Psychológovia

Najviac ma zaujal interaktívny prístup, praktické cvičenia, koučovacie skupiny — tréningy, ľudský prístup, prijímajúce prostredie. Tréning je výborným prostriedkom na ceste k sebapoznaniu a sebauvedomeniu, s následným osobnostným rastom. Človek tak vie rozoznať a uchopiť vlastné rezervy, pracovať s nimi prostredníctvom skrytých zdrojov. Vrele odporúčam.

Martina Sváková, psychológ a konzultant


Z výcviku ma zaujali najviac prednášky a nácviky.Je to ako autoškola + výborné učiteľky, ktoré vám dajú veľa návodov ako si v praxi poradiť.Výcvik, ktorý zlepší koučovacie zručnosti. Lektori vám vytvoria podmienky, aby ste sa zlepšili a stali sa z vás kouči.

Elena Lisá, HR manager, vysokoškolský učiteľ psychológie


Metodickosť, jasnosť, žiadna transcendentálnosť ale zdravý sedliacky um 😊Choďte! V každom z nás je poklad a toto je určite jedna z ciest, ako ku nemu prísť.

Maťa Vitek, psychoterapeutka, koučka


Odkaz pre tých čo uvažujú o kurze – určite do toho treba ísť. Môžete len získať.

Eva Slašťanová, psychologička a manažérka


Veľa osobnej praxe podloženej zrozumiteľne podanou teóriou.
Prepracovaná metodika , zrozumiteľné materiály, priateľská a tolerantná atmosféra, prostredie späté s prírodou a vhodné načasovanie.Neváhajte, čaká vás veľa jasných myšlienok a intenzívnych emócií.
 Dušan Kešický, psychológ


Priateľské nenútené prostredie, ktoré naštartovalo aj introvertov k verbálnemu či neverbálnemu prejavu, čo je dôležitý faktor pri formovaní osobnosti kouča. Zuzka a Deniska sú fantastické profesionálky, ktoré svoju prácu robia s citom, rozvahou, porozumením a hlavne s ľudskosťouJ

Roland Pavlík, vysokoškolský učiteľ, súdna psychológia


Tento kurz mi priniesol veľmi veľa, či už sebarealizáciu, sebarozvoj… Ale hlavne to, že ak sa chceme transformovať, musí to vychádzať z nás.

Nika Kováčová, psychologička


Úžasné techniky ktoré som už stihla využiť v praxi. Zažila som ich na sebe, tak som im uverila.A som vďačná. Páči sa mi láskavý prístup Denisky aj Zuzky, humor a sloboda v koučovaní.

Zuzka Hrdinová, psychológ, špecialista pre výber a rozvoj riadiacich pracovníkov


Hodnota kurzu je vyššia ako cena peňazí. Zatiaľ to bola moja najlepšia investícia a som vďačná za takúto možnosť.

Zuzana Valigová, študentka psychológie


Dozvedel som sa nové veci, ktoré ma posunuli dopredu a dodali mi sebadôveru. Kto si to nevyskúša, príde oveľa.

Fero Hučko, študent psychológie, pracovník s mládežou


Spoznanie samého seba, vy dve ste boli prínosom J
 Určite bežte. Ak aj to nebudete robiť, pomôže to v prvom rade vám.
Kristína Mrázková, študentka psychológie