Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Napísali o našej
koučingovej škole

Výcvik mi priniesol pocit pokory a hlbokého rešpektu k profesii kouča.

Kurz sa niesol v príjemnej avšak produktívnej atmosfére. Počas celého výcviku som vnímala chápajúci prístup, trpezlivosť, dôveru a profesionalitu zo strany lektoriek. Metodika aj materiály boli zrozumiteľné a dostupné. Tento kurz je jedinečným nástrojom pre všestranný osobný rozvoj a lepšie porozumenie rôznych pohľadov na každodenné dianie/situácie. Pomáha hľadať riešenia, ktoré sú v danom momente užitočné.

Spoznať koučing odporúčam každému, kto chce :
1) Meniť ľudí - rozvíjať
2) Pracovať s ľuďmi
3) Otvárať ľuďom oči

Rozhodne treba skúsiť takto bezprostredne a pri tom užitočne stráviť pracovný čas – je to objavné a oslobodzujúce.

Bol som v kurze kde boli mamičky po materskej, HR partnerky, manažérky a manažéri. Áno, koučing je pre každého!

Príjemne a tvorivo strávený čas, práca v skupinách mala dynamiku. Veľmi užitočné bolo zopakovanie techník a záverečná prípadová štúdia. Pokiaľ človek má záujem dostať základy koučovania a získať orientáciu v koučingu, tak je to vynikajúca cesta ako sa dať na dráhu kouča. Techniky boli vyskladané tak, aby boli zvládateľné, no stále prinášali nové zručnosti. Ďakujem veľmi pekne za organizáciu a vedenie tréningu. Som veľmi rada, že som mohla byť jeho súčasťou.

Nikdy nie je tak dobre, aby nemohlo byť lepšie!!! Verím, že ma to urobilo lepším a uvedomelejším nadriadeným

Ďakujem za profesionálne odborné vedomosti, ktoré môže človek nabrať v úžasnej priateľskej atmosfére. Pre mňa osobne ľudský aj profesný posun.

Všetky metódy + praktický nácvik + zoskupenie ľudí + nové priateľstvá hodnotím ako prínos. Určite odporúčam z profesného aj privátneho hľadiska, okrem cenných teoretických a praktických poznatkov množstvo inšpirácie nielen od samotných lektorov ale aj od účastníkov + super networking :).

Najviac ma zaujali praktické ukážky jednotlivých techník. Celkovo hodnotím výborne.

Cielený výber otázok pro rozvíjaní podriadených, zlepšená schopnosť počúvať, široký priestor pre aplikáciu nadobudnutých zručností pri vedení rozvojových rozhovorov a upevňovaní či budovaní vzťahov.

Nový pohľad na tajomstvo coachingu, technika logických úrovní. Výborné, skvelý prístup, príjemná atmosféra, pokojné prostredie, dobré načasovanie. Určite odporúčam navštíviť tento kurz.

Nie len koučing, ktorý Deniska a Zuzka učia, je transformačný. Celý kurz je taký. Už po prvom module sa začali „diať veci“. U mňa to viedlo až k odchodu z práce, naštartovaniu vlastného biznisu a veľkej chuti byť ľuďom nápomocná. Už viac nepomáham ale sprevádzam.

Zmena prístupu v rozhovoroch. Odporúčam – rozširuje obzory, možnosti.

Výborná atmosféra, humor, pohoda, super práca na sebe a max osobnostný rozvoj. Vrele doporučujem! Naučili sme sa viac počúvať, vyskúšali rôzne koučovacie techniky a lepšie spoznať sami seba.

Určite odporúčam kurz pre ľudí, ktorí uvažujú, že svoje profesionálne zručnosti si rozšíria o koučing. Kurz odporúčam aj manažérom, ktorí cez metódu koučingu môžu rozvíjať ľudí v tíme.Úžasná skúsenosť, možnosť implementácie do praxe a úžasný zdroj inšpirácie pre vlastný osobnostný a vnútropodnikový rozvoj.

Prínosom pre mňa boli nové obzory, nový pohľad na riešenie problémov, čo ma obohatilo. Myslím, že každého to v niečom obohatí, aj keď nechcete byť profesionálni kouči, tieto metódy využijete v práci aj v živote

Choďte do toho, otvorí vám to obzory, nájdete riešenia mnohých, aj ťažkých rozhodnutí.

