Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Rozsah: 2 hodiny
Čas: 14.00 - 16.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Najbližší termín:

03.11.2020 — 03.11.2020 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

veselé odovzdávanie certifikátov

takéto veselé udeľovanie certifikátov za medzinárodný výcvik v biznis koučovaní:)
U nas veselo a dobrá nálada aj keď sa učíme(momentálne na našej terase, čerstvý vzduch a bezpečné prostredie)...ak vás táto problematika zaujíma, kliknite na www.koucovaciaskola.sk sekcia menu-výcviky

Ďalšia partička koučov

Ďalšia partička koučov na svete! Opäť rozlúčka a bilancovanie. Nech sa vám darí a koučing vám pomáha na vašej ceste!

Koučing v športe samozrejmosťou

Vo svete vrcholového športu je koučing samozrejmosťou...a nielen športový ale aj mentálny koučing. Bolo nám potešením Miro ((pozn:Miroslav Šatan) 🙂🍀
Denisa a Zuzana