Vyplňte prihlášku

Ste náš existujúci študent/absolvent? Prihláste sa tu
Fakturačná adresa
Poštovná adresa

Mentoring pre koučov

Medzinárodne certifikované označenie: Standards of coaching - Development of core competences - part of ACSTH program Business coaching – meaning and mechanics of coaching in business

Certifikácia: acsth-web cce-web
Rozsah: dva dni
Čas: 9.00- 16.30, káva od 8.30
Pre koho je kurz určený: Tento pokročilý modul, venujúci sa rozvoju kľúčových kompetencií je určený pre praktikujúcich koučov, ktorí už prešli koučovacím výcvikom.
Cena: 492 Eur + DPH 20 % / osoba (2 dni)
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, karloveské rameno 6, Bratislava
Certifikát vám umožní: Program má medzinárodne uznaný status oficiálneho rozvoja pod hlavičkou International Coach Federation (ICF) - získate 12 CCE (alebo ACSTH) bodov v kategórii Core Competencies a 4 započítateľné mentorské hodiny zo skupinového formátu. Oboje budete potrebovať pri získavaní alebo predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie.
Čo sa naučíte: Modul je venovaný rozvoju kľúčových koučovacích kompetencií. Spolu s ICF registrovanými mentorkami budeme rozoberať rôzne koučovacie rozhovory, identifikovať použité a zanedbané kompetencie. Budeme diskutovať o tých otázkach, problémoch a výzvach, ktoré zaujímajú práve tú skupinu ľudí, ktorá sa na module zišla.

Moduly:

1. 04.12.2019 — 05.12.2019 | Mentoring a supervízia pre koučov

1. Mentoring a supervízia pre koučov

Niekoľkokrát do roka pripravujeme supervízne a mentorské dni pre koučov a manažérov používajúcich koučing, v skupinovom formáte — pre cca 15 až 20 účastníkov v trvaní dva dni, v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Mentorský modul je plne venovaný praxi rozvoja kľúčových kompetencií podľa ICF. Je postavený na analýze konkrétnych koučovacích prípadov a diskusiách o problémoch z praxe jednotlivých účastníkov.

Je užitočnou pomôckou pri príprave na medzinárodnú certifikáciu alebo pri predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie. Vítaní sú samozrejme aj kouči bez certifikácie, ktorý chcú zdokonalovať svoju koučovaciu prácu.

Budeme pracovať s témami, ktoré budú zaujímať účastníkov, ktorí prídu, napríklad:

Čo keď som racionálny typ a klient emocionálny (alebo naopak).

Čo keď klient nemá tému.

Klient má tému ale nechce ju zdieľať, lebo je citlivá.

Môžete si priniesť vlastnú tému, ktorá vás zaujíma.

Čo mám robiť, keď klient chce radu.

vzdelavanie-pre-pokrocilych-koucov-03

Okrem rozvoja kľúčových kompetencií, bude priestor aj na otázky týkajúce sa procesu certifikácie v ICF:

ako vyplniť prihlášku

čo treba mať pripravené

ako sa pripraviť na test

ako vybrať nahrávku

aká je postupnosť vybavovania certifikácie a členstva v ICF

Neziskový projekt v Dell

Tu je správca od organizátorky Ingrid Valentínovej - manažérky a  absolventky nášho výcviku v koučovaní:

Pilotný projekt koučingu v Dell máme úspešne za sebou. Koučing priniesol do sveta IT nový rozmer pre osobnostný rozvoj a bol prijatý s veľkým nadšením. Aj u tých zdržanlivejších, ktorí si ho chceli zažiť v praxi a otestovať na sebe jeho účinky, sa stretol s veľkým ohlasom.

Veľká vďaka našim koučom, koučovaným a Denke so Zuzkou, ktoré nám umožnili túto jedinečnú skúsenosť! Veríme, ža koučing sa už udomácnil aj v korporátnom svete a jeho kúzlo bude Dellákom ďalej prinášať nové úspechy v pracovnej aj osobnej rovine.

Naša dovolenkovo-prázdninová nálada:)

Tak a je tu dovolenková atmosféra! Toto sú naše  posledné "office days" pred letným relaxom   Bol to "semester plný práce aj zábavy" a teraz prichádza zaslúžený oddych...

Ukončenie výcviku v Tímovom koučovaní

"Semester" v našej koučovacej škole sme uzavreli ukončením výcviku v tímovom koučovaní..tu je naše záverečné foto na pamiatku:) Veľa úspechov pri práci s tímami priatelia!