Koučing šetrí moj čas. A ešte viac - nervy:)

Absolvoval som veľa tréningov. Tento išiel najviac do hĺbky v rámci svojej témy vďaka lektorkám, forme tréningu a skupine kolegov, ktorí sa tu zišli.

Ďakujem!

Poučné, inšpiratívne, interaktívne.

Budete prekvapení aj ak si myslíte, že už viete všetko:)

Výcvik mi priniesol veľa nových poznatkov o koučingu, možností vyskúšať si techniky, spoznať nových ľudí a poučiť sa o nich/od nich veľa dobrého. Najväčší prínos bol pre mňa vidieť a zažiť, keď ste robili ukážky vy ako lektorky. Odkaz pre tých, ktorí uvažujú, že by kurz navštevovali: aby neváhali a investovali svoj čas a energiu do niečoho, čo im prinesie oveľa viac ako od tréningu očakávali.

Koučingový výcvik mi priniesol väčšiu istotu pri používaní a spoznávaní techník, pochopila som zmysel koučingu. Najväčší prínos pre mňa boli ukážky a cvičenia, možnosť vyskúšať si techniky. Celkovo hodnotím super. Výborné pre život i prácu — zlepšenie kvality práce.

Najväčší prínos pre mňa bolo modelové koučovanie - techniky a to, ako sa super dopĺňali — Denka viac spirituálna a soft, Zuzka viac pragmatická. Veľmi profesionálne vedenie kurzu. Coaching je metóda, ktorá vás posunie v pracovnej aj životnej oblasti vopred a uľahčí vám život a rozhodnutia. (za biznis koučing výcvik)

Oceňujem veľa praktických tipov, dobré prepojenie praktických častí a teórie — najprv zažiť, potom rozobrať do detailov. Ste skvelý tandem, profíčky, autentické a vtipné. Ďakujeme!!! P.S. aj challangeovanie a ťahanie z komfortnej zóny nás veľa naučilo :-) (a toto dnes je za výcvik v koučovaní tímov)

Určite to rozšíri Vaše obzory, pomôže Vám aj tým ktorých budete koučovať, alebo sa len pýtať a sprevádzať.

Super na sebapoznávanie. Za každým človekom je príbeh – úcta k ľuďom.

Každý si nájde pre seba to najlepšie riešenie sám.

Praktické, užitočné a aplikovateľné na rôzne situácie. Postoj ku klientom - pokora, trpezlivosť. Progres z hodiny na hodinu. Priestor na tréning. Príjemná a hravá atmosféra.

Veľká vďaka za všetko!

Ak váhate, určite sa do toho dajte. Naučí Vás to viac ako by ste si mysleli. Len sa to nedá zhrnúť do nejakých bodov, odohráva sa to vo Vašom vnútri.

Veľmi oceňujem, že kurz bol vedený vo veľmi praktickej rovine, čo generovalo obrovské množstvo nových poznatkov.

Najväčším prínosom bolo odlíšenie koučingu od terapie a mentoringu. Nezáleží na predchádzajúcom teoretickom podkutí, kurz je vhodný pre všetky predchádzajúce vzdelania i pracovné oblasti z ktorých pochádzate. Je to vhodná nadstavba pre všetky pozície vo firme, každý to dokáže pretransformovať a použiť vo svojej práci alebo osobnom živote, bez ohľadu na oblasť v ktorej aktuálne pôsobí.

Najviac ma zaujali praktické cvičenia, nové techniky a ich využitie, rady a skúsenosti koučov. Celkovo hodnotím veľmi dobre. Určite odporúčam.

Najväčším prínosom pre mňa bolo rukolapné vysvetlenie nástrojov a techník.Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú či už profesionálne alebo súkromne venovať koučovaniu, aby absolvovali tento kurz, ktorý ich hravou, pútavou a profesionálnou formou naučí, ako správne klásť otázky a byť prítomný tu a teraz pre klienta.Ďakujem za Váš čas a energiu!

