Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

V prvej časti o škole/ udalosti/ študenti o škole nájdete dokumentárne videá.  V druhej časti, referencie, nájdete texty, rozdelené podľa profesií našich študentov  - treba kliknúť na kategógiu profesie a otvoria sa vám texty. V tretej časti nájdete logá našich firemých klientov.

Naši klienti

Neziskový projekt v Dell

Tu je správca od organizátorky Ingrid Valentínovej - manažérky a  absolventky nášho výcviku v koučovaní:

Pilotný projekt koučingu v Dell máme úspešne za sebou. Koučing priniesol do sveta IT nový rozmer pre osobnostný rozvoj a bol prijatý s veľkým nadšením. Aj u tých zdržanlivejších, ktorí si ho chceli zažiť v praxi a otestovať na sebe jeho účinky, sa stretol s veľkým ohlasom.

Veľká vďaka našim koučom, koučovaným a Denke so Zuzkou, ktoré nám umožnili túto jedinečnú skúsenosť! Veríme, ža koučing sa už udomácnil aj v korporátnom svete a jeho kúzlo bude Dellákom ďalej prinášať nové úspechy v pracovnej aj osobnej rovine.

Naša dovolenkovo-prázdninová nálada:)

Tak a je tu dovolenková atmosféra! Toto sú naše  posledné "office days" pred letným relaxom   Bol to "semester plný práce aj zábavy" a teraz prichádza zaslúžený oddych...

Ukončenie výcviku v Tímovom koučovaní

"Semester" v našej koučovacej škole sme uzavreli ukončením výcviku v tímovom koučovaní..tu je naše záverečné foto na pamiatku:) Veľa úspechov pri práci s tímami priatelia!