Vyplňte prihlášku

* povinné údaje
Ste náš existujúci študent/absolvent? Prihláste sa tu
Fakturačná adresa
Poštovná adresa

Mentoring pre koučov

3-hodinový modul v ktorom medzinárodne registrované koučky ICF poskytujú mentoring a supervíziu skupine max. 10 účastníkom

Rozsah: 3 hodiny, z toho 2 mentorské hodiny
Čas: 13.00- 16.00
Pre koho je kurz určený: Tento pokročilý modul, venujúci sa rozvoju kľúčových kompetencií je určený pre praktikujúcich koučov, ktorí už prešli koučovacím výcvikom.
Cena: 90 Eur + DPH 20 % / osoba (3 hod) =108 EUR vrátane DPH
Miesto konania: Školiace stredisko Business Coaching College, karloveské rameno 6, Bratislava
Certifikát vám umožní: Program má medzinárodne uznaný status oficiálneho rozvoja pod hlavičkou International Coach Federation (ICF) - získate 2 započítateľné mentorské hodiny zo skupinového formátu. Mentorské hodiny budete potrebovať pri získavaní alebo predlžovaní ACC certifikácie. Samozrejme vítaní sú aj tí, ktorí sa chcú rozvíjať v koučovaní bez ohľadu na certifikáciu.
Čo sa naučíte: Modul je venovaný rozvoju kľúčových koučovacích kompetencií. Spolu s ICF registrovanými mentorkami budeme rozoberať rôzne koučovacie rozhovory, identifikovať použité a zanedbané kompetencie. Budeme diskutovať o tých otázkach, problémoch a výzvach, ktoré zaujímajú práve tú skupinu ľudí, ktorá sa na module zišla.

Najbližší termín:

25.01.2022 — 25.01.2022 | Mentoring a supervízia pre koučov
Prijímame prihlášky na január. Mentoring 30 novembra 2021 je už obsadený, ak chcete byť náhradníkom, napíšte to do poznámky v prihláške. Mentoring bude prebiehať osobne a bude aj možnosť pripojiť sa online, cez zoom. Vzduch v priestoroch našej školy je počas celého dňa filtrovaný certifikovanými germicídnymi žiaričmi, ktoré sa používajú aj na dezinfekciu operačných sál a ničia plesne, baktérie a vírusy, vrátane SARS COV 2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid 19.

1. Mentoring a supervízia pre koučov

Tento krátky  modul je plne venovaný praxi rozvoja kľúčových kompetencií podľa ICF. Je postavený na analýze konkrétnych koučovacích prípadov a diskusiách o problémoch z praxe jednotlivých účastníkov.

Je užitočnou pomôckou pri príprave na medzinárodnú certifikáciu alebo pri predlžovaní ACC alebo PCC certifikácie. Vítaní sú samozrejme aj kouči bez certifikácie, ktorý chcú zdokonalovať svoju koučovaciu prácu.

K získaniu medzinárodnej certifikácie na úrovni ACC a predlžovaniu ACC certifikácie potrebujete  10 mentorských hodín, z ktorých 7 môže byť zo skupinových formátov. Tento modul vám umožní získať 2 započítateľné mentorské hodiny.

ICF považuje mentoring/ mentorkoučing za udalosť, kde menej skúsený kouč dostáva spätnú väzbu alebo je koučovaný na otázky týkajúce sa technických otázok jeho koučovania. Za supervíziu povazuje ICF, ak sa kouč rozpráva/ je koučovaný/ získava spätnú väzbu na osobné výzvy, s ktorými sa v koučovacej práci stretáva.

Budeme pracovať s témami, ktoré budú zaujímať účastníkov, ktorí prídu, napríklad:

Čo keď som racionálny typ a klient emocionálny (alebo naopak).

Čo keď klient nemá tému.

Klient má tému ale nechce ju zdieľať, lebo je citlivá.

Môžete si priniesť vlastnú tému, ktorá vás zaujíma.

Čo mám robiť, keď klient chce radu.

vzdelavanie-pre-pokrocilych-koucov-03

Okrem rozvoja kľúčových kompetencií, bude priestor aj na otázky týkajúce sa procesu certifikácie v ICF:

ako vyplniť prihlášku

čo treba mať pripravené

ako sa pripraviť na test

ako vybrať nahrávku

aká je postupnosť vybavovania certifikácie a členstva v ICF

Ceníme si to

Hospodárske noviny nás vyhodnotili ako dôveryhodnú firmu...ceníme si to.....👭

Pomáhajúci projekt Divé maky

Tu je pár slov od zakladateliek neziskovej organizácie

🌺🌺🌺 KOUČING DIVÝCH MAKOV 🌺🌺🌺

Tento rok sme v spolupráci s Business Coaching College spustili pre našich štipendistov nový projekt Koučing Divých makov. 😊 Za pomoci profesionálnych koučov chceme, aby mali naši štipendisti možnosť riešiť témy ktoré ich trápia, osobnostne sa rozvíjali a vyrástli z nich silní lídri 💪 ❤.
Ďakujeme Denisa Sofia Kmecova, Zuzana Karpinska a všetkým koučom, ktorí nám s týmto projektom pomáhate  😊❤

záver výcviku v tímovom koučovaní

Včera takto veselo sme ukončili vycvik v koučovaní tímov a skupín:)

Ďakujeme ze ste 🙋💁