Najväčším prínosom boli cvičenia a feedback od lektorov, presvedčivé príklady z reálneho života, veľmi konkrétny výklad teórie podaný dvoma spôsobmi. Každý si nájde niečo pre seba, niečo svoje. Jednoznačne kvalitne investované prostriedky. Expertskosť lektorov vás presvedčí už hneď od začiatku. Tento výcvik mi ukázal cestu po ktorej sa mám vydať. Zmenilo mi to filozofiu života a pomohlo vyriešiť nespočetné množstvo problémov a dilem.Ďakujem a čoskoro sa uvidíme.

Zistiť silu položených otázok a pokúsiť sa preniesť to i do vlastného života. Určite odporúčam, pomôžete nielen druhým, ale nečakane aj sebe.

Najväčší prínos pre mňa boli metódy, ktoré otvárajú úplne nové obzory a pohľady.Kurz odporúčam tým, ktorí hľadajú nové možnosti rozvoja a prenášanie zodpovednosti na svojich podriadených. Veľmi vhodné pre tých, ktorí si chcú rozvíjať manažérske štýly a hlavne koučovací štýl.

Najväčším prínosom bolo skľudnenie sa a nové metódy.Perfektné materiály. Neváhajte.

Moje najväčšie poznanie : Len v sebe nájdeš silu zmeniť svoj život. A tú silu máš! Aj keď si to nemyslíš. Koučing je tá správna cesta.


Každá technika koučovania, ktorú sme prebrali mi otvorila nové dvere. Naučila som sa viac počúvať, menej súdiť, vnímať a akceptovať odlišnosti v ľuďoch. Teória a prax boli vyvážené. Páčilo sa mi pozorovať, keď Zuzka a Denka koučovali. Určite odporúčam. Koučing je výborným nástrojom na riešenie vecí v súkromnom aj pracovnom živote.

Najviac ma zaujalo otvorenie problematiky coachingu, „iné“ otázky, „iné“ typy riešenia problémov. Celkovo hodnotím na 10 z 10 bodov.Odporúčam z hľadiska profesijného ale aj osobného rozvoja. Umožní lepšie nazrieť do seba samého. Kurz poskytuje nástroje na prácu na vlastnom rozvoji ale aj rozvoji iných.

Veľmi sa mi páčila  profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú lektorky dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste. Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

Pre tých, ktorí chcú začať, naučiť sa viac je tento kurz tým správnym. Človek ochutná koučing a odnesie si veľa prínosných poznatkov, nástrojov, uprace si to v sebe, naučí sa od ostatných a spozná úžasných ľudí !

Bussines coaching mi priniesol veľmi efektívny nástroj na hľadanie osobného rozvoja u iných ľudí a tiež na vlastný osobný rozvoj. Koučing považujem za vhodnú metódu zlepšenia komunikačných schopností a zväčšenie rámca vlastných schopností a vlastného obzoru.

Prínosom bolo všetko J Výborné bolo to, že sme ihneď trénovali. Správne rozvrhnutý čas výcviku. Veľmi sa mi páčilo všetko. Osobnostne ma to veľmi posunulo vpred.

Na výcviku ma najviac zaujali zázračné momenty otvorenia nových ciest a perspektív.Pripravte sa na pomaly sa rozkvitajúci zázrak.

Dobrá atmosféra a dynamika kurzu, ktorá uľahčovala učenie. Veľa praktických cvičení a zážitkov z učenia. Hodnotím na jednotku s hviezdičkou. Tento kurz bol pre mňa oknom do novej dimenzie spoluprežívania a spolupráce s ľuďmi. Cítim sa byť lepším človekom.

Z celého kurzu mám veľmi dobrý dojem, lektorky kontinuálne dokázali motivovať účastníkov a aktívne sa zúčastňovať vzdelávania. Kurz jednoznačne odporúčam. Každému účastníkovi ponúkne profesionálne spracované materiály, odborný a zároveň praktický prístup lektorov v príjemnej atmosfére a v spolupráci s ďalšími účastníkmi, ktorí majú záujem o vzdelávanie.

