Vyplňte prihlášku

Ste náš existujúci študent/absolvent? Prihláste sa tu
Fakturačná adresa
Poštovná adresa

Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Certifikácia: cce-web
Rozsah: 2 hodiny
Čas: 13.00 - 15.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Moduly:

1. 10.09.2019 — 10.09.2019 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Organizačné konštelácie - výcvik ukončený

Dnes sme ukončili výcvik Organizačných konštelácií s Bert Hellinger Instituut Nederland ....ďalšia inšpirácia a skvelá atmosféra....Záverečné dni s Barbarou - lepší výber ani nemohol byť:)

ďalší modull systemického výcviku máme za sebou

Opäť príjemná práca, tentokrát v druhom module systemického výcviku...boli sme svedkom viacerých uvedomení, vhľadov ale bol prítomný aj humor...:) Ten býva často našim hosťom:)