Rôzne profesie

Nové informácie, pohľady na veci a ľudí, uľahčenie žitia vďaka koučovacím otázkam. Treba napredovať a nikdy nie je čas ostať stáť na jednom mieste. 

JUDr. Miroslava Pružinová, LLM advokátka

Najviac ma zaujala kompletnosť výcviku. Množstvo techník a správne otázky. Metodika logická, atmosféra inšpiratívna, prostredie príjemné, načasovanie na prvé dva pracovné dni v týždni vyhovujúce.Od úvahy k činu je len jeden krok, treba to skúsiť. Veľmi som sa bála, veľmi som bola zvedavá, veľmi som samu seba prekvapila, veľa som si zobrala a dúfam, že som aj veľa dala. Má to zmysel a niekedy len to uvedomenie si, že niečo pre seba robíme, robí zázraky.

Eva Országhová, sales manažér


Milá Deniska a Zuzka, ďakujem za úžasne profesionálny prístup počas celého kurzu. Cítila som sa vždy príjemne. Všetky moduly boli vodítkom k tomu, ako lepšie počúvať a pomáhať druhým vrátiť sa k sebe, posúvať sa dopredu.Celý výcvik mi pomohol aj v mojom osobnostnom raste. Nech sa vám darí aj naďalej v tomto skvelom diele aj v osobnom živote!

Janka Straňáková, politologička, novinárka


Na výcviku sa mi páčila otvorená, priateľská atmosféra. Koučing považujem za užitočnú a fungujúcu techniku. Je rešpektujúca k človeku a dáva mu priestor k rastu v súlade so svojimi hodnotami. Ďakujem.

Mgr.Miriam Němcová, SW analytik


Každé stretnutie mi dodalo veľa energie, nový pohľad na niektoré veci z môjho života a cítim veľký posun vo vnímaní iných ľudí. Naučila som sa aktívnejšie počúvať. Oceňujem priateľský kolektív a prístup Zuzky a Denky, vďaka ktorému mám väčší pokoj v duši a veľa motivácie.

Katarína Országhová, marketing 


Profesionálny prístup, skvelá forma vzdelávania pre ľudí, ktorí chcú alebo uvažujú o zavedení koučingu do svojej praxe či práce.

Juraj Porubčan, obchodný manažér


Nemáte čo riešiť. Nič užitočnejšie, prínosnejšie a zmysluplnejšie pre seba ste v živote neurobili. 

Dana Cintulová, supervízorka v banke 


Najviac ma zaujal systematický prístup — jasná logika, postupnosť, príklady, prax, tréningy. Zrelý a  ľudský a profesionálny prístup Zuzky a Denky.Veľmi jasné a presvedčivé uvedenie do teórie a praxe koučovanie, vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, pre life coaching, business coaching. Intenzívne učenie sa v pokojnej atmosfére.

Karol Herian, lektor, kouč, spisovateľ


Kurz určite odporúčam, spokojnosť po všetkých stránkach – náplne, prevedenia ... po kurze mi príde skoro všetko možné, stačí si veci len vysnívať a tým čo sme sa tu naučili je to možné aj dosiahnuť. Inšpirujúce po mnohých stránkach.

M. Kmecová, certifikátor (štátna správa)


Viac som spoznal sám seba, naučilo ma to trpezlivosti, sebakoučingu, zlepšilo komunikačnú úroveň, nastavilo ďalší smer do života, zlepšilo merateľné výsledky v práci (sales).Synergia, skúsenosti, odbornosť, ktorá zo Zuzky a Denky vychádzala, ma obohalili v získavaní znalostí a zručností koučingu. Ich schopnosti viesť človeka celým výcvikom, od modulu k modulu, od nepoznaného k uvedomeniu je skvelé a obohacujúce. Vrelo odporúčam každému, kto uvažuje o absolvovaní výcviku koučovania.

Miroslav Kapuš, sales


Ako najväčší prínos hodnotím — moju vyriešenú agendu, nových, rôznorodých ľudí, úprimné a silné priateľstvá, sebapoznanie. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou.Stojí to za to — a najväčšiu hodnotu majú zážitky + nové priateľstvá a objavenie vlastných zdrojov, ktoré mi už fungujú.

Monika Karáčová, poradkyňa v oblasti kozmetiky a osobného štýlu


Schopnosť lektoriek vnímať „energiu“ v ľuďoch počas koučovania – t.j. schopnosť odčítať neverbalitu.
 mám za sebou veľa rôznych výcvikov, tento bol však odborne a organizačne výborne zvládnutý, preto neváhajte a prihláste sa.
 Dana Maňasová, sociálny pracovník


Naučila som sa počúvať a nezachraňovať = akceptovať .
Zmenilo mi to život. Škoda, že som tu nebola oveľa skôr.

Nina Masarik, veštica