Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

V prvej časti o škole/ udalosti/ študenti o škole nájdete dokumentárne videá.  V druhej časti, referencie, nájdete texty, rozdelené podľa profesií našich študentov  - treba kliknúť na kategógiu profesie a otvoria sa vám texty. V tretej časti nájdete logá našich firemých klientov.

Naši klienti

Opäť štartuje neziskový projekt s koučami Business Coaching College

Predstavujeme Pro Bono projekt neziskovej organizácie EduCoach pod vedením absolventiek Business Coaching College  Petry Holíčovej  a Miroslavy Tomašovičovej ktorý je zameraný na koučovanie študentov bratislavských stredných škôl a gymnázií.  Cieľom je vniesť koučovaciu kultúru do školstva a napomáhať teenegerom rozvíjať ich potenciál už v počiatku ich samostatného rozhodovania. Odborným garantom je Business Coaching College.

Po vianočnom oddychu opäť do práce

Tak sa pomaly chystáme opäť na výcvikovú atmosféru...čo si dáme na seba? :) malá inventúra šatníka a dáme sa do práce....dobre naladené na neustálu inšpiráciu, ktorá prichádza s každým výcvikom:) Koncom januára štartujeme novým výcvikom...ste vítaní....

Vianočný klub koučov

Náš tradičný vianočný klub koučov sa opäť vydaril a mali sme super atmosféru....tu je krátke video z akcie...https://youtu.be/IczB54VKvw8