Priestory školy

Pozrite si video ako k nám prejsť a kde vyučujeme:

A ešte zopár fotografií:

Dunaj nám tečie pred oknami:

rieka

Aby ste ľahšie našli vchod:

škola

Takto vyzerá hlavná učebňa:

trieda

A toto je pohľad do diskusnej miestnosti:

diskusia

Bert Hellinger

Bolo nám cťou Bert....

"Some think they are seeking their own soul's truth but the greater soul is thinking and seeking through them." Anton 'Bert' Hellinger

undefined

Osobné a firemné konštelácie

Včera sme sa zaoberali osobnými konšteláciami z oblasti biznisu aj rodinného systému. Hlboké vhľady, stíšenie a nejaké uvedomenia...toto nás sprevádzalo...a baví nás to:)

Práca s vnútornými bariérami

Dnešná práca s vnútornými bariérami. Kinestetická práca s blokmi, ktoré nie sú verbalizované a ovplyvňujú naše správanie a prežívanie. Pokročilý kurz pre koučov. A pritom sa hráme s našimi Emočnými kartami.....nálada dobrá aj keď práca na sebe je niekedy náročná...:)