Pracovná atmosféra v koučovacej škole

My dve opäť v pracovnej nálade...chystáme biznis výcviky..biznis projekty...a biznis nálada:)...          v novembri opäť začína"výcvik v biznis koučingu" ako vždy medzinárodne certifikovaný...pre všetkých ktorí pracujú s ľu'dmi - mnažéri, podnikatelia, terapeuti, tréneri, ale aj pre tých kto chcú pracovať na sebe - na svojich snoch, víziách, vzťahoch, situáciách cieľoch...ste vítaní....

Denka a Zuzka

via info na: www.koucovaciaskola.sk

z8ver systemického výcviku v koučovaní

Tentorkrát sme ukončili našu novinku : "Systemický výcvik"..hlboká práca so systémami a  fenomenálnym poľom" . Tento výcvik je určený pre pokročilých koučov. Atmosféra hlboká a príjemná.opäť :) Tešíme sa tomu.

Denka a Zuzka

KLub koučov Business Coaching College

Po letnej pauze opäť sme sa stretli na klube koučov v našom "koučovacom hniezde" :)

Petra Kolevska prišla so zaujímavým projektom pre koučov s množstvom koučovacích hodín...aj takéto veci sa tu dejú...a potom sme koučovali viachlavým koučom Zuzku Sašák....:)