Manažéri

Bussines coaching mi priniesol veľmi efektívny nástroj na hľadanie osobného rozvoja u iných ľudí a tiež na vlastný osobný rozvoj. Koučing považujem za vhodnú metódu zlepšenia komunikačných schopností a zväčšenie rámca vlastných schopností a vlastného obzoru.

Miroslav Petrek, manažér, IBM 


Prínosom bolo všetko J Výborné bolo to, že sme ihneď trénovali. Správne rozvrhnutý čas výcviku. Veľmi sa mi páčilo všetko. Osobnostne ma to veľmi posunulo vpred.

Mgr. Mária Herková, Unit manager, poisťovňa 


Na výcviku ma najviac zaujali zázračné momenty otvorenia nových ciest a perspektív.Pripravte sa na pomaly sa rozkvitajúci zázrak.

Pišta Boďo, manažér, Slovnaft


Dobrá atmosféra a dynamika kurzu, ktorá uľahčovala učenie. Veľa praktických cvičení a zážitkov z učenia. Hodnotím na jednotku s hviezdičkou. Tento kurz bol pre mňa oknom do novej dimenzie spoluprežívania a spolupráce s ľuďmi. Cítim sa byť lepším človekom.

Gabriela Tomášiková, prokuristka, Unitcargo


Z celého kurzu mám veľmi dobrý dojem, lektorky kontinuálne dokázali motivovať účastníkov a aktívne sa zúčastňovať vzdelávania. Kurz jednoznačne odporúčam. Každému účastníkovi ponúkne profesionálne spracované materiály, odborný a zároveň praktický prístup lektorov v príjemnej atmosfére a v spolupráci s ďalšími účastníkmi, ktorí majú záujem o vzdelávanie.

Mirka Tvarogová Michalková, manažérka


Najviac ma zaujali cvičenia, koučovacie aktivity a emócie, ktoré som pri tom zažívala. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou — praktickosť, dopĺňanie sa vo vysvetľovaní, načasovanie tréningov a celých modulov na veľmi vysokej úrovni. Treba si to zažiť, otvára to nové cesty, súkromné aj pracovné. Ďakujem.

Jana Olachová, manažérka, ING poisťovňa


Spokojnosť vo všetkých smeroch, som rada, že som spoznala mnoho zaujímavých ľudí, fantastická atmosféra, veľmi dobrý prístup. Vyhovovalo mi, že nebolo mnoho teórie, lebo na to nemám časový priestor. Odporúčam pracovne aj súkromne. Kurz mi pomohol sebadisciplíne, ako aj neriešiť problémy druhých ale snažiť sa im len pomôcť, aby riešenie našli sami.

Eva Kováčiková, manažérka, Unitcargo, medzinárodná preprava


Najväčším prínosom bolo spoznať a naučiť sa techniky koučovania. Určite to treba skúsiť, aj ak nechcete byť profesionálny kouč, získate cenné nástroje k práci manažéra. Od logistiky, zabezpečenia, atmosféry a prístupu lektoriek všetko hodnotím na 100%.

Roman Kubiš, manažér, personálna agentúra


Veľa praktických cvičení. Doporučujem všetkým, ktorí chcú pracovať aj na sebe. Absolvovanie kurzu pomôže každému účastníkovi nielen v pracovnom ale aj vo vnútornom živote.

Andrea Doletinová, managing director


Dajte tomu šancu. Otvorí sa Vám nový pohľad na mnoho vecí. Budete sa cítiť dobre. 

Drahomíra Juríková, manažérka, marketing, Slovak Telekom


Išla by som do kurzu znova a bez váhania, že pôjde o stratený čas alebo peniaze. Sami budete mať v rukách čo Vám kurz najviac dá. 

