Podnikatelia

Výcvik koučingu u Denisky a Zuzky rozprúdil vo mne novú energiu. Zmenil môj pohľad na seba a na plány do budúcnosti. Tento výcvik by mal byť súčasťou profesijného rastu všetkých manažérov a majiteľov firiem. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Erika Madejová, majiteľka Omnimedia Public Relations, s.r.o.

Denka, Zuzka,
obrovské úprimné ďakujem. Som vďačná za to, že ma život zaviedol práve k vám dvom. Čas strávený na vašich výcvikoch a s vami má pre mňa veľký význam nielen pracovne ale aj ľudsky. Vedomosti, zdieľanie skúseností, čas priestor, sloboda, rešpekt – miesto a baby, pre ktoré je dôležitý ČLOVEK. ĎAKUJEM !!!

Iveta Haulíková, PR manager & life coach

Najväčší prínos bol príprava na ICF certifikáciu. Určite odporúčam.

Anton Forró, majiteľ vzdelávacej agentúry

Vysoká profesionalita, priateľské prostredie, motivácia v štúdiu, osobnostný rast v každom z nás po absolvovaní 5-tich modulov, bezpečie, veľmi príjemná atmosféra. Pre osobnostný rast odporúčam každému, kto je ochotný a schopný na sebe pracovať s cieľom žiť „ľahšie“, slobodnejšie a radostne.

Mirka Valíčková, riaditeľka, reality

Zaujal ma celý proces transformácie a pozitívny vplyv na všetky oblasti života. Kurz mi dal silu pracovať na sebe a ísť si za svojimi snami. Obe lektorky sa skvele osobnostne dopĺňajú a prinášajú pestré pohľady do všetkých tém.

Monika Spótová, podnikateľka

Všetko OK. Skvelá kombinácia metodiky vychádzajúcej z rôznych prístupov s veľkou pridanou hodnotou lektoriek, vyúsťujúcej do prístupu použiteľného v biznise, kariére i privátnom živote.

Vlado Koša, majiteľ vzdelávacej agentúry Consilium Consulting

Prínosom bolo, že kurz bol z veľkej časti robený zážitkovým spôsobom — výborné na zapamätanie techník. Celkové hodnotenie 10. Používané výborné techniky, žiadne vymývanie mozgov. Výborné na osobnostný rast a zmeny v živote.

M. Ciranová, podnikateľka

Viac chápem pojem koučing a prepojenie s mentoringom v motivovaní ľudí. Počúvať!!! AbsolvovaťJ

Kamil Škubla, MNG, podnikateľ

Zaujala ma práca s ľuďmi rôzneho zamerania, lepšie porozumenie ľudí s ich problémami v živote a zlepšenie komunikácie s nimi. Postačujúce materiály, vynikajúce pracovné prostredie, trpezlivý užitočný prístup, srdečná a priateľská atmosféra.  Nie je čo váhať.

Zuzana Jánošdeáková, podnikateľka, konzultantka

Získal som viac nástrojov, väčšia štruktúra a schopnosť počúvať.

Igor Lichvár, podnikateľ/majiteľ

Celkovo hodnotím výcvik pozitívne vo všetkých bodoch. Osobnostný a profesionálny posun s kvalitným vedením vo výbornej atmosfére.

Hela Longauerová, podnikateľka

Výcvik bol komplexný — vhodný ako pre už fungujúcich koučov, tak aj pre začiatočníkov. Ja som prišla ako nepopísaná doska, ale po 5 mesiacoch cítim veľký posun v osobnom rozvoji a podľa všetkého som to zvládla :-). Lektorky sú nielen fundované ale aj kreatívne a veľmi podporujúce. Previedli celú heterogénnu skupinu celým výcvikom profesionálne, ale aj s primeranou dávkou humoru a balíčkom pozitívnych emócií. Dievčatá, ste skvelé. Ďakujem.

Inge Krupičková Schosteková, konateľka firmy

Odporúčam pre všetkých, ktorí chcú niečo zmeniť o svojom živote.
 Lenka Jakubíková, podnikateľka

Koučingový výcvik mi přinesl radosť z pokroku na intelektuální duchovní úrovniJ

Jana Srpoňová, HR podnikatel

Priateľské nenútené prostredie, ktoré naštartovalo aj introvertov k verbálnemu či neverbálnemu prejavu, čo je dôležitý faktor pri formovaní osobnosti kouča. Zuzka a Deniska sú fantastické profesionálky, ktoré svoju prácu robia s citom, rozvahou, porozumením a hlavne s ľudskosťou.

Roland Pavlík, vysokoškolský učiteľ, podnikateľ a konzultant (realitný servis)

Prirodzená atmosféra, Praktické ukážky, Spojenie teoretických vedomostí s praktickými ukážkami priamo počas výcviku

Jana Raková

Najväčším prínosom pre mňa boli jednotlivé cvičenia, pozorovanie lektoriek, koučovanie v triádach, cvičenie a teória o hodnotách, počúvanie na druhej a tretej úrovni.Vysokú úroveň som od prvej hodiny vnímal na každom detaile.Odkaz: Nebudete ľutovať! Získate istotu vo svojich koučovacích zručnostiach. Zároveň budete často v pozícii koučovaného, čo vám umožní efektívnejšie dosahovať svoje ciele.

Peter Faltus

Mentorky pracujú s láskou v srdci, s čistým duchom a akceptáciou.
 Nemala som pocit, že ma niekto školí, naopak, skôr sprevádza a stimuluje moje vlastné zmýšľanie. Sú to dve ženy, ktoré môžu byť ako aj mne, aj Vám, príkladom.

Olivia Rosalie Poláčková, podnikateľka