Najviac ma zaujali cvičenia, koučovacie aktivity a emócie, ktoré som pri tom zažívala. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou — praktickosť, dopĺňanie sa vo vysvetľovaní, načasovanie tréningov a celých modulov na veľmi vysokej úrovni. Treba si to zažiť, otvára to nové cesty, súkromné aj pracovné. Ďakujem.

Spokojnosť vo všetkých smeroch, som rada, že som spoznala mnoho zaujímavých ľudí, fantastická atmosféra, veľmi dobrý prístup. Vyhovovalo mi, že nebolo mnoho teórie, lebo na to nemám časový priestor. Odporúčam pracovne aj súkromne. Kurz mi pomohol sebadisciplíne, ako aj neriešiť problémy druhých ale snažiť sa im len pomôcť, aby riešenie našli sami.

Najväčším prínosom bolo spoznať a naučiť sa techniky koučovania. Určite to treba skúsiť, aj ak nechcete byť profesionálny kouč, získate cenné nástroje k práci manažéra. Od logistiky, zabezpečenia, atmosféry a prístupu lektoriek všetko hodnotím na 100%.

Veľa praktických cvičení. Doporučujem všetkým, ktorí chcú pracovať aj na sebe. Absolvovanie kurzu pomôže každému účastníkovi nielen v pracovnom ale aj vo vnútornom živote.

Dajte tomu šancu. Otvorí sa Vám nový pohľad na mnoho vecí. Budete sa cítiť dobre.

Išla by som do kurzu znova a bez váhania, že pôjde o stratený čas alebo peniaze. Sami budete mať v rukách čo Vám kurz najviac dá.

Kurz koučingu je pre mňa výborný v tom, že som získala nástroj na riešenie situácií v projektovom riadení, kedy ako proj. manažér pri hľadaní riešenia potrebujem aktívnu účasť a zainteresovanosť klienta.

Určite to treba skúsiť, prináša to veľkú zmenu v spôsobe vnímania seba i iných.

Najväčším prínosom pre mňa bolo spoznanie samej seba, získanie pokoja, možnosť zladenia „správnych“ otázok.
Tento kurz vás určite posunie na ceste spoznávania samého seba ako aj svojho okolia. Môžete tu získať pokoj a ticho v duši, rozvíjať sami seba, svoje tímy a ľudí okolo vás.

Som vďačná, že som sa rozhodla práve pre tento kurz a to, že som počúvala svoju intuíciu ísť práve sem. Presvedčila som sa, že naozaj má každý tú najlepšiu odpoveď pre seba v sebe a naučila som sa ako sa k tomu dostať, ako pomôcť klientovi lepšie rozumieť sebe a riešiť svoje otázky. Denka a Zuzka mi ukázali spôsob, ako sa dá skĺbiť múdrosť, profesionalita, empatia, humor a techniky vedúce k prospechu klienta. Ja sama som sa počas kurzu výrazne posunula a dnes sa cítim slobodná, naplnená, užitočná a robím to, čo ma baví.

Prínosom bolo úplne všetko. Som maximálne spokojná. Pokojná atmosféra, dostatočný rozsah materiálov, cvičení, skvelé prostredie, úžasní ľudia. Treba prísť a zažiť, dopriať si radosť z vlastného rastu.

Pre mňa bol výcvik veľmi osobný a našla som samu seba. A čo je v živote pre mňa dôležité a čo v živote chcem. Nevynechala by som nič, nechýbalo mi nič. Ale budú mi chýbať naše spoločné stretnutia. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou.Tréning bol pripravený na vysokej profesionálnej úrovni v príjemnom prostredí, vedený skvelými odborníčkami, ktoré vnášali do teórií veľa praktických skúseností. Tiež oceňujem mieru praxovania – osvojovania metód v rámci skupiny.Na kurze obohatíte nielen seba, ale aj svojich najbližších a ľudí vo svojom okolí. Začnú sa Vám diať dobré veci 😊

Odkaz: Nebojte sa, choďte a otvorte sa! Tento výcvik vás naučí premeniť strach na príležitosť a radosť. Denka, Zuzka, ďakujem vám. Moja zmena je aj vašou zmenou. Ďakujem, ďakujem.

Dozvedela som sa, o čou koučing v skutočnosti je.

Rozhodne treba vyskúšať.

