Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Certifikácia: cce-web
Rozsah: 2 hodiny
Čas: 13.00 - 15.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Moduly:

1. 10.09.2019 — 10.09.2019 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Neziskový projekt v Dell

Tu je správca od organizátorky Ingrid Valentínovej - manažérky a  absolventky nášho výcviku v koučovaní:

Pilotný projekt koučingu v Dell máme úspešne za sebou. Koučing priniesol do sveta IT nový rozmer pre osobnostný rozvoj a bol prijatý s veľkým nadšením. Aj u tých zdržanlivejších, ktorí si ho chceli zažiť v praxi a otestovať na sebe jeho účinky, sa stretol s veľkým ohlasom.

Veľká vďaka našim koučom, koučovaným a Denke so Zuzkou, ktoré nám umožnili túto jedinečnú skúsenosť! Veríme, ža koučing sa už udomácnil aj v korporátnom svete a jeho kúzlo bude Dellákom ďalej prinášať nové úspechy v pracovnej aj osobnej rovine.

Naša dovolenkovo-prázdninová nálada:)

Tak a je tu dovolenková atmosféra! Toto sú naše  posledné "office days" pred letným relaxom   Bol to "semester plný práce aj zábavy" a teraz prichádza zaslúžený oddych...

Ukončenie výcviku v Tímovom koučovaní

"Semester" v našej koučovacej škole sme uzavreli ukončením výcviku v tímovom koučovaní..tu je naše záverečné foto na pamiatku:) Veľa úspechov pri práci s tímami priatelia!