Kouči Business Coaching College pomáhajú on-line

Kouči Business Coaching College

pomáhajú on-line

15.3.2020

V tomto náročnom období keď sa nám všetkým a našim blízkym rúca veľa osobných aj pracovných plánov, sme my, transformační kouči pripravení pomôcť sebe aj ľuďom okolo nás, nájsť zdroje vlastnej osobnej sily a hľadať čo je v týchto chvíľach dôležité. Pomôcť svojim priateľom, blízkym ale aj komukoľvek, kto práve teraz potrebuje podporiť. Položiť také otázky, ktoré ich môžu upokojiť a posilniť, vnášať pokoj a upriamovať pozornosť na to, čo je dôležité tam, kde práve sme.

Z toho dôvodu:

Spúšťame dobrovoľnícku aktivituBusiness Coaching College kouči pomáhajú online“.
Business Coaching College organizuje  dobrovoľníkov z radov svojich absolventov, ktorí sú ochotní zadarmo online (cez Skype, Zoom, Messenger, telefón a pod) koučovať ľudí postihnutých situáciou okolo koronavírusu – či už v osobnom, alebo pracovnom kontexte.
      a) Podporujeme akciu Lemoncoaching, ktorú koordinuje Anita Kardum, koučujú tam naši kouči, ktorí poskytli svoje CV na koučing pro bono
      b) Podporujeme aktivitu  EduCoach, ktorú organizujú na stredných školách naše absolventky  Mirka Tomašovicová a Petra Holíčová. Počas epidémie sa tiež presúvajú online. Koučujú hlavne na stredných školách. Im posielame koučov, ktorí chcú koučovať stredoškolákov.

Všetci zapojení dobrovoľníci majú kredibilné koučovacie vzdelanie z koučovacej školy Business Coaching College, ktoré je medzinárodne uznané ICF (Medzinárodnou federáciou koučingu). Odborným garantom pomáhajúcich aktivít je Business Coaching College.

Na ďalších akciách sa pracuje a čoskoro ich zvereníme...

Momentálne máme zapojených 79 dobrovoľníckych koučov z našich radov.
Ak ste náš absolvent a chcete sa aktivít zúčastniť:

1. Zo študentskej zóny si stiahnite vzor životopisu
  2. Vyplnený životopis (max 1 A4 strana) pošlite na Kmecova@koucovaciaskola.sk
  3. Váš životopis dostanú koordinátori aktivít a oni vás oslovia

Čas na krátky letný oddych

Dopriali sme si pár letných dní voľna...voda, pohyb, slnko, ovocie, relax...:)

Náš rozhovor o koučingu s Tomášom Kromkom

Prijali sme pozvanie na rozhovor o koučingu tentokrát od Tomáša Kromku. Opäť sme si príjemne pohovorili:) Tu je celý rozhovor: https://youtu.be/76NTKcvNnc8.

Systemický výcvik ukončený

Náš ďalší výcvik v systemickom koučovaní ukončený. S radosťou a inšpiráciou:) Veľa šťastia a úspechov, v živote aj koučovaní, priatelia