Prínosom bolo pochopenie užších súvislostí o koučingu. Zároveň metodika bola profesionálna. Páčila sa mi celková energia, ktorá bola súčasťou koučingu. Cenné pre mňa boli aj kontakty, ktoré som tu získala. Váš prístup bol veľmi profesionálny a atmosféra veľmi príjemná. Odkaz: Pokiaľ hľadáte svoju cestu v živote, zo srdca tento kurz odporúčam, pretože okrem svojho smerovania získate cenné zručnosti a skúsenosti. Týmto kurzom získate prax a aj teóriu. Prínosom bol pre mňa aj osobnostný rast.

Najväčší prínos vidím v možnosti praktického nácviku techník hneď od prvého dňa tréningu. Veľmi dobré striedanie pozornosti medzi teóriou a praktickým nácvikom.Odporúčam všetkým, ktorí uvažujú nad koučingom nielen z profesionálnych dôvodov.Výborný kurz na hlbšie spoznanie samého seba, spôsobov rozmýšľania a konania. Motivujúci prístup lektoriek, ktoré vytvárajú prostredie pre ďalší rozvoj.

Najviac ma na výcviku zaujalo to, že je možné priviesť ľudí veľmi príjemnou, láskavou a úplne nenásilnou formou k hlbokému zamysleniu sa nad sebou, svojím životom, hodnotami a následne k takým efektívnym riešeniam, o ktorých ani netušili.Neskutočne prepracovaná metodika, láskavý prístup, profesionálne spracované materiály na vysokej úrovni, úžasná tvorivá atmosféra, dôstojné prostredie a správne načasovanie.Ak sa chcete niečo naučiť, ak chcete pobudnúť v tvorivom prostredí medzi príjemnými ľuďmi a s úžasnými a veľkými osobnosťami, ktoré okrem učenia aj nesmierne inšpirujú, je BBC pre vás to pravé orechové.

Ako najväčší prínos výcviku oceňujem výrazný proces vlastnej transformácie a účinnosť techník, ktoré sme sa učili, a ktoré sme si súčasne v praxi pod vedením lektoriek skúšali. Atmosféra úplne fantastická, taká, že sa človek na tie dni výcviku dopredu teší.

Zaujali ma ukážky koučovacích techník školiteľkami. Môžem len odporučiť tento kurz, mne priniesol veľa užitočných informácií, naučila som sa nové zručnosti, spoznala som skvelých ľudí, učila sa od famóznych školiteliek a najmä získala odvahu konať! Skutočne to stálo za to.

Profesionálny prístup, skvelá forma vzdelávania pre ľudí, ktorí chcú alebo uvažujú o zavedení koučingu do svojej praxe či práce.

Všetko bolo takmer dokonalé. Zisk ďaleko prevýšil vklad. Nebojte sa poznávať samého seba. Čakajú vás príjemné prekvapenia. Všade dobre, na tréningu koučovania najlepšie! Nikto sa na nič nehral. Výborná kooperatívna atmosféra. Ďakujem.

Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.


Kurz vám otvorí dvere k vlastnému Ja, o ktorom možno ani neviete. Pomôže utriasť vlastné myšlienky a dá konkrétne nástroje ako koučovať vlastný tím alebo ľudí, ktorí od vás očakáva pomoc. Na konci viete samostatne konkrétne všetko používať a netreba popri kurze študovať žiadne iné pomocné smery.

Cítila som sa ako na všetkých stretnutiach veľmi bezpečne, inšpirujúco, dobre, za čo veľmi pekne ďakujem. Zároveň som sa naučila nové veci, poznatky. Za to tiež ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu a možnosť posúvať sa ďalej. Za túto príležitosť byť znovu spolu tiež ďakujem

Veľmi sa mi páčila Vaša profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú ste dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Techniky a nástroje a ich skúšanie si priamo na výcviku a v triádach. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste.Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

V dobrej atmosfére sa naučiť nové koučovacie techniky, precvičiť si ich v bezpečnom prostredí, urobiť pokrok v „byť prítomná“, príležitosť spoznať zaujímavých ľudí, ktorí na sebe chcú pracovať.

