Tréneri a konzultanti

Vo výcviku biznis koučingu som cez vlastnú skúsenosť uveril v efektivitu a užitočnosť koučingu ako metódy, ktorá má potenciál meniť život k lepšiemu. 

Róbert Vavro, lektor soft skills & leadership


Výcvik mi priniesol hlavne odvahu koučovať, skúsenosti, prehľad o technikách a ich praktické využitie, nové kontakty. Zaujalo ma praktické skúšanie techník, interaktívny „zážitkový“ prístup, potešila ma vždy nejaká nová „aktivitka“. Najväčší prínos pre mňa bolo praktické overovanie naučeného v praxi. Všetko dávalo zmysel. Celkové hodnotenie: výborné nakombinovanie tém (techník), cvičení, uvoľnená atmosféra podľa môjho gusta. Páči sa mi ako máte pomenované moduly a celkovo ako to máte nastavené. Okrem zorientovania sa v tom čo koučig je, je tento kurz aj praktickým nácvikom a získaním cenných skúseností v bezpečnom prostredí. Odporúčam.

Lucia Ondrejkovič Obenau, trénerka


Veľmi príjemná atmosféra, perfektné lektorky so skúsenosťami a množstvom vedomostí, pekné nové priestory a skvelá tímová atmosféra, nadviazanie nových priateľstiev a známostí, spolupatričnosť a tímová spolupráca. Výborný odrazový mostík do koučingového sveta. 

Nataśa Mendelová, manažérka, trénerka DELL


Myslím si, že pokiaľ je pre ľudí čo i len trošku možné, aby výcvik absolvovali, nemajú nad čím váhať. Mne osobne priniesol priestor na zamyslenie sa nad sebou, naučil ma viac vnímať a počúvať ľudí a nechať priestor druhému človeku. Deni a Zuzka sú neskutočné – sú ľudské, úprimné, autentické.

Sylvia Lučkanič Chamilová, trénerka


Kurz Vám rozšíri zručnosti v komunikácii a obohatí poznaním iných ľudí – kolegov v skupine, ktorí Vám ukážu iné uvažovanie, iné správanie, iné reakcie, iné uvažovanie, inú formu komunikácie. Každý z nás je jedinečný – na rovnakú situáciu, otázku, prípad, reaguje inak. Dynamicky mysliacim a konajúcim ľuďom dá výcvik silu a zručnosť priniesť do komunikácie pokoj.

Tatiana Behrová, konzultantka


Najprínosnejšie bolo množstvo praxe na výcviku, praktických ukážok a tréningu so spätnou väzbou od lektoriek. Prístup lektoriek bol úžasne otvorený, boli vtipné, ľudské a vysoko profesionálne. Veľmi príjemná skúsenosť na ľudskej aj profesijnej úrovni, dotvorená príjemným prostredím.
 Naučiť sa umeniu koučovania práve v BUSSINES COACHING SCHOOL je skúsenosť taká prínosná, že všetky očakávania budú postupne naplnené, ba predčené. Profesionalita, empatia, ľudskosť, prax, zaujímaví ľudia, nové zručnosti, to sú len niektoré z dôvodov, pre ktoré môžete chcieť prísť práve sem. Možno nájdete viac, než hľadáte. Každopádne sa táto investícia, či časová alebo finančná, oplatí.
 Petra Pálfyová, tréner


Veľmi efektívna investícia.V ľuďoch je toľko múdrosti...Keď im necháte priestor, dokážu ohromné veci. 

Ján Šáli, tréner, podnikateľ


Treba skúsiť na vlastnej koži aký mocný nástroj je koučing. Zmení teba aj tvoje okolie. Len naber odvahu a objav nový obzor svojho života. 

Zuzana Valábková, trénerka


1**, zo srdiečka vám obom ďakujem, je napĺňajúce nájsť priestor, kde mi rozumejú a ja viem lepšie rozumieť iným. Cez uvedomenie a úprimnosť samým k sebe dokážeme budúcnosť o ktorej snívame.

Janka Mikudová, tréner


Najväčším prínosom boli cvičenia a feedback od lektorov, presvedčivé príklady z reálneho života, veľmi konkrétny výklad teórie podaný dvoma spôsobmi. Každý si nájde niečo pre seba, niečo svoje. Jednoznačne kvalitne investované prostriedky. Expertskosť lektorov vás presvedčí už hneď od začiatku. Tento výcvik mi ukázal cestu po ktorej sa mám vydať. Zmenilo mi to filozofiu života a pomohlo vyriešiť nespočetné množstvo problémov a dilem.Ďakujem a čoskoro sa uvidíme.

Janko Vasil, manažér vzdelávania, Adidas


Tímový koučing znamenal pre mňa osobne veľmi veľa. Poskytol mi štruktúru, dodal nové nástroje a efektívne postupy pre moju prácu lektora a taktiež aj pre môj osobný život. Získala som odpovede na otázky, kde som dlhý čas nenachádzala riešenia. Spoznala som skvelých ľudí a strávila príjemný čas vo výbornej atmosfére. Osobitne oceňujem lektorky Zuzku a Denisku za veľmi kompetentné vedenie všetkých modulov, za otvorenosť, úprimnosť a pocit bezpečia, ktorý počas tréningov, resp. výcviku pre nás vytvorili. Zo srdca vám ďakujem.

Mel Chovancová (výcvik v koučovaní tímov), Consilium consulting, tréner, konzultant


Inšpiratívne techniky, široké spektrum tém, lepšie sebapoznanie a širší rámec pre moju prácu, priestor na premýšľanie o sebe.
 Ivica Schwardyová, tréner, Tesco


Výcvik mi priniesol uvedomenie si seba, vlastných postojov, rozšírenie priestoru vnímania a kvalita počúvania iných sa úplne zvýši.
 Tibor Kocsis, tréner, lektor, tanečný tréner


Najväčší prínos pre mňa bola príprava na ICF a ľudia, ktorých som spoznal. Celkové hodnotenie 1. Odkaz: Pokiaľ hľadáte aj pridanú hodnotu, ste na správnom mieste.

Peter Švec, poradca, konzultant


Zuzka a Denka sú jedinečné, profesionálne a inšpiratívne. Odporúčam každému, kto okrem metód a techník koučovania hľadá seba, svoje miesto v koučovaní aj v živote a hľadá svoju cestu. Tento kurz nie je len o učení, ale hlavne o hľadaní a objavovaní. Našla som tu samu seba a to je najväčší bonus. Okrem toho úžasných ľudí a inšpiráciu.

Martina Kusenda, kariérny poradca


Bolo to super, určite odporúčam každému.Najväčším prínosom pre mňa bola Pyramída — postup koučovania a všetky nástroje rozhovoru. Aj keď sa vám na začiatku zdá, že nič neviete, že sa vám to všetko pletie, na konci príde svetlo a všetko do všetkého zapadne.

Renáta Pillarová, trénerka, Allianz


Rozhodne odporúčam, môžete urobiť veľký posun v sebe, biznise, vzťahoch a spoznáte skvelých ľudí. Denisa a Zuzana sú v prvom rade koučky a lektorky od ktorých sa veľa naučíte a sú to skvelí ľudia! Ďakujem za všetko.

Maroš Stanislav, tréner