Priestory školy

Pozrite si video ako k nám prejsť a kde vyučujeme:

A ešte zopár fotografií:

Dunaj nám tečie pred oknami:

rieka

Aby ste ľahšie našli vchod:

škola

Takto vyzerá hlavná učebňa:

trieda

A toto je pohľad do diskusnej miestnosti:

diskusia

Náš "office day"

Dnes máme opäť náš pravidelný "office day"...pri kávičke so škoricou to ide lepšie...a pripravujeme pre vás niečo malé na coaching week ... 👭

Renovácia u nás prebieha úspešne

Prerábame… inovujeme… a o chvíľu vás radi uvítame v našich vynovených priestoroch

Hodnotenie kvality od Hospodárskych novín 2021

Aj za rok 2021 sme boli ocenení ako vysoko dôveryhodná firma.

S dvomi "Áčkami"

Potešilo nás to!

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov