Vyplňte prihlášku

Ste náš existujúci študent/absolvent? Prihláste sa tu
Fakturačná adresa
Poštovná adresa

Koučovacia práca s bariérami

Medzinárodné certifikované označenie: Approved Program: Coaching work with barriers - powerful questions in stuck situations

Certifikácia: acsth-web cce-web
Rozsah: 2 dni
Čas: 9.00 - 16.30, káva od 8.30
Pre koho je kurz určený: Kurz je určený pre koučov, ktorí už absolvovali základný výcvik v koučovaní, bez ohľadu na koučovací prístup, z ktorého vyšli.
Cena: 492 Eur + DPH 20 % / osoba (2 dni)
Miesto konania: Skoliace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Certifikát vám umožní: Program má medzinárodne uznaný status oficiálneho rozvoja pod hlavičkou International Coach Federation (ICF) - získate 12 CCE alebo ACSTH bodov v kategórii Core Competencies, ktoré môžete použiť pri predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie.
Čo sa naučíte: Naučíte sa koučovacie techniky, ktoré vám môžu byť nápomocné v prípadoch, keď klient vie čo má robiť a nerobí to

Moduly:

1. 28.09.2020 — 29.09.2020 | Koučovacia práca s bariérami

1. Koučovacia práca s bariérami

Kurzy pre pokročilých koučov pracujú s témami, ktoré ako kouči často so svojimi klientami riešime  a ukazujú rôzne  prístupy ku koučovaniu týchto tém, ktoré sú stále v rámci základných kompetencií kouča, tak ako ich definuje ICF, ale  pochádzajú z rôznych „škôl“ , ktoré sa líšia mierou štruktúrovanosti prístupu ako aj základných paradigiem, z ktorých vychádzajú.

Kurz Bariéry a bariérové mosty pracuje predovšetkým z nástrojmi NLP. Neurolingvistické programovanie (NLP) je názov, ktorý sa koncom sedemdesiatych rokov ujal pre to, čo sa dovtedy nudne a nepopulárne volalo štúdium štruktúr subjektívnej skúsenosti.

V tomto kurze sa sústredíme na štruktúrované techniky, ktoré NLP prevzalo z rôznych zdrojov a prinieslo do koučingu. NLP bolo dôležitým zdrojom definovania kľúčových koučovacích kompetencií na poli práce s presvedčeniami a možnosťami ich zmeny. Pozrieme sa na NLP techniky, ktoré vám pomôžu pri práci s vašimi klientami prekonávať bariéry, ktoré majú v pracovnej oblasti a nájdete aj nástroje použiteľné pri práci s ich hlbšími   ľudskými problémami.

Vyskúšame si, ako jemná práca s percepčnými kanálmi a so submodalitami môže posúvať hranice toho, čo je možné v konaní, vyskúšame si prácu s   časovými líniami,  budeme sa venovať hľadaniu zdrojov prekonávania bariér  pomocou archetypálnych energií a pohráme sa  s bariérovými mostami.

Foto z ukončenia výcviku

Ďalšia partička koučov na svete! Bolo nám s vami fajn priatelia   Želáme vám všetkým štastný koučovací život!

U nás v koučovacej škole

Takto sa koučujeme, mentorujeme, diskutujeme a zdieľame...a je nám pri tom dobre ... aj našim výcvikovým študentom :) Veď posúďte sami :)

Dostali sme opäť Certifikát hodnotenia dôveryhodnosti

Tak aj tento rok sme ako firma boli pri hodnotení dôveryhodnosti firiem na Slovensku ocenení certifikátom. Podľa vyjadrení agentúry, zaoberajúcej sa prieskumom fungovania firiem, výnosov, platenia daní a ďalších parametrov, nás v ratingu zaradili medzi TOP firmy na Slovensku. Tešíme sa z toho :)