Cesta do sveta koučovania s výcvikom v Biznis koučingu

VSTÚPTE DO SVETA KOUČOVANIA S VÝCVIKOM BIZNIS KOUČINGU!

S medzinárodne certifikovaným vzdelaním v koučovaní! Získate diplom Business Coaching Trained Coach a koučovacie zručnosti, ktoré môžete okamžite využiť v praxi. Súčasne budete mať vzdelanie požadované pre členstvo v ICF (Medzinárodnej federácii koučov) alebo SAKO (Slovenskej asociácii koučov). Získate diplom Business Coaching Trained Coach a koučovacie zručnosti, ktoré môžete okamžite využiť v praxi.
Naučíte sa koučing v praxi. Výcvik je vedený online interaktívnym spôsobom a silne zameraný na prax. Naučíte sa viesť efektívny koučovací rozhovor s jednotlivcami na pracovné, aj osobné témy. Naučite sa používať 5-krokovú koučovaciu pyramídu - štuktúru vedenia rozhovoru, ktorá je jednoduchá, logická a zrozumiteľná. Ako bonus počas výcviku získate množstvo vlastných koučovacích hodín a vyriešite si svoje osobné alebo pracovné dilemy. Tento kurz je pragmatická odpoveď na otázku ako sa stať koučom v každodennom živote - v práci aj mimo nej.
Príďte si to užiť s nami, ak vás táto téma zaujíma 👭
Výcvik začína v máji...
Viac info a prihláška tu: https://lnkd.in/g49szPy
(tento link obsahuje aj naše videá o koučovaní, rozhovory - s nami aj našimi absolventami)
www.koucovaciaskola.sk

Líder je pre ľudí mentorom aj koučom

Pred pár rokmi sme nahrali sériu rozhovorov s manažérmi, pre ktorých je koučovací prístup v ich praxi už samozrejmosťou...s radosťou sme si spomenuli na jeden z našich príjemných rozhovorov :)

www.koucovaciaskola.sk

Biznis koučing

V máji už tradične začína "INTERNATIONAL coachiNg week", ktorý oslavujú kouči na celom svete...oslávte ho spolu s nami na výcviku!

Business Coaching College pozýva všetkých lídrov, manažérov a tých ktorí pracujú s ľuďmi.
Líderská rola nebola nikdy ľahká. Teraz je však obdobie, ktoré kladie zvýšené nároky na komunikáciu, presadenie zmien a hľadanie tvorivých prístupov v zmenených podmienkach.  Schopnosť viesť rozhovory koučovacím spôsobom - či už hovoríte sami so sebou alebo so svojimi spolupracovníkmi - vám pomôže ušetriť nervy aj čas.
Koučovanie nie je ľahké, ale je to zručnosť, ktorú vás naša koučovacia škola dokáže za pol roka naučiť. Samozrejme že to majstrovstvo sa pestuje a zdokonaľuje aj po výcviku, pretože prax prináša najviac poznania. Ale budete mať komplexnú výbavu ako koučovať človeka na pracovnú či životnú tému.
Medzinárodne certifikované výcviky v koučovaní sa u nás vedú s rešpektom a láskou k študentom.
Výcvik začína v máji (na terase našej koučovacej školy)
Viac info, referencie a prihláška tu: https://www.koucovaciaskola.sk/kurz-biznis-koucing