Riaditeľia a výkonný manažment

Výcvik mi priniesol pocit pokory a hlbokého rešpektu k profesii kouča.

Vladimír Lopušniak, plant manažér

Kurz sa niesol v príjemnej avšak produktívnej atmosfére. Počas celého výcviku som vnímala chápajúci prístup, trpezlivosť, dôveru a profesionalitu zo strany lektoriek. Metodika aj materiály boli zrozumiteľné a dostupné. Tento kurz je jedinečným nástrojom pre všestranný osobný rozvoj a lepšie porozumenie rôznych pohľadov na každodenné dianie/situácie. Pomáha hľadať riešenia, ktoré sú v danom momente užitočné.

J. Staněková, ZSE, Riaditeľka služieb zákazníkom


Spoznať koučing odporúčam každému, kto chce :
 1) Meniť ľudí - rozvíjať
 2) Pracovať s ľuďmi
 3) Otvárať ľuďom oči

Jozef Tanzer , CFO


Rozhodne treba skúsiť takto bezprostredne a pri tom užitočne stráviť pracovný čas – je to objavné a oslobodzujúce.

Renáta Kormanová, riaditeľka nemocnice


Bol som v kurze kde boli mamičky po materskej, HR partnerky, manažérky a manažéri. Áno, koučing je pre každého!

Peťo Šrámek, výrobný riaditeľ Slovnaft


Príjemne a tvorivo strávený čas, práca v skupinách mala dynamiku. Veľmi užitočné bolo zopakovanie techník a záverečná prípadová štúdia. Pokiaľ človek má záujem dostať základy koučovania a získať orientáciu v koučingu, tak je to vynikajúca cesta ako sa dať na dráhu kouča. Techniky boli vyskladané tak, aby boli zvládateľné, no stále prinášali nové zručnosti. Ďakujem veľmi pekne za organizáciu a vedenie tréningu. Som veľmi rada, že som mohla byť jeho súčasťou.

Denisa Križovská, First data, krízový manažér, ACC kouč


Nikdy nie je tak dobre, aby nemohlo byť lepšie!!! Verím, že ma to urobilo lepším a uvedomelejším nadriadenýmJ

Roman Pastorek, Plant manager


Ďakujem za profesionálne odborné vedomosti, ktoré môže človek nabrať v úžasnej priateľskej atmosfére. Pre mňa osobne ľudský aj profesný posun.

Adriana Riško Stankiewicz, global HR leader


Najviac ma zaujali praktické ukážky jednotlivých techník.Pridal by som trochu teórie (čítanie na doma). Celkovo hodnotím výborne.

Milan Rajec, riaditeľ obchodnej siete, Allianz poisťovňa


Cielený výber otázok pro rozvíjaní podriadených, zlepšená schopnosť počúvať, široký priesstor pre aplikáciu nadobudnutých zručností pri vedení rozvojových rozhovorov a upevňovaní či budovaní vzťahov.

Ingrid Valentínová, senior manager, DELL


Nový pohľad na tajomstvo coachingu, technika logických úrovní. Výborné, skvelý prístup, príjemná atmosféra, pokojné prostredie, dobré načasovanie. Určite odporúčam navštíviť tento kurz.
 Primár MUDr. Miroslav Červeň, lekár


Nie len koučing, ktorý Deniska a Zuzka učia, je transformačný. Celý kurz je taký. Už po prvom module sa začali „diať veci“. U mňa to viedlo až k odchodu z práce, naštartovaniu vlastného biznisu a veľkej chuti byť ľuďom nápomocná. Už viac nepomáham ale sprevádzam. 

Miroslava Litváková,  riaditeľka Tangen


Zmena prístupu v rozhovoroch. Odporúčam – rozširuje obzory, možnosti.
 Vidovič Daniel., námestník, lekár


Výborná atmosféra, humor, pohoda, super práca na sebe a max osobnostný rozvojJ Vrele doporučujem! Naučili sme sa viac počúvať, vyskúšali rôzne koučovacie techniky a lepšie spoznať sami seba.

Jana Zajícová, CEO, CreativeSites


Koučing šetrí moj čas. A ešte viac - nervy.

Viktoria Sokur, CFO, coach, mother and wife