Koučovacia práca s bariérami

Medzinárodné certifikované označenie: Approved Program: Coaching work with barriers - powerful questions in stuck situations

Certifikácia: acsth-web cce-web
Rozsah: 2 dni
Čas: 9.00 - 16.30, káva od 8.30
Pre koho je kurz určený: Kurz je určený pre koučov, ktorí už absolvovali základný výcvik v koučovaní, bez ohľadu na koučovací prístup, z ktorého vyšli.
Cena: 492 Eur + DPH 20 % / osoba (2 dni)
Miesto konania: Skoliace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Certifikát vám umožní: Program má medzinárodne uznaný status oficiálneho rozvoja pod hlavičkou International Coach Federation (ICF) - získate 12 CCE alebo ACSTH bodov v kategórii Core Competencies, ktoré môžete použiť pri predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie.
Čo sa naučíte: Naučíte sa koučovacie techniky, ktoré vám môžu byť nápomocné v prípadoch, keď klient vie čo má robiť a nerobí to

Moduly:

1. 28.09.2020 — 29.09.2020 | Koučovacia práca s bariérami

1. Koučovacia práca s bariérami

Kurzy pre pokročilých koučov pracujú s témami, ktoré ako kouči často so svojimi klientami riešime  a ukazujú rôzne  prístupy ku koučovaniu týchto tém, ktoré sú stále v rámci základných kompetencií kouča, tak ako ich definuje ICF, ale  pochádzajú z rôznych „škôl“ , ktoré sa líšia mierou štruktúrovanosti prístupu ako aj základných paradigiem, z ktorých vychádzajú.

Kurz Bariéry a bariérové mosty pracuje predovšetkým z nástrojmi NLP. Neurolingvistické programovanie (NLP) je názov, ktorý sa koncom sedemdesiatych rokov ujal pre to, čo sa dovtedy nudne a nepopulárne volalo štúdium štruktúr subjektívnej skúsenosti.

V tomto kurze sa sústredíme na štruktúrované techniky, ktoré NLP prevzalo z rôznych zdrojov a prinieslo do koučingu. NLP bolo dôležitým zdrojom definovania kľúčových koučovacích kompetencií na poli práce s presvedčeniami a možnosťami ich zmeny. Pozrieme sa na NLP techniky, ktoré vám pomôžu pri práci s vašimi klientami prekonávať bariéry, ktoré majú v pracovnej oblasti a nájdete aj nástroje použiteľné pri práci s ich hlbšími   ľudskými problémami.

Vyskúšame si, ako jemná práca s percepčnými kanálmi a so submodalitami môže posúvať hranice toho, čo je možné v konaní, vyskúšame si prácu s   časovými líniami,  budeme sa venovať hľadaniu zdrojov prekonávania bariér  pomocou archetypálnych energií a pohráme sa  s bariérovými mostami.

Pracovná atmosféra v koučovacej škole

My dve opäť v pracovnej nálade...chystáme biznis výcviky..biznis projekty...a biznis nálada:)...          v novembri opäť začína"výcvik v biznis koučingu" ako vždy medzinárodne certifikovaný...pre všetkých ktorí pracujú s ľu'dmi - mnažéri, podnikatelia, terapeuti, tréneri, ale aj pre tých kto chcú pracovať na sebe - na svojich snoch, víziách, vzťahoch, situáciách cieľoch...ste vítaní....

Denka a Zuzka

via info na: www.koucovaciaskola.sk

z8ver systemického výcviku v koučovaní

Tentorkrát sme ukončili našu novinku : "Systemický výcvik"..hlboká práca so systémami a  fenomenálnym poľom" . Tento výcvik je určený pre pokročilých koučov. Atmosféra hlboká a príjemná.opäť :) Tešíme sa tomu.

Denka a Zuzka

KLub koučov Business Coaching College

Po letnej pauze opäť sme sa stretli na klube koučov v našom "koučovacom hniezde" :)

Petra Kolevska prišla so zaujímavým projektom pre koučov s množstvom koučovacích hodín...aj takéto veci sa tu dejú...a potom sme koučovali viachlavým koučom Zuzku Sašák....:)