Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

V prvej časti o škole/ udalosti/ študenti o škole nájdete dokumentárne videá.  V druhej časti, referencie, nájdete texty, rozdelené podľa profesií našich študentov  - treba kliknúť na kategógiu profesie a otvoria sa vám texty. V tretej časti nájdete logá našich firemých klientov.

Naši klienti

Bert Hellinger

Bolo nám cťou Bert....

"Some think they are seeking their own soul's truth but the greater soul is thinking and seeking through them." Anton 'Bert' Hellinger