Neuvedené profesie

Choďte do toho! Je to prínos pre každého, či to už využijete v práci alebo pre seba samých. Sebarozvoj. Sebapoznanie. 

Karin Grófová, manažérka na MD


Choďte do toho, zmení Vám to život 

Jana Mynářová, manažérka na MD

Čo mi dal výcvik? Veľa kľudu a času na premýšľanie, času pre seba a svoje plány.Kurz ma posunul v koučovaní do úplne inej úrovne, za čo vám dievčatá ďakujem. Ako kouč sa cítim skvelo, zmysluplne!

Janka, mamina na materskej


Veľmi príjemná atmosféra, priateľský a otvorený prístup, možnosť nahradiť si premeškané moduly, knižka o koučingu, prostredie úplne úžasné. Zuzka a Denka sú určite skvelá voľba, odborníčky, ktoré majú čo ponúknuť a ponúkajú to s úžasným šarmom.

Katarína Š.


Jasné „vysvetlenie“ nových techník a zákl. východísk koučingu, skvelé ukážky naživo, ktoré napomohli pochopeniu a zapamätaniu a dôraz na skúšanie si vecí v praxi a reflexiu. Atmosféra uvoľnená a príjemná. Výcvik je ideálny pre všetkých, ktorí sa chcú rozvíjať a pomáhať rásť ďalším ľuďom. Kto hľadá, nájde. Vy už hľadať výcvik ďalej nemusíte ;-)

Mgr. Jana Mikulová Balážová


Keď som sem prišla prvýkrát, očakávala som, že sa tu naučím zaujímavý spôsob riešenia „problémov“ ľudí. Výcvik ma potešil, splnil moje očakávania. Deni a Zuzka sú super profesionálky, ktoré nás príjemným spôsobom vtiahli do sveta koučingu. Bola tu pohodová atmosféra.
 Ďakujem

Eva Šrameková (Slovnaft)


Kurz je výbornou voľbou pre tých, ktorí chcú získať novú zručnosť ako pracovať s ľuďmi a budovať kvalitnejšiu komunikáciu a vzťahy. Tieto stretnutia menia človeka, jeho pohľad na samého seba a na vzťahy a priniesli skvelých ľudí do života, ktorých som tu mala možnosť spoznať. 

Zuzana Majchráková

Veľmi oceňujem celkovú atmosféru, pohodu, ľahkosť, ľudskosť, radosť. Všetko dávalo zmysel a postupne do seba zapadalo.Otvoria sa vám nové obzory, možnosti a zmeníte sa aj vy. 

Michaela Horňáková


Je to čas, ktorý keď investujete do celého procesu, neoľutujete. Ťažko opísať čo sa v každom deje, no sú to silné situácie a krásne pocity. 

Ľubica Valachová


Cítila som sa tu skvele, koučky Denka a Zuzka majú fantastický prístup a vedia povzbudiť aj nakopnúť. Toto by mal človek absolvovať aj keď nemieni byť v budúcnosti koučom, pretože sa mu zmení svet a veci pôjdu ľahšie.

Silvia Belková 


Určite odporúčam nie len pre tých, čo chcú byť koučom, ale každému kto chce na sebe pracovať a zmeniť svoj život k lepšiemu. Dievčatá sú veľmi profesionálne a okrem iného zažijete aj veľa srandy a získate nových priateľov.

Monika Shatagin


  1. Prirodzená atmosféra
  2. Praktické ukážky
  3. Spojenie teoretických vedomostí s praktickými ukážkami priamo počas výcviku

Jana Raková


Neváhajte a choďte do toho!

Beáta Martišová


Výborné. Vrelo odporúčam

Martina Rešovská


Veľmi pekne ďakujem za čas strávený s koučingom. Úžasná atmosféra aj ľudia, pomohlo mi to otvoriť srdce a ujasniť si hodnoty. Ďakujem.

Daniel Hudec


Odporúčam!  Váš štýl posilňuje dobrú podstatu v ľuďoch a verí v ich prirodzenú silu! Ľudí s týmto postojom je potrebných stále viac, tak sa teším že tvoríme lepší svetJ Mne to pomohlo menej interpretovať a hodnotiť.

Kamila Mewhartová