Ujasnila som si čo už tuším alebo praktizujem. Tréning mi dal svetlo pre ďalšie smerovanie, zahnal strachy. Dobrá komunikácia v skupine, zážitky až prelomové s jednotlivcami.

Odkaz iným: má to zmysel, zmení Vám to život doma aj v práci, budete slobodnejší a prinesiete si veľa dobrého a pozitívneho. Vrele odporúčam. Inde by som nešla.

Výcvik koučingu u Denisky a Zuzky rozprúdil vo mne novú energiu. Zmenil môj pohľad na seba a na plány do budúcnosti. Tento výcvik by mal byť súčasťou profesijného rastu všetkých manažérov a majiteľov firiem. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Denka, Zuzka,
obrovské úprimné ďakujem. Som vďačná za to, že ma život zaviedol práve k vám dvom. Čas strávený na vašich výcvikoch a s vami má pre mňa veľký význam nielen pracovne ale aj ľudsky. Vedomosti, zdieľanie skúseností, čas priestor, sloboda, rešpekt – miesto a baby, pre ktoré je dôležitý ČLOVEK. ĎAKUJEM !!!

Najväčší prínos bol príprava na ICF certifikáciu. Určite odporúčam.

Vysoká profesionalita, priateľské prostredie, motivácia v štúdiu, osobnostný rast v každom z nás po absolvovaní 5-tich modulov, bezpečie, veľmi príjemná atmosféra. Pre osobnostný rast odporúčam každému, kto je ochotný a schopný na sebe pracovať s cieľom žiť „ľahšie“, slobodnejšie a radostne.

Zaujal ma celý proces transformácie a pozitívny vplyv na všetky oblasti života. Kurz mi dal silu pracovať na sebe a ísť si za svojimi snami. Obe lektorky sa skvele osobnostne dopĺňajú a prinášajú pestré pohľady do všetkých tém.

Všetko OK. Skvelá kombinácia metodiky vychádzajúcej z rôznych prístupov s veľkou pridanou hodnotou lektoriek, vyúsťujúcej do prístupu použiteľného v biznise, kariére i privátnom živote.

Prínosom bolo, že kurz bol z veľkej časti robený zážitkovým spôsobom — výborné na zapamätanie techník. Celkové hodnotenie 10. Používané výborné techniky, žiadne vymývanie mozgov. Výborné na osobnostný rast a zmeny v živote.

Viac chápem pojem koučing a prepojenie s mentoringom v motivovaní ľudí. Počúvať!!! AbsolvovaťJ

Zaujala ma práca s ľuďmi rôzneho zamerania, lepšie porozumenie ľudí s ich problémami v živote a zlepšenie komunikácie s nimi. Postačujúce materiály, vynikajúce pracovné prostredie, trpezlivý užitočný prístup, srdečná a priateľská atmosféra.  Nie je čo váhať.

Získal som viac nástrojov, väčšia štruktúra a schopnosť počúvať.

Celkovo hodnotím výcvik pozitívne vo všetkých bodoch. Osobnostný a profesionálny posun s kvalitným vedením vo výbornej atmosfére.

Výcvik bol komplexný — vhodný ako pre už fungujúcich koučov, tak aj pre začiatočníkov. Ja som prišla ako nepopísaná doska, ale po 5 mesiacoch cítim veľký posun v osobnom rozvoji a podľa všetkého som to zvládla :-). Lektorky sú nielen fundované ale aj kreatívne a veľmi podporujúce. Previedli celú heterogénnu skupinu celým výcvikom profesionálne, ale aj s primeranou dávkou humoru a balíčkom pozitívnych emócií. Dievčatá, ste skvelé. Ďakujem.

Koučingový výcvik mi přinesl radosť z pokroku na intelektuální duchovní úrovniJ

Choďte do toho! Je to prínos pre každého, či to už využijete v práci alebo pre seba samých. Sebarozvoj. Sebapoznanie.

Choďte do toho, zmení Vám to život

Psychológovia, terapeuti

Najviac ma zaujal interaktívny prístup, praktické cvičenia, koučovacie skupiny — tréningy, ľudský prístup, prijímajúce prostredie. Tréning je výborným prostriedkom na ceste k sebapoznaniu a sebauvedomeniu, s následným osobnostným rastom. Človek tak vie rozoznať a uchopiť vlastné rezervy, pracovať s nimi prostredníctvom skrytých zdrojov. Vrele odporúčam.

