Prečo si vybrať našu školu?

Robíme len koučing a robíme ho dobre

My nie sme vzdelávacia firma, ktorá má aj tréning v koučovaní,
my sme špecializovaná koučovacia škola, v ktorej vyučujú skúsené koučky s najvyššou koučovacou certifikáciou, akú na Slovensku  máme a vzdelávame nielen začiatočníkov, ale aj pokročilých koučov.

Prečo si vybrať našu školu:

1. Sme prvá slovenská inštitúcia, ktorá získala ACSTH certifikát od ICF (International coach federation). Vedieme ACSTH výcvik v biznis koučingu, koučovaní tímov a tiež jediný  ACSTH certifikovaný výcvik v Life koučingu na Slovensku a v Česku.

2. Výcvik Biznis koučing je akreditovaný aj Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej Republiky ako vzdelávací program ďalšieho vzdelávania pod číslom 3480/2016/80/1.

3. Výcvik vedieme dve PCC koučky (žiadny iný výcvik na Slovensku nevedú spoločne dvaja kouči na úrovni PCC), takže budete mať k dispozícii po celý čas výcviku nás dve (nenajímame menej kvalifikovaných koučov, aby za nás viedli výcvik).

4. Obidve sme mali vplyv na vytváranie profesionálnej koučovacej kultúry na Slovensku vo svojich pozíciách Prezidentky ICF Slovak Chapter a Prezidentky SAKO (Slovenskej asociácie koučov). V Business Coaching College pokračujeme v utváraní rozvoja koučovacej profesie na Slovensku.

5. Výcvik prebieha v našom plne facilitačne vybavenom, komfortnom školiacom centre na Karloveskom ramene v Bratislave. Je to unikátne miesto neďaleko centra Bratislavy a predsa na tichom mieste, s východom priamo do parku a výhľadom na vody Dunaja.

6. Okrem výcviku poskytujeme kompletné sprevádzanie k medzinárodnej certifikácii.

7. Obidve sme ICF registrované mentorky koučovania a vedieme ďalšie vzdelávanie pre pokročilých koučov ICF schválené ako akceptované pre predlžovanie a obnovovanie certifikácií. Máme ICF výcvik hodnotiteľov pri medzinárodných certifikáciách, takže vieme presne, čo potrebujete vedieť a  preukázať pri medzinárodnej certifikácii.

8. Poskytujeme kompletné vzdelanie v koučovaní – naučíte sa ako koučovať jednotlivcov, skupiny aj tímy, môžete si vybrať nadstavbové moduly pre predlžovanie medzinárodnej certifikácie a mentoringové moduly pre pokročilých koučov .

9. Máme viac ako 500 absolventov základného výcviku a 100% úspešnosť v získavaní medzinárodnej certifikácie tých, ktorí sa o ňu uchádzali.

10. Obidve sme skúsené koučky, ktoré koučujú stredný a vyšší manažment na pracovné aj osobné témy.

11. Viedli sme a naďalej vedieme projekty zavádzania koučovacej kultúry vo firmách (IT, banky, výroba, služby).

12. Dohromady máme viac ako 5 000 hodín uskutočneného koučovania a vyučovania koučovania a obidve sa venujeme koučovaniu a vyučovaniu viac ako desaťročie.

13. Vyučujeme transformačný  koučing, ktorý pracuje s vnútornými motiváciami a zdrojmi koučovaného, takže výsledky koučovania a rozhodnutia koučovaného prinášajú udržateľnú zmenu. Viac o nálade výcviku sa môžete dozvedieť z krátkych dokumentárnych filmov v časti referencie.

14. Metóda koučovania, ktorú učíme je použiteľná na biznis témy aj na životné témy. Výcviky sú postavené tak, aby boli zrozumiteľné tým študentom, ktorí potrebujú zážitok a učenie cez skúsenosť a aj tým, ktorý potrebujú jasnosť, štruktúru a zrozumiteľnosť.

15. Sme autorky knihy Koučovanie podľa pyramídy — je to prvá slovenská publikácia o koučovaní, ktorá je napísaná ako učebnica a International Coach Federation, Slovak chapter ju odporúča.

16. Nevedieme len školu, budujeme aj komunitu koučov: Pravidelne 4x do roka usporadúvame pre svojich študentov a absolventov Kluby koučov, kde sa ľudia môžu zoznámiť so širšou komunitou koučov a vytvárať spoločné projekty, skupiny praktikantov alebo si len pestovať kamarátov s podobnými záujmami.

17. Organizujeme aj spoločensko-prospešné pomáhajúce projekty, ktoré umožňujú absolventom získavať prax v koučovaní a prijímateľom koučovania z tretieho sektora zasa zažiť koučing, ktorý by im inak nebol dostupný.

18. Naši študenti majú k dispozícii Študentskú zónu na našom webe, kde si môžu sťahovať dokumenty potrebné k medzinárodnej certifikácii a k praxi kouča.

19. Pravidelne hosťujeme seminár našej úspešnej absolventky Zdenky Nikovej ,,Ako udržateľne a eticky rozvíjať svoj biznis (v koučingu)", ktorý  oceňujú najmä tí, ktorí si chcú vybudovať vlastnú koučovaciu prax.

20. Hospodárske noviny nás zaradili do najvyššej kategórie dôveryhodnosti a vysoko exkluzívnej skupiny spoločností, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá ekonomického hodnotenia. To je veľmi dobrá správa pre tých, ktorí chcú mať istotu, že aj keď platia vopred, investícia je bezpečná.

certifikát 2017

Neziskový projekt v Dell

Tu je správca od organizátorky Ingrid Valentínovej - manažérky a  absolventky nášho výcviku v koučovaní:

Pilotný projekt koučingu v Dell máme úspešne za sebou. Koučing priniesol do sveta IT nový rozmer pre osobnostný rozvoj a bol prijatý s veľkým nadšením. Aj u tých zdržanlivejších, ktorí si ho chceli zažiť v praxi a otestovať na sebe jeho účinky, sa stretol s veľkým ohlasom.

Veľká vďaka našim koučom, koučovaným a Denke so Zuzkou, ktoré nám umožnili túto jedinečnú skúsenosť! Veríme, ža koučing sa už udomácnil aj v korporátnom svete a jeho kúzlo bude Dellákom ďalej prinášať nové úspechy v pracovnej aj osobnej rovine.

Naša dovolenkovo-prázdninová nálada:)

Tak a je tu dovolenková atmosféra! Toto sú naše  posledné "office days" pred letným relaxom   Bol to "semester plný práce aj zábavy" a teraz prichádza zaslúžený oddych...

Ukončenie výcviku v Tímovom koučovaní

"Semester" v našej koučovacej škole sme uzavreli ukončením výcviku v tímovom koučovaní..tu je naše záverečné foto na pamiatku:) Veľa úspechov pri práci s tímami priatelia!