HR manažéri

Určite odporúčam kurz pre ľudí, ktorí uvažujú, že svoje profesionálne zručnosti si rozšíria o koučing. Kurz odporúčam aj manažérom, ktorí cez metódu koučingu môžu rozvíjať ľudí v tíme.Úžasná skúsenosť, možnosť implementácie do praxe a úžasný zdroj inšpirácie pre vlastný osobnostný a vnútropodnikový rozvoj.

Dominika Miklášová, HR manažérka, Edenred


Prínosom pre mňa boli nové obzory, nový pohľad na riešenie problémov, čo ma obohatilo. Myslím, že každého to v niečom obohatí, aj keď nechcete byť profesionálni kouči, tieto metódy využijete v práci aj v živote

Dominika Hok, HR manažérka


Choďte do toho, otvorí vám to obzory, nájdete riešenia mnohých, aj ťažkých rozhodnutí.

PaedDr. Elena Moravčíková, HR director a vlastný biznis SOWIRES


Absolvoval som veľa tréningov. Tento išiel najviac do hĺbky v rámci svojej témy vďaka lektorkám, forme tréningu a skupine kolegov, ktorí sa tu zišli.

Andrej Santai, HR manažér Soitron


Ďakujem! 

Poučné, inšpiratívne, interaktívne.

Jana Pálenčarová, HR manažér


Výcvik mi priniesol veľa nových poznatkov o koučingu, možností vyskúšať si techniky, spoznať nových ľudí a poučiť sa o nich/od nich veľa dobrého. Najväčší prínos bol pre mňa vidieť a zažiť, keď ste robili ukážky vy ako lektorky. Odkaz pre tých, ktorí uvažujú, že by kurz navštevovali: aby neváhali a investovali svoj čas a energiu do niečoho, čo im prinesie oveľa viac ako od tréningu očakávali.

Ľubica Hargašová, HR manažérka


Koučingový výcvik mi priniesol väčšiu istotu pri používaní a spoznávaní techník, pochopila som zmysel koučingu. Najväčší prínos pre mňa boli ukážky a cvičenia, možnosť vyskúšať si techniky. Celkovo hodnotím super. Výborné pre život i prácu — zlepšenie kvality práce.

Janka Holubeková, HR manažérka, Slovnaft


Najväčší prínos pre mňa bolo modelové koučovanie - techniky a to, ako sa super dopĺňali — Denka viac spirituálna a soft, Zuzka viac pragmatická. Veľmi profesionálne vedenie kurzu. Coaching je metóda, ktorá vás posunie v pracovnej aj životnej oblasti vopred a uľahčí vám život a rozhodnutia. (za biznis koučing výcvik)

Oceňujem veľa praktických tipov, dobré prepojenie praktických častí a teórie — najprv zažiť, potom rozobrať do detailov. Ste skvelý tandem, profíčky, autentické a vtipné. Ďakujeme!!! P.S. aj challangeovanie a ťahanie z komfortnej zóny nás veľa naučilo :-) (a toto za výcvik v koučovaní tímov)

Zuzana Majer Mičincová, HR manažérka, ACC kouč


Určite to rozšíri Vaše obzory, pomôže Vám aj tým ktorých budete koučovať, alebo sa len pýtať a sprevádzať. 

Naďa Wittgruberova., HR manažérka


Super na sebapoznávanie. Za každým človekom je príbeh – úcta k ľuďom. Každý si nájde pre seba to najlepšie riešenie sám. 

Júlia Trefová, HR manažérka


Praktické, užitočné a aplikovateľné na rôzne situácie. Postoj ku klientom - pokora, trpezlivosť. Progres z hodiny na hodinu. Priestor na tréning. Príjemná a hravá atmosféra.

Veľká vďaka za všetko!

Naďa Michalková, VW Slovakia, špecialista pre vedúcich pracovníkov, výbery a rozvoj


Ak váhate, určite sa do toho dajte. Naučí Vás to viac ako by ste si mysleli. Len sa to nedá zhrnúť do nejakých bodov, odohráva sa to vo Vašom vnútri. 

Zuzka Lemaire, manažérka HR


Budete prekvapení aj ak si myslíte, že už viete všetko.
Mariana Dolinská, HR riaditeľ, Allianz


Veľmi oceňujem, že kurz bol vedený vo veľmi praktickej rovine, čo generovalo obrovské množstvo nových poznatkov.
 Eva Mačaiová, HR manažér


Vďaka tomuto tréningu som získala hlavne silné uvedomenie o sebe, naučila som sa získať nadhľad, počúvať ľudí novým lepším spôsobom a predovšetkým klásť výborné otázky. Atmosféra bola veľmi pozitívna a spoznala som príjemných ľudí.Zuzka a Deni, ste veľmi profesionálne a príjemné koučky. Ďakujem vám!

Zuzana Avers, HR konzultant


Najväčším prínosom bolo odlíšenie koučingu od terapie a mentoringu. Nezáleží na predchádzajúcom teoretickom podkutí, kurz je vhodný pre všetky predchádzajúce vzdelania i pracovné oblasti z ktorých pochádzate. Je to vhodná nadstavba pre všetky pozície vo firme, každý to dokáže pretransformovať a použiť vo svojej práci alebo osobnom živote, bez ohľadu na oblasť v ktorej aktuálne pôsobí.