Mirka Molnárová, projektová manažérka


Kurz koučingu je pre mňa výborný v tom, že som získala nástroj na riešenie situácií v projektovom riadení, kedy ako proj. manažér pri hľadaní riešenia potrebujem aktívnu účasť a zainteresovanosť klienta.
 Anna Pastierová, manažérka


Určite to treba skúsiť, prináša to veľkú zmenu v spôsobe vnímania seba i iných.
 Linda Lukačková, soucing manager


Najväčším prínosom pre mňa bolo spoznanie samej seba, získanie pokoja, možnosť zladenia „správnych“ otázok.
 Tento kurz vás určite posunie na ceste spoznávania samého seba ako aj svojho okolia. Môžete tu získať pokoj a ticho v duši, rozvíjať sami seba, svoje tímy a ľudí okolo vás.
 Mgr. Slávka Pasierbová, manažérka


Som vďačná, že som sa rozhodla práve pre tento kurz a to, že som počúvala svoju intuíciu ísť práve sem. Presvedčila som sa, že naozaj má každý tú najlepšiu odpoveď pre seba v sebe a naučila som sa ako sa k tomu dostať, ako pomôcť klientovi lepšie rozumieť sebe a riešiť svoje otázky. Denka a Zuzka mi ukázali spôsob, ako sa dá skĺbiť múdrosť, profesionalita, empatia, humor a techniky vedúce k prospechu klienta. Ja sama som sa počas kurzu výrazne posunula a dnes sa cítim slobodná, naplnená, užitočná a robím to, čo ma baví.

Daniela Tejkalová, manažérka a poradkyňa


Prínosom bolo úplne všetko. Som maximálne spokojná. Pokojná atmosféra, dostatočný rozsah materiálov, cvičení, skvelé prostredie, úžasní ľudia. Treba prísť a zažiť, dopriať si radosť z vlastného rastu.

Páleníková Mariana, Prednosta MsU


Pre mňa bol výcvik veľmi osobný a našla som samu seba. A čo je v živote pre mňa dôležité a čo v živote chcem. Nevynechala by som nič, nechýbalo mi nič. Ale budú mi chýbať naše spoločné stretnutia. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou.Tréning bol pripravený na vysokej profesionálnej úrovni v príjemnom prostredí, vedený skvelými odborníčkami, ktoré vnášali do teórií veľa praktických skúseností. Tiež oceňujem mieru praxovania – osvojovania metód v rámci skupiny.Na kurze obohatíte nielen seba, ale aj svojich najbližších a ľudí vo svojom okolí. Začnú sa Vám diať dobré veci 😊

Zuzana Polomová, manažérka, ESET


Odkaz: Nebojte sa, choďte a otvorte sa! Tento výcvik vás naučí premeniť strach na príležitosť a radosť. Denka, Zuzka, ďakujem vám. Moja zmena je aj vašou zmenou. Ďakujem, ďakujem.

Monika Podhorská, manažérka


Dozvedela som sa, o čou koučing v skutočnosti je. 

Rozhodne treba vyskúšať.

Martina Slezáčková, manažérka


Prínosom bolo pochopenie užších súvislostí o koučingu. Zároveň metodika bola profesionálna. Páčila sa mi celková energia, ktorá bola súčasťou koučingu. Cenné pre mňa boli aj kontakty, ktoré som tu získala. Váš prístup bol veľmi profesionálny a atmosféra veľmi príjemná. Odkaz: Pokiaľ hľadáte svoju cestu v živote, zo srdca tento kurz odporúčam, pretože okrem svojho smerovania získate cenné zručnosti a skúsenosti. Týmto kurzom získate prax a aj teóriu. Prínosom bol pre mňa aj osobnostný rast.

Nina Zadrabajová, manažérka


Najväčší prínos vidím v možnosti praktického nácviku techník hneď od prvého dňa tréningu. Veľmi dobré striedanie pozornosti medzi teóriou a praktickým nácvikom.Odporúčam všetkým, ktorí uvažujú nad koučingom nielen z profesionálnych dôvodov.Výborný kurz na hlbšie spoznanie samého seba, spôsobov rozmýšľania a konania. Motivujúci prístup lektoriek, ktoré vytvárajú prostredie pre ďalší rozvoj.

Patrícia Trenčanová, manažérka


Najviac ma na výcviku zaujalo to, že je možné priviesť ľudí veľmi príjemnou, láskavou a úplne nenásilnou formou k hlbokému zamysleniu sa nad sebou, svojím životom, hodnotami a následne k takým efektívnym riešeniam, o ktorých ani netušili.Neskutočne prepracovaná metodika, láskavý prístup, profesionálne spracované materiály na vysokej úrovni, úžasná tvorivá atmosféra, dôstojné prostredie a správne načasovanie.Ak sa chcete niečo naučiť, ak chcete pobudnúť v tvorivom prostredí medzi príjemnými ľuďmi a s úžasnými a veľkými osobnosťami, ktoré okrem učenia aj nesmierne inšpirujú, je BBC pre vás to pravé orechové.

