Výcvik vedú dve medzinárodne certifikované koučky a ICF registrované mentorky koučovania, ktoré sa podieľali na profesionalizácii koučingu na Slovensku aj ako prezidentky profesionálnych organizácií ICF Slovak Chapter a Slovenskej Asociácie Koučov. Business Coaching College je pokračovaním ich úsilia profesionalizovať koučovacie rozhovory na Slovensku. Spoločne vydali knihu Koučovanie podľa pyramídy, ktorú odporúča ICF Slovak Chapter.

Zuzana Karpinská, PhD., PCC

karpinska@koucovaciaskola.sk

+421 905 65 91 88

Medzinárodne certifikovaná koučka (Profesional Certified Coach — PCC od ICF). Bývalá prezidentka ICF (International Coach Federation) na Slovensku, lektorka a registrovaná mentorka koučovania ICF. Patrí do tímu medzinárodných assessorov ICF.

Doktorát z oblasti štruktúr myslenia získala na Univerzite Komenského. Absolvovala stáže na Ůmea University vo Švédsku, Lomonosovej Univerzite v Moskve, Masarykovej Univerzite v Brne. Absolvovala certifikovaný výcvik koučingu na kanadskej Erickson College, vyštudovala tiež ontologický koučing, short solution focus coaching, team coaching with solution circle, výcvik vo Focusingu vo Focusing Institute, New York pod záštitou prof. Eugene Gendlina z Chicago University, USA. Je certifikovaný NLP Practitioner, má štvorročný výcvik v bioenergetickej terapii v Barbara Brennan School of Healing,  4 roky výcviku v procesorientovanej psychológii (POP). Systemické koučovanie a konštelácie študovala u Johna Whitingtona, Wilfrieda Nellesa, Zdeny Tuškovej, tiež absolvovala konštelačné semináre a vzdelávanie s učiteľmi Nana Kruger, Renato Bertate, WolfgangDensser, Sophie Hellinger, Kristina Llaguno, Thomas Wittig, Mimansa Farny a inými. Interne aj externe pôsobila na Filozofickom Ústave Slovenskej akadémie vied. 14 rokov pôsobila ako riaditeľka Slovenskej akademickej a personálnej agentúry. Na Univerzite Komenského vyučovala Solution focus coaching a Manažment životnej zmeny. Rada koučuje manažérov a podnikateľov, lebo verí, že ich rozhodnutia  najviac určujú tvar našej budúcnosti.

PHDR. Denisa Kmecová, PCC

kmecova@koucovaciaskola.sk

+421 911 75 58 87

Medzinárodne certifikovaná koučka, ako prvá na Slovensku získala  PCC (Professional Certified Coach od ICF). Bývalá prezidentka Slovenskej asociácie koučov, v minulosti členka predsedníctva  ICF, v súčasnosti lektorka koučovania a ICF registrovaná mentorka.

Má doktorát z filozofie, vyštudovala pedagogiku, personálny manažment, andragogiku, navštevovala pražskú psychoterapeutickú fakultu na VŠ psychosociálnych štúdií. Absolvovala medzinárodne certifikovaný výcvikový program The Art and Science of Coaching (Erickson College —Canada), Team coaching, Short solution focus coaching, semináre s Johnom Whittmorom, Release technique, je certifikovaný NLP Practitioner, má výcvik v Theta healingu a Intuitívnej anatómii (Theta  Healing Institute of knowledge USA), je certifikovaný konzultant na Psychodiagnostiku Hogan a psychodiagnostiku Facet 5. Navštevovala 4roky výcvik humanistickej psychoterapie PCA, počas štúdií absolvovala semináre v Gestalt terapii, Logoterapii, POP a KBT. Systemický koučing a konštelácie  študovala u Bhagata (J.Zeilhofer), Johna Whitingtona, Wilfrieda Nellesa, absolvovala konštelačné semináre a vzdelávanie s učiteľmi Nana Kruger, Renato Bertate, WolfgangDensser, Sophie Hellinger, Kristina Llaguno, Thomas Wittig, Mimansa Farny a inými. 20 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobnostného  rozvoja, učila koučing vo veľkých korporáciách a bankách. Pracovala vo finančnom sektore aj ako riaditeľka obchodnej siete. Rada pracuje s témami ktoré sa týkajú vzťahov v manažmente, pretože aj manažéri majú svoje emócie a potrebujú s nimi vedome narábať tak aby im nebrali energiu.

Dostali sme opäť Certifikát hodnotenia dôveryhodnosti

Tak aj tento rok sme ako firma boli pri hodnotení dôveryhodnosti firiem na Slovensku ocenení certifikátom. Podľa vyjadrení agentúry, zaoberajúcej sa prieskumom fungovania firiem, výnosov, platenia daní a ďalších parametrov, nás v ratingu zaradili medzi TOP firmy na Slovensku. Tešíme sa z toho :)

Systemická práca s Anton de Kroon

V Business Coaching College sa stále vzdelávame. Opäť inšpirácie a práca so systémami. Tentokrát k nám prišiel Anton de Kroon z Bert Hellinger Institut Nederland. Príjemná partička, zábava aj inšpirácia....vaše Denka a Zuzka. A fotečka s Antonom