Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

V prvej časti o škole/ udalosti/ študenti o škole nájdete dokumentárne videá.  V druhej časti, referencie, nájdete texty, rozdelené podľa profesií našich študentov  - treba kliknúť na kategógiu profesie a otvoria sa vám texty. V tretej časti nájdete logá našich firemých klientov.

Naši klienti

ICF seminar o certifikaciach

Prave sme ukoncili informacny seminar o medzinarodnej certifikacii koucov. Aj takto pomahame ludom stat sa certifikovanymi koucami😉

Valentínsky klub koučov