Katarína Vlčková, manažérka


Ako najväčší prínos výcviku oceňujem výrazný proces vlastnej transformácie a účinnosť techník, ktoré sme sa učili, a ktoré sme si súčasne v praxi pod vedením lektoriek skúšali. Atmosféra úplne fantastická, taká, že sa človek na tie dni výcviku dopredu teší.

Tatiana Červená, manažérka, ACC kouč


Zaujali ma ukážky koučovacích techník školiteľkami. Môžem len odporučiť tento kurz, mne priniesol veľa užitočných informácií, naučila som sa nové zručnosti, spoznala som skvelých ľudí, učila sa od famóznych školiteliek a najmä získala odvahu konať! Skutočne to stálo za to.

Zuzana Balážová, marketingový manažér


Profesionálny prístup, skvelá forma vzdelávania pre ľudí, ktorí chcú alebo uvažujú o zavedení koučingu do svojej praxe či práce.

Juraj Porubčan, obchodný manažér


Všetko bolo takmer dokonalé. Zisk ďaleko prevýšil vklad. Nebojte sa poznávať samého seba. Čakajú vás príjemné prekvapenia. Všade dobre, na tréningu koučovania najlepšie! Nikto sa na nič nehral. Výborná kooperatívna atmosféra. Ďakujem.

Vojtech Jankovič, projektový manažér


Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.

Lívia Resutíková, manažérka, konzultantka, koučka


Kurz vám otvorí dvere k vlastnému Ja, o ktorom možno ani neviete. Pomôže utriasť vlastné myšlienky a dá konkrétne nástroje ako koučovať vlastný tím alebo ľudí, ktorí od vás očakáva pomoc. Na konci viete samostatne konkrétne všetko používať a netreba popri kurze študovať žiadne iné pomocné smery.

Dagmar Liďáková, manažér  (bankovníctvo)


Cítila som sa ako na všetkých stretnutiach veľmi bezpečne, inšpirujúco, dobre, za čo veľmi pekne ďakujem. Zároveň som sa naučila nové veci, poznatky. Za to tiež ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu a možnosť posúvať sa ďalej. Za túto príležitosť byť znovu spolu tiež ďakujem 

Slávka Fuleková (za výcvik v koučovaní tímov), manažérka OPTEAM, oblasť medzinárodného recruitmentu


Veľmi sa mi páčila Vaša profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú ste dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Techniky a nástroje a ich skúšanie si priamo na výcviku a v triádach. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste.Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

Inge Trenčanová, manažérka a konzultantka


V dobrej atmosfére sa naučiť nové koučovacie techniky, precvičiť si ich v bezpečnom prostredí, urobiť pokrok v „byť prítomná“, príležitosť spoznať zaujímavých ľudí, ktorí na sebe chcú pracovať.

Simona Hroba Tatárová, manažér


Ujasnila som si čo už tuším alebo praktizujem. Tréning mi dal svetlo pre ďalšie smerovanie, zahnal strachy. Dobrá komunikácia v skupine, zážitky až prelomové s jednotlivcami.

Alena Dušatková, manažérka, Assessment systems


Materiály sú prehľadne spracované a výklad ich dobre dopĺňal. Atmosféra bola výborná a nové prostredie pri Dunaji inšpiratívne. V kurze získate príležitosť naučiť sa nástroje koučovacieho rozhovoru a možnosť pozrieť sa na svoje vlastné témy, ktorých riešenie z nejakého dôvodu odkladáte. Spoznáte zaujímavých ľudí a spoznáte aj seba 😊

Mariana Dachová, manažérka


Odkaz iným: má to zmysel, zmení Vám to život doma aj v práci, budete slobodnejší a prinesiete si veľa dobrého a pozitívneho. Vrele odporúčam. Inde by som nešla. 

Naďa Š, manažérka