Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Rozsah: 2 hodiny
Čas: 14.00 - 16.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Najbližší termín:

02.03.2021 — 02.03.2021 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo
Tento seminár sa uskutoční online. Niekoľko dní pred termínom dostanete link na virtuálnu konferenčnú miestnosť, kde bude seminár prebiehať. Použitie je jednoduché a intuitívne a dostanete presné inštrukcie aj video návod ako si inštalovať aplikáciu zoom.

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Prekvapenie

Takéto milé prekvapenie nám dnes pripravili naši absolventi z výcviku ktorý končil vo februári:)
Prišiel kuriér s veľkou krabicou a v nej kytice:) kreatívne...milé...
Veľmi nás to potešilo .....ďakujeme že ste❤️
Vaše Denka a Zuzka 👭

(btw:naše prvé spoločné selfie:) ktoré sme urobili také čerstvo potešené hneď ako sme ukončili naše online vysielanie)

Biznis koučing výcvik - v marci

V marci opäť začíname náš najfrekventovanejší výcvik v BIznis koučingu - medzinárodne certifikovaný od ICF (medzinárodnej federácie kooučov). Vhodný pre manažérov a podnikateľov, ktorí teraz riešia kopec rôznych situácií, robia dôležité rozhodnutia, ale aj pre všetkých ktorí pracujú s ľuďmi - tréneri, kouči, terapeuti, právnici, lekári a samozrejme aj pre tých, ktorí pracujú sami na sebe a svojom vlastnom rozvoji. A tiež pre tých, ktorí stratili zamestnanie alebo sa zaoberajú myšlienkou, ako profesijne ďalej sa posunúť.

viac info: https://www.koucovaciaskola.sk/kurz-biznis-koucing

referencie o našom výcviku nájdete tu: https://www.koucovaciaskola.sk/o-skole/referencie

Koučing od našich absolventov - zadarmo

Naši absolventi sa rozhodli, že poskytnú tým, ktorí nemajú v týchto náročných časoch finančné prostriedky na riešenie životných či pracovných dilem ktoré ich v posledných mesiacoch postretli, koučing - Life alebo Biznis koučing. Môžete si vybrať podľa vašej potreby. Kto má záujem, nech napíše do komentára že má záujem, prípadne aj svoj tel.kontakt a kouči sa mu ozvú...Potrebujeme si pomáhať ...Tak bude biznis ľudskejší a svet lepší ♥♥♥Vaša KOUČOVACIA ŠKOLA♥♥♥