Z výcviku ma zaujali najviac prednášky a nácviky.Je to ako autoškola + výborné učiteľky, ktoré vám dajú veľa návodov ako si v praxi poradiť.Výcvik, ktorý zlepší koučovacie zručnosti. Lektori vám vytvoria podmienky, aby ste sa zlepšili a stali sa z vás kouči.

Metodickosť, jasnosť, žiadna transcendentálnosť ale zdravý sedliacky um 😊Choďte! V každom z nás je poklad a toto je určite jedna z ciest, ako ku nemu prísť.

Business coaching mi pomohol nájsť cestu von z rôznych mojich kruhových objazdov. Pochopila som, aké dôležité je ticho, pokoj v duši a rešpekt voči sebe a iným.
Som na správnej ceste a coachingu sa chcem venovať aj profesijne. Veci zrazu začali dávať zmysel a veľmi sa z toho teším. Ďakujem dievčatá, boli ste super!

Úžasné techniky ktoré som už stihla využiť v praxi. Zažila som ich na sebe, tak som im uverila.A som vďačná. Páči sa mi láskavý prístup Denisky aj Zuzky, humor a sloboda v koučovaní.

Odkaz pre tých čo uvažujú o kurze – určite do toho treba ísť. Môžete len získať.

Veľa osobnej praxe podloženej zrozumiteľne podanou teóriou.
Prepracovaná metodika , zrozumiteľné materiály, priateľská a tolerantná atmosféra, prostredie späté s prírodou a vhodné načasovanie.Neváhajte, čaká vás veľa jasných myšlienok a intenzívnych emócií.

Priateľské nenútené prostredie, ktoré naštartovalo aj introvertov k verbálnemu či neverbálnemu prejavu, čo je dôležitý faktor pri formovaní osobnosti kouča. Zuzka a Deniska sú fantastické profesionálky, ktoré svoju prácu robia s citom, rozvahou, porozumením a hlavne s ľudskosťouJ

Tento kurz mi priniesol veľmi veľa, či už sebarealizáciu, sebarozvoj… Ale hlavne to, že ak sa chceme transformovať, musí to vychádzať z nás.

Hodnota kurzu je vyššia ako cena peňazí. Zatiaľ to bola moja najlepšia investícia a som vďačná za takúto možnosť.

Dozvedel som sa nové veci, ktoré ma posunuli dopredu a dodali mi sebadôveru. Kto si to nevyskúša, príde oveľa.

Spoznanie samého seba, vy dve ste boli prínosom J
Určite bežte. Ak aj to nebudete robiť, pomôže to v prvom rade vám.

Tréneri, konzultanti

Veľmi príjemná atmosféra, perfektné lektorky so skúsenosťami a množstvom vedomostí, pekné nové priestory a skvelá tímová atmosféra, nadviazanie nových priateľstiev a známostí, spolupatričnosť a tímová spolupráca. Výborný odrazový mostík do koučingového sveta.

Vo výcviku biznis koučingu som cez vlastnú skúsenosť uveril v efektivitu a užitočnosť koučingu ako metódy, ktorá má potenciál meniť život k lepšiemu.

Výcvik mi priniesol hlavne odvahu koučovať, skúsenosti, prehľad o technikách a ich praktické využitie, nové kontakty. Zaujalo ma praktické skúšanie techník, interaktívny „zážitkový“ prístup, potešila ma vždy nejaká nová „aktivitka“. Najväčší prínos pre mňa bolo praktické overovanie naučeného v praxi. Všetko dávalo zmysel. Celkové hodnotenie: výborné nakombinovanie tém (techník), cvičení, uvoľnená atmosféra podľa môjho gusta. Páči sa mi ako máte pomenované moduly a celkovo ako to máte nastavené. Okrem zorientovania sa v tom čo koučig je, je tento kurz aj praktickým nácvikom a získaním cenných skúseností v bezpečnom prostredí. Odporúčam.

