Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Certifikácia: cce-web
Rozsah: 2 hodiny
Čas: 13.00 - 15.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Moduly:

1. 05.11.2019 — 05.11.2019 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Bert Hellinger

Bolo nám cťou Bert....

"Some think they are seeking their own soul's truth but the greater soul is thinking and seeking through them." Anton 'Bert' Hellinger

undefined