameriavajú sa na rôzne profesijné oblasti, kde využívajú koučing. Týmto by sme chceli ukázať, že koučing nie je iba nástroj pre manažérov v biznise alebo pre profesionálnych koučov, a je možné ho použiť v takmer všetkých profesiách. Tu vám predstavujeme niektorých našich absolventov a ich zaujímavé projekty.

Janka Holúbeková - executive kouč

Mám viac ako 30-ročnú prax v oblasti ľudských zdrojov, z toho viac ako 20 rokov vo vrcholových manažérskych a riadiacich pozíciách, do ktorých som sa neustále snažila implementovať skutočnú ľudskosť. Takže množstvo skúseností, často i neštandardných jednak v biznise, ale i v osobnom živote, mi prinieslo obrovské pochopenie ľudského správania a konania. Celý môj pracovný život sa spája s ľuďmi. Táto práca s ľuďmi a pre ľudí vždy bola a je pre mňa vášňou. Napĺňa ma ľuďom pomáhať, podporovať ich a robiť im život ľahší, lepší, krajší, a mohli žiť v harmónii samých so sebou a so svojím okolím.

Niekedy sa treba aj stratiť, aby sme sa mohli nájsť, a k tomu môže pomôcť aj koučing. Je to cesta objavovania vlastných zdrojov k riešeniu problémov, dosahovaniu cieľov jednotlivcov i tímov. A taktiež podnecovania zvedavosti a odvahy pozerať sa, vnímať a robiť veci inak. Preto sa snažím klientom  pomáhať nielen hľadať, ale najmä nájsť súvislosti v zdanlivých nesúvislostiach, ktoré sú niekedy komplikované a navonok neviditeľné. Som ako taký navigátor alebo kompas.

Moja ponuka: koučing individuálny a tímový, mentoring, poradenstvo  v oblasti HR, workshopy, tréningy. Osobne aj online.

Som vďačná Koučovacej škole Denisky a Zuzky za získanie metód a foriem - koučovacích nástrojov. Aj ich prostredníctvom môžem moju ponuku realizovať.

Kontakt: jholubekova@gmail.com

Peter Čeliga - manažér a kouč

Som vášnivo zvedavý človek so zápalom pre neustály sebarozvoj, milujem knihy, hudbu, šport, inteligentné rozhovory a dlhé prechádzky. Považujem sa za jedného z tých „šťastlivcov“, ktorý môže hrdo prehlásiť, že ho práca napĺňa. Pracujem ako Manažér pre rozvoj a vzdelávanie pre farmaceutickú spoločnosť, milujem vzdelávanie a som rád, že vďaka mojej práci môžem pomáhať ľuďom dosahovať ich ciele. Koučovanie je pre mňa ako šoférovanie. Mojou úlohou je dopraviť klienta do cieľa, ktorý si sám určí. Pevne verím, že aj keď sa na chvíľu stratíme, spoločne vždy nájdeme smer. (oblasť koučovania: celé Slovensko online, osobne vzájomná dohoda)

JUDr. Miroslava Tomašovičová - kouč s vášňou pre prácu s mládežou

Som kouč srdcom aj dušou s vášňou pre prácu s mládežou. Ako mládežnícky kouč poskytujem bezpečný priestor bez úsudku, kde sa mladý človek môže skutočne otvoriť v dôvernom prostredí a nemusí sa báť, že ho niekto odradí, bude odsúdený, čo má robiť alebo dokonca, čo hovorí.  Do koučovania prinášam dôveru, empatiu a pochopenie, kde sa teenager cíti skutočne vypočutí, mohol byť sám sebou a bez obáv hovoriť o tom, čo má na mysli, skúma príležitosti pre seba, mohol si uvedomovať svoje hodnoty, silné stránky a vášne a hovoriť o svojich snoch a budúcich túžbach. Som spoluzakladateľka a koučka v OZ Educoach, organizácie na propagovanie a šírenie koučovacej kultúry na stredných školách na Slovensku s víziou uplatniť koučovací prístup ako jednu z výchovných metód nastupujúcej generácie, lebo viem že koučing funguje aj v školstve.

Kontakt: 0905 697 115

Náš "office day"

Dnes máme opäť náš pravidelný "office day"...pri kávičke so škoricou to ide lepšie...a pripravujeme pre vás niečo malé na coaching week ... 👭

Renovácia u nás prebieha úspešne

Prerábame… inovujeme… a o chvíľu vás radi uvítame v našich vynovených priestoroch

Hodnotenie kvality od Hospodárskych novín 2021

Aj za rok 2021 sme boli ocenení ako vysoko dôveryhodná firma.

S dvomi "Áčkami"

Potešilo nás to!

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov