Vyplňte prihlášku

* povinné údaje
Ste náš existujúci študent/absolvent? Prihláste sa tu
Fakturačná adresa
Poštovná adresa

Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Ak chcete vedieť, čo treba k medzinárodnej certifikácii kouča v ICF a/alebo sa chcete s nami zoznámiť pred tým, ako prídete na výcvik - príjdite na tento dvojhodinový seminár, ktorý robíme 4-krát ročne.

Rozsah: 2 hodiny
Čas: 14.00 - 16.00
Pre koho je kurz určený: Seminár je otvorený pre všetkých členov ICF, SAKO a potenciálnych záujemcov o členstvo v ICF a/alebo certifikáciu v ICF.
Cena: zadarmo
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, Karloveské rameno 6, Bratislava
Čo sa naučíte: Vysvetlíme ICF definíciu koučovania, zmysel členstva a certifikácie v ICF, požiadavky, ktoré treba spĺňať aj postup.

Najbližší termín:

27.04.2021 — 27.04.2021 | Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo
Tento seminár sa uskutoční online. Niekoľko dní pred termínom dostanete link na virtuálnu konferenčnú miestnosť, kde bude seminár prebiehať. Použitie je jednoduché a intuitívne a dostanete presné inštrukcie aj video návod ako si inštalovať aplikáciu zoom.

1. Seminár ICF o certifikáciách koučov - zadarmo

Seminár je akciou Slovenskej pobočky ICF a je bez poplatkov, k ničomu vás nezaväzuje, len sa dozviete aké podmienky musíte splniť ak chcete získať medzinárodnú certifikáciu. Treba sa vopred prihlásiť.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE:

1. tých, ktorý už majú špecificky koučovacie vzdelanie a zaujímajú ich len ďalšie podmienky a proces certifikácie,
2. a aj pre tých, ktorý žiadne koučovacie vzdelanie nemajú a potrebujú zistiť aké potrebujú, aby sa mohli medzinárodne certifikovať.

SEMINÁR JE VEĽMI PRAGMATICKÝ A VYSVETLÍ:

1. ICF definíciu koučovania a požiadavky na výcvik (ICF = medzinárodná federácia koučov, najväčšie svetové teleso združujúce profesionálnych koučov a zabezpečujúce nezávislé certifikácie).
2. Čo všetko okrem výcviku potrebujete — prax, mentoring, atď.
3. Proces a časové limity certifikačného procesu.
4. Voliteľné: pre tých, ktorí nemajú koučovací výcvik a chcú sa dozvedieť viac o našej koučovacej škole, ktorá je certifikovaná ICF a akreditovaná ministerstvom školstva, zodpovieme všetky otázky o štúdiu.

SEMINÁR VEDÚ:

Zuzana Karpinská
 bývalá prezidentka ICF na Slovensku a dlhoročná  členka predsedníctva ICF v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Denisa Kmecová
 bývalá prezidentka SAKO (Slovenskej asociácie koučov) a bývalčlenka predsedníctva ICF, v súčasnosti členka SAG - special advisory group, poradného orgánu ICF Slovak Chapter.

Opäť z nášho archívu o koučingu

Vybrali sme ďalší rozhovor z nášho archívu - samozrejme o koučovaní:)

Pre tých ktorí nemali príležitosť si to vypočuť a zaujíma ich táto téma..príjemné počúvanie:)

Cely rozhovor najdete tu: https://www.instagram.com/tv/CGnBxiDnIo3/?igshid=1lwl3zx17z979

Vaša KOUČOVACIA ŠKOLA♥♥♥

Ak vás to zaujalo, a ak sa chcete naučiť koučovať, pripojte sa k nám do výcviku...už o pár dní...17.3.2021 začíname.

Vstúpte do sveta koučovania s výcvikom biznis koučingu!

Získate diplom Business Coaching Trained Coach a koučovacie zručnosti, ktoré môžete okamžite využiť v praxi. Súčasne budete mať vzdelanie požadované pre členstvo v ICF (Medzinárodnej federácii koučov).

Naučíte sa koučing v praxi. Výcvik je vedený online interaktívnym spôsobom a silne zameraný na prax. Naučíte sa viesť efektívny koučovací rozhovor s jednotlivcami na pracovné, aj osobné témy. Naučite sa používať 5-krokovú koučovaciu pyramídu - štuktúru vedenia rozhovoru, ktorá je jednoduchá, logická a zrozumiteľná. Ako bonus v rámci výcviku získate množstvo vlastných koučovacích hodín od svojich spolužiakov a vyriešite si svoje osobné alebo pracovné dilemy. Tento kurz je pragmatická odpoveď na otázku ako sa stať koučom v každodennom živote v práci aj mimo nej.

Výcvik začína 17.3.2021

Viac info, referencie a prihláška tu: https://www.koucovaciaskola.sk/kurz-biznis-koucing

Z archívu: Rozhovory o koučingu s absolventami

Tentokrát na tému Life koučing s absolventami výcviku. Výcvik bol vedený v komornej atmosfére a zaoberali sme sa životnými témami viac do hĺbky.

Tu je link na rozhovor:

viac info:www.koucovaciaskola.sk