Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Certifikácia: cce-web
Rozsah: 2 hodiny
Čas: 13.00 - 15.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Moduly:

1. 05.11.2019 — 05.11.2019 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Pracovná atmosféra v koučovacej škole

My dve opäť v pracovnej nálade...chystáme biznis výcviky..biznis projekty...a biznis nálada:)...          v novembri opäť začína"výcvik v biznis koučingu" ako vždy medzinárodne certifikovaný...pre všetkých ktorí pracujú s ľu'dmi - mnažéri, podnikatelia, terapeuti, tréneri, ale aj pre tých kto chcú pracovať na sebe - na svojich snoch, víziách, vzťahoch, situáciách cieľoch...ste vítaní....

Denka a Zuzka

via info na: www.koucovaciaskola.sk

z8ver systemického výcviku v koučovaní

Tentorkrát sme ukončili našu novinku : "Systemický výcvik"..hlboká práca so systémami a  fenomenálnym poľom" . Tento výcvik je určený pre pokročilých koučov. Atmosféra hlboká a príjemná.opäť :) Tešíme sa tomu.

Denka a Zuzka

KLub koučov Business Coaching College

Po letnej pauze opäť sme sa stretli na klube koučov v našom "koučovacom hniezde" :)

Petra Kolevska prišla so zaujímavým projektom pre koučov s množstvom koučovacích hodín...aj takéto veci sa tu dejú...a potom sme koučovali viachlavým koučom Zuzku Sašák....:)