Michaela Hetzegová, HR manažérka


Keď som prišla na prvú hodinu, nemala som presnú predstavu o čo vlastne ide. Postupne sa to každým modulom a každou hodinou koučingu viac vyjasnilo. Vďaka koučingu som si „upratala“ veľa vlastných tém, ktoré som v sebe riešila niekde v podvedomí. Vďaka koučingu som sa stíšila a tým sa mi pocitovo zmenila aj kvalita života.
 Som veľmi vďačná aj za to, že mám možnosť toto stíšenie sprostredkovať aj mojím klientom.
 Ďakujem

Jana Leskovjanská, senior HR business partner, Johnson Controls


Najviac ma zaujali praktické cvičenia, nové techniky a ich využitie, rady a skúsenosti koučov. Celkovo hodnotím veľmi dobre. Určite odporúčam.

Ľudmila Jana Babiaková, HR manažérka


Najväčším prínosom pre mňa bolo rukolapné vysvetlenie nástrojov a techník.Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú či už profesionálne alebo súkromne venovať koučovaniu, aby absolvovali tento kurz, ktorý ich hravou, pútavou a profesionálnou formou naučí, ako správne klásť otázky a byť prítomný tu a teraz pre klienta.Ďakujem za Váš čas a energiu!

Lucia Bohunická, HR manažérka


Najväčším prínosom boli cvičenia a feedback od lektorov, presvedčivé príklady z reálneho života, veľmi konkrétny výklad teórie podaný dvoma spôsobmi. Každý si nájde niečo pre seba, niečo svoje. Jednoznačne kvalitne investované prostriedky. Expertskosť lektorov vás presvedčí už hneď od začiatku. Tento výcvik mi ukázal cestu po ktorej sa mám vydať. Zmenilo mi to filozofiu života a pomohlo vyriešiť nespočetné množstvo problémov a dilem.Ďakujem a čoskoro sa uvidíme.

Janko Vasil, manažér vzdelávania, Adidas


Milé dievčatá Denka a Zuzka.Ďakujem Vám za tú úžasnú príležitosť zažiť si a vyskúšať ako ozdravné a príjemné je byť úprimne „aktívne vypočutý“ a aké úžasné výsledky je možné s klientom dosiahnuť, keď sa stíšime a sme úprimne zvedaví. Skvelý výcvik, plný „AHA zážitkov“. Vrele odporúčam.

Tomáš Fülöp, HR partner


Zistiť silu položených otázok a pokúsiť sa preniesť to i do vlastného života. Určite odporúčam, pomôžete nielen druhým, ale nečakane aj sebe.

Zuzana Mončeková, HR manager


Najväčší prínos pre mňa boli metódy, ktoré otvárajú úplne nové obzory a pohľady.Kurz odporúčam tým, ktorí hľadajú nové možnosti rozvoja a prenášanie zodpovednosti na svojich podriadených. Veľmi vhodné pre tých, ktorí si chcú rozvíjať manažérske štýly a hlavne koučovací štýl.

Lubica Garajová, HR manažérka, ČSOB


Najväčším prínosom bolo skľudnenie sa a nové metódy.Perfektné materiály. Neváhajte.
 Dana Križankovičová, HR bussines partner


Moje najväčšie poznanie : Len v sebe nájdeš silu zmeniť svoj život. A tú silu máš! Aj keď si to nemyslíš. Koučing je tá správna cesta.

Eva Beneová, HR


Každá technika koučovania, ktorú sme prebrali mi otvorila nové dvere. Naučila som sa viac počúvať, menej súdiť, vnímať a akceptovať odlišnosti v ľuďoch. Teória a prax boli vyvážené. Páčilo sa mi pozorovať, keď Zuzka a Denka koučovali. Určite odporúčam. Koučing je výborným nástrojom na riešenie vecí v súkromnom aj pracovnom živote.

Zuzana Peclerová, HR


Business coaching mi pomohol nájsť cestu von z rôznych mojich kruhových objazdov. Pochopila som, aké dôležité je ticho, pokoj v duši a rešpekt voči sebe a iným.
 Som na správnej ceste a coachingu sa chcem venovať aj profesijne. Veci zrazu začali dávať zmysel a veľmi sa z toho teším. Ďakujem dievčatá, boli ste super! 

Katarína Potúčková, HR špecialista a coach


Všetky metódy + praktický nácvik + zoskupenie ľudí + nové priateľstvá hodnotím ako prínos. Určite odporúčam z profesného aj privátneho hľadiska, okrem cenných teoretických a praktických poznatkov množstvo inšpirácie nielen od samotných lektorov ale aj od účastníkov + super networking :).

Petra Májová, HR manažérka, Lyreco


Najviac ma zaujalo otvorenie problematiky coachingu, „iné“ otázky, „iné“ typy riešenia problémov. Celkovo hodnotím na 10 z 10 bodov.Odporúčam z hľadiska profesijného ale aj osobného rozvoja. Umožní lepšie nazrieť do seba samého. Kurz poskytuje nástroje na prácu na vlastnom rozvoji ale aj rozvoji iných.

Monika Varghová, HR manažérka


Veľmi sa mi páčila  profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú lektorky dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste. Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

Inge Trenčanová, HR manažérka a konzultantka


Pre tých, ktorí chcú začať, naučiť sa viac je tento kurz tým správnym. Človek ochutná koučing a odnesie si veľa prínosných poznatkov, nástrojov, uprace si to v sebe, naučí sa od ostatných a spozná úžasných ľudí ! 

Ivana Jelínková/Hrušovská, Senior recruiter


Úžasné techniky ktoré som už stihla využiť v praxi. Zažila som ich na sebe, tak som im uverila.A som vďačná. Páči sa mi láskavý prístup Denisky aj Zuzky, humor a sloboda v koučovaní.

Zuzka Hrdinová, psychológ, špecialista pre výber a rozvoj riadiacich pracovníkov