Kouči

Najviac ma zaujali nové nástroje koučovania, noví ľudia, ktorých som mohla spoznať.Výborná atmosféra. Prístup Denky aj Zuzky absolútne profesionálny.Odkaz: Neuvažujte, neváhajte, choďte do toho, každého kto hľadá riešenia to obohatí.

Erika Falťanová, koučka ACC, lektorka, Prezidentka ICF Slovak Chapter

Najviac ma zaujala vysoká odbornosť, empatia, ľudský prístup lektoriek. Atmosféra — ľudia sa otvorili, bolo cítiť počas kurzu veľa emócií a ľudskosti, čo považujem za dôležité. Kurz určite doporučujem. Koučingový prístup mení životy (vždy k lepšiemu) čo som zažila aj ja na tomto výcviku.

Eva Bolemant, koučka ACC a lektorka

Vynikajúca atmosféra a spoločnosť. Neváhajte.
 Patrik Furka, mentálny kouč športovcov

Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.

Lívia Resutíková, trénerka, konzultantka, koučka

Choďte do toho! Investícia do seba, ktorá sa určite oplatí. Ani nebudete vedieť ako a presne kedy sa Váš postoj ku klientovi zmení. Zrazu ho vnímate ako rovnocenného partnera ale hlavne človeka, ktorý nepotrebuje radu, len spôsob ako si odpovede nájsť sám v sebe.

Lívia Pastoreková, koučka

Kurz je výborná platforma na pochopenie koučingu, získanie nástrojov ku koučovaniu a porozumenie zmysluplnosti využitia koučingu v biznise i v súkromí. Koučky Denka a Zuzka sú kvalifikované odborníčky, ktoré vedia vytvoriť príjemnú atmosféru na učenie sa lepšie počúvať, vnímať, rešpektovať a celkovo počas kurzu otvárajú účastníkom veľa nových obzorov nielen v rámci koučingu ale i osobného rozvoja. Kurz je vysoko interaktívny s množstvom praktických ukážok a cvičení.

Alena Krchnavá, kouč ACC

S tímovým koučovaním som sa stretla prvý krát na výcviku u Zuzky a Denisky. Bol to pre mňa veľmi zaujímavý pohľad na prácu so skupinou, resp. tímom. Ukázali nám rôzne možnosti na zvládanie rôznych situácií, ktoré môžu nastať. Odporúčala by som každému, kto pracuje s tímom, absolvovať odborný výcviku u Denisky a Zuzky, pretože majú bohaté praktické skúsenosti.

Lucia Smreková (výcvik v koučovaní tímov), kouč ACC

Odporúčam kurz navštíviť aj v prípade, že sa pýtate „na čo tam idem?“ či „čo tam budem robiť?“.Práve u takýchto ľudí bez očakávaní je efekt najvyšší.

Slávka Strešňáková, kouč

Metodickosť, jasnosť, žiadna transcendentálnosť ale zdravý sedliacky um 😊Choďte! V každom z nás je poklad a toto je určite jedna z ciest, ako ku nemu prísť.

Maťa Vitek, psychoterapeutka, koučka

Metodika 1* Atmosféra 1* Prístup 1* Prostredie 1* Materiály 1* Načasovanie 1* Určite to skúste, budete spokojní...

Matúš Danko, kouč

Nech neváhajú. Nech naberú odvahu prihlásiť sa na kurzy. Ak je manažér posunie seba a aj tím. Ak človek čo sa chce rozvíjať, tak prísť do koučovacej školy Zuzky & Denky je najlepšia voľby.
Zuzana Šimeková, kouč