Absolventi

My v Business Coaching College koučujeme a učíme ľudí koučovacím zručnostiam, lebo veríme, že ich život sa zlepší, a že nadobudnuté zručnosti využijú vo vlastný prospech, v prospech svojich blízkych a kolegov v práci. Takto robíme biznis ľudskejší a pomaly budujeme budúcnosť, v ktorej budeme chcieť žiť a ktorú by sme dopriali aj našim deťom.

Absolventi našich výcvikov sú kouči, ktorí s rešpektom a úctou k človeku robia túto prácu vo svete a zameriavajú sa na rôzne profesijné oblasti, kde využívajú koučing. Týmto by sme chceli ukázať, že koučing nie je iba nástroj pre manažérov v biznise alebo pre profesionálnych koučov, a je možné ho použiť v takmer všetkých profesiách. Tu vám predstavujeme niektorých našich absolventov a ich zaujímavé projekty.

Peter Čeliga - manažér a kouč

Som vášnivo zvedavý človek so zápalom pre neustály sebarozvoj, milujem knihy, hudbu, šport, inteligentné rozhovory a dlhé prechádzky. Považujem sa za jedného z tých „šťastlivcov“, ktorý môže hrdo prehlásiť, že ho práca napĺňa. Pracujem ako Manažér pre rozvoj a vzdelávanie pre farmaceutickú spoločnosť, milujem vzdelávanie a som rád, že vďaka mojej práci môžem pomáhať ľuďom dosahovať ich ciele. Koučovanie je pre mňa ako šoférovanie. Mojou úlohou je dopraviť klienta do cieľa, ktorý si sám určí. Pevne verím, že aj keď sa na chvíľu stratíme, spoločne vždy nájdeme smer. (oblasť koučovania: celé Slovensko online, osobne vzájomná dohoda)

JUDr. Miroslava Tomašovičová - kouč s vášňou pre prácu s mládežou

Som kouč srdcom aj dušou s vášňou pre prácu s mládežou. Ako mládežnícky kouč poskytujem bezpečný priestor bez úsudku, kde sa mladý človek môže skutočne otvoriť v dôvernom prostredí a nemusí sa báť, že ho niekto odradí, bude odsúdený, čo má robiť alebo dokonca, čo hovorí.  Do koučovania prinášam dôveru, empatiu a pochopenie, kde sa teenager cíti skutočne vypočutí, mohol byť sám sebou a bez obáv hovoriť o tom, čo má na mysli, skúma príležitosti pre seba, mohol si uvedomovať svoje hodnoty, silné stránky a vášne a hovoriť o svojich snoch a budúcich túžbach. Som spoluzakladateľka a koučka v OZ Educoach, organizácie na propagovanie a šírenie koučovacej kultúry na stredných školách na Slovensku s víziou uplatniť koučovací prístup ako jednu z výchovných metód nastupujúcej generácie, lebo viem že koučing funguje aj v školstve.

Martin Slíž - kouč a mentor

Viac ako 25 rokov práce s mládežou a mladými dospelými v mládežníckych organizáciách, ako zodpovedný vedúci stredísk, metodik školiacich výchovných zážitkových programov a ich animátor, vedúci malých skupín, mentor, kouč. Cez prázdniny trávim čas organizovaním pobytových táborov, splavov, cyklo výletov, horských viac dňových túr a pod. V najbližších rokoch plánujem svoju činnosť preniesť z voľnočasových aktivít – ktoré stále považujem za veľmi dôležité, aj na stredné školy ako učiteľ predmetu psychológia. Práca v oblasti výchovy ma už dávno presvedčila o zmysluplnosti osobnostného rastu v prospech spokojného života, ktorému i naďalej chcem byť nápomocný v mojom osobnom príbehu a tiež v príbehoch iných ľudí. Koučovanie považujem za výborný nástroj, vďaka ktorému je možné rozumieť viac, pochopiť viac, motivovať sa viac, rozhodnúť sa a zrealizovať viac na ceste za túženými cieľmi. Koučing ponúka nenásilné, rešpektujúce, jasné, k cieľu smerujúce popremýšľanie si o témach, problémoch, túžbach, potrebách.... Som jeho nadšený propagátor. Ponúkam koučovanie online v slovenskom i talianskom jazyku. Koučovanie v osobnom stretnutí je možné najmä v Bratislave.

Ceníme si to

Hospodárske noviny nás vyhodnotili ako dôveryhodnú firmu...ceníme si to.....👭

Pomáhajúci projekt Divé maky

Tu je pár slov od zakladateliek neziskovej organizácie

🌺🌺🌺 KOUČING DIVÝCH MAKOV 🌺🌺🌺

Tento rok sme v spolupráci s Business Coaching College spustili pre našich štipendistov nový projekt Koučing Divých makov. 😊 Za pomoci profesionálnych koučov chceme, aby mali naši štipendisti možnosť riešiť témy ktoré ich trápia, osobnostne sa rozvíjali a vyrástli z nich silní lídri 💪 ❤.
Ďakujeme Denisa Sofia Kmecova, Zuzana Karpinska a všetkým koučom, ktorí nám s týmto projektom pomáhate  😊❤

záver výcviku v tímovom koučovaní

Včera takto veselo sme ukončili vycvik v koučovaní tímov a skupín:)

Ďakujeme ze ste 🙋💁