Vyplňte prihlášku

* povinné údaje
Ste náš existujúci študent/absolvent? Prihláste sa tu
Fakturačná adresa
Poštovná adresa

Mentoring pre koučov

Medzinárodne certifikované označenie: Standards of coaching - Development of core competences - part of ACSTH program Business coaching – meaning and mechanics of coaching in business

Certifikácia: acsth-web cce-web
Rozsah: dva dni
Čas: 9.00- 16.30, káva od 8.30
Pre koho je kurz určený: Tento pokročilý modul, venujúci sa rozvoju kľúčových kompetencií je určený pre praktikujúcich koučov, ktorí už prešli koučovacím výcvikom.
Cena: 392 Eur + DPH 20 % / osoba (2 dni)
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, karloveské rameno 6, Bratislava
Certifikát vám umožní: Program má medzinárodne uznaný status oficiálneho rozvoja pod hlavičkou International Coach Federation (ICF) - získate 12 CCE (alebo ACSTH) bodov v kategórii Core Competencies a 4 započítateľné mentorské hodiny zo skupinového formátu. Oboje budete potrebovať pri získavaní alebo predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie.
Čo sa naučíte: Modul je venovaný rozvoju kľúčových koučovacích kompetencií. Spolu s ICF registrovanými mentorkami budeme rozoberať rôzne koučovacie rozhovory, identifikovať použité a zanedbané kompetencie. Budeme diskutovať o tých otázkach, problémoch a výzvach, ktoré zaujímajú práve tú skupinu ľudí, ktorá sa na module zišla.

Najbližší termín:

28.04.2021 — 29.04.2021 | Mentoring a supervízia pre koučov
Novinka 2020: Vzduch v priestoroch našej školy je počas celého dňa filtrovaný certifikovanými germicídnymi žiaričmi, ktoré sa používajú aj na dezinfekciu operačných sál a ničia plesne, baktérie a vírusy, vrátane SARS COV 2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid 19. V prípade dostatočne teplého počasia učíme na našej terase, pri Dunaji, obklopenej parkom.

1. Mentoring a supervízia pre koučov

Niekoľkokrát do roka pripravujeme supervízne a mentorské dni pre koučov a manažérov používajúcich koučing, v skupinovom formáte — pre cca 15 až 20 účastníkov v trvaní dva dni, v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Mentorský modul je plne venovaný praxi rozvoja kľúčových kompetencií podľa ICF. Je postavený na analýze konkrétnych koučovacích prípadov a diskusiách o problémoch z praxe jednotlivých účastníkov.

Je užitočnou pomôckou pri príprave na medzinárodnú certifikáciu alebo pri predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie. Vítaní sú samozrejme aj kouči bez certifikácie, ktorý chcú zdokonalovať svoju koučovaciu prácu.

Budeme pracovať s témami, ktoré budú zaujímať účastníkov, ktorí prídu, napríklad:

Čo keď som racionálny typ a klient emocionálny (alebo naopak).

Čo keď klient nemá tému.

Klient má tému ale nechce ju zdieľať, lebo je citlivá.

Môžete si priniesť vlastnú tému, ktorá vás zaujíma.

Čo mám robiť, keď klient chce radu.

vzdelavanie-pre-pokrocilych-koucov-03

Okrem rozvoja kľúčových kompetencií, bude priestor aj na otázky týkajúce sa procesu certifikácie v ICF:

ako vyplniť prihlášku

čo treba mať pripravené

ako sa pripraviť na test

ako vybrať nahrávku

aká je postupnosť vybavovania certifikácie a členstva v ICF

Opäť z nášho archívu o koučingu

Vybrali sme ďalší rozhovor z nášho archívu - samozrejme o koučovaní:)

Pre tých ktorí nemali príležitosť si to vypočuť a zaujíma ich táto téma..príjemné počúvanie:)

Cely rozhovor najdete tu: https://www.instagram.com/tv/CGnBxiDnIo3/?igshid=1lwl3zx17z979

Vaša KOUČOVACIA ŠKOLA♥♥♥

Ak vás to zaujalo, a ak sa chcete naučiť koučovať, pripojte sa k nám do výcviku...už o pár dní...17.3.2021 začíname.

Z archívu: Rozhovory o koučingu s absolventami

Tentokrát na tému Life koučing s absolventami výcviku. Výcvik bol vedený v komornej atmosfére a zaoberali sme sa životnými témami viac do hĺbky.

Tu je link na rozhovor:

viac info:www.koucovaciaskola.sk

Transformačný koučing

Vyučovaním koučovania sa zaoberáme viac ako desaťročie. Vedieme Business Coaching College – školu, ktorá sa zaoberá vyučovaním vedenia koučovacích rozhovorov na pracovné a životné témy a pripravuje koučov na medzinárodnú certifikáciu kouča.  Pri vyučovaní  koučovania  používame model pyramídy, ktorý sme vyvinuli ako štrukturálne jasnú a  zrozumiteľnú pomôcku ako viesť koučovací rozhovor. Okrem toho sa riadime niekoľkými základnými predpokladmi, ktoré robia koučovací rozhovor  špecifickým druhom rozhovoru, odlišným od iných druhov rozhovorov, ktoré vedieme v živote a v biznise.

Náš zámer nie je akademický, ale praktický. Nevenujeme sa podrobne rozboru rôznych filozofických východísk ani odborným diskusiám, ktoré prebiehajú medzi profesionálnymi koučmi a teoretikmi koučovania. Sústreďujeme sa na to, čo môže pomôcť, čo najširšiemu okruhu ľudí osvojiť si osobitosť vedenia transformačných rozhovorov, aby ich kouči mohli viesť so svojimi klientami, manažéri so svojimi zamestnancami, rodičia so svojimi deťmi , mentori, poradcovia či podnikatelia ich mohli používať v rámci svojej profesie ako pomocný nástroj.

Tu je link na naše krátke video o koučovaní: https://www.youtube.com/watch?v=s0KO55rWxwY

viac info: www.koucovaciaskola.sk