Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

V prvej časti o škole/ udalosti/ študenti o škole nájdete dokumentárne videá.  V druhej časti, referencie, nájdete texty, rozdelené podľa profesií našich študentov  - treba kliknúť na kategógiu profesie a otvoria sa vám texty. V tretej časti nájdete logá našich firemých klientov.

Naši klienti

Life koučing/výcvik medzinárodne certifikovaný

Na jeseň v septembri štartujeme výcvik v Life koučingu/životný koučing, ktorý je certifikovaný od ICF-medzinárodnej federácie koučov. Naučíte sa pracovať s klientom na životné ale aj pracovné témy, ako uchopiť témy vzťahov, konfliktov či životných hodnôt, pracovať s klimitujúcimi presvedčeniami, ktoré nám často  bránoia pri posune vpred. A výcvik obsahuje aj prácu na sebe a svojom vlastnom rozvoji.

Letná atmosféra na výcviku Biznis koučingu

Biznis koučing/výcvik

V septembri opäť začíname náš najfrekventovanejší výcvik v BIznis koučingu - medzinárodne certifikovaný od ICF (medzinárodnej federácie kooučov). Vhodný pre manažérov a podnikateľov, ktorí teraz riešia kopec rôznych situácií v súviskosti s koronou, ale aj pre všetkých kto pracuje s ľuďmi - tréneri, kouči, terapeuti, právnici, lekári a  pre tých. ktorí pracujú sami na sebe a svopjom vlastnom rozvoji. A tiež pre tých, ktorí stratili zamestnanie alebo sa zaoberajú myšlienkou, ako profesijne ďalej sa posunúť. viac info: https://www.koucovaciaskola.sk/kurz-biznis-koucing

referencie a o koučingu: https://www.koucovaciaskola.sk/o-skole/referencie