Myslím si, že pokiaľ je pre ľudí čo i len trošku možné, aby výcvik absolvovali, nemajú nad čím váhať. Mne osobne priniesol priestor na zamyslenie sa nad sebou, naučil ma viac vnímať a počúvať ľudí a nechať priestor druhému človeku. Deni a Zuzka sú neskutočné – sú ľudské, úprimné, autentické.

Kurz Vám rozšíri zručnosti v komunikácii a obohatí poznaním iných ľudí – kolegov v skupine, ktorí Vám ukážu iné uvažovanie, iné správanie, iné reakcie, iné uvažovanie, inú formu komunikácie. Každý z nás je jedinečný – na rovnakú situáciu, otázku, prípad, reaguje inak. Dynamicky mysliacim a konajúcim ľuďom dá výcvik silu a zručnosť priniesť do komunikácie pokoj.

Najprínosnejšie bolo množstvo praxe na výcviku, praktických ukážok a tréningu so spätnou väzbou od lektoriek. Prístup lektoriek bol úžasne otvorený, boli vtipné, ľudské a vysoko profesionálne. Veľmi príjemná skúsenosť na ľudskej aj profesijnej úrovni, dotvorená príjemným prostredím.
Naučiť sa umeniu koučovania práve v BUSSINES COACHING SCHOOL je skúsenosť taká prínosná, že všetky očakávania budú postupne naplnené, ba predčené. Profesionalita, empatia, ľudskosť, prax, zaujímaví ľudia, nové zručnosti, to sú len niektoré z dôvodov, pre ktoré môžete chcieť prísť práve sem. Možno nájdete viac, než hľadáte. Každopádne sa táto investícia, či časová alebo finančná, oplatí.

Veľmi efektívna investícia.V ľuďoch je toľko múdrosti...Keď im necháte priestor, dokážu ohromné veci.

1**, zo srdiečka vám obom ďakujem, je napĺňajúce nájsť priestor, kde mi rozumejú a ja viem lepšie rozumieť iným. Cez uvedomenie a úprimnosť samým k sebe dokážeme budúcnosť o ktorej snívame.

Tímový koučing znamenal pre mňa osobne veľmi veľa. Poskytol mi štruktúru, dodal nové nástroje a efektívne postupy pre moju prácu lektora a taktiež aj pre môj osobný život. Získala som odpovede na otázky, kde som dlhý čas nenachádzala riešenia. Spoznala som skvelých ľudí a strávila príjemný čas vo výbornej atmosfére. Osobitne oceňujem lektorky Zuzku a Denisku za veľmi kompetentné vedenie všetkých modulov, za otvorenosť, úprimnosť a pocit bezpečia, ktorý počas tréningov, resp. výcviku pre nás vytvorili. Zo srdca vám ďakujem.

Inšpiratívne techniky, široké spektrum tém, lepšie sebapoznanie a širší rámec pre moju prácu, priestor na premýšľanie o sebe.

Výcvik mi priniesol uvedomenie si seba, vlastných postojov, rozšírenie priestoru vnímania a kvalita počúvania iných sa úplne zvýši.

Najväčší prínos pre mňa bola príprava na ICF a ľudia, ktorých som spoznal. Celkové hodnotenie 1. Odkaz: Pokiaľ hľadáte aj pridanú hodnotu, ste na správnom mieste.

Zuzka a Denka sú jedinečné, profesionálne a inšpiratívne. Odporúčam každému, kto okrem metód a techník koučovania hľadá seba, svoje miesto v koučovaní aj v živote a hľadá svoju cestu. Tento kurz nie je len o učení, ale hlavne o hľadaní a objavovaní. Našla som tu samu seba a to je najväčší bonus. Okrem toho úžasných ľudí a inšpiráciu.

Keď som prišla na prvú hodinu, nemala som presnú predstavu o čo vlastne ide. Postupne sa to každým modulom a každou hodinou koučingu viac vyjasnilo. Vďaka koučingu som si „upratala“ veľa vlastných tém, ktoré som v sebe riešila niekde v podvedomí. Vďaka koučingu som sa stíšila a tým sa mi pocitovo zmenila aj kvalita života.
Som veľmi vďačná aj za to, že mám možnosť toto stíšenie sprostredkovať aj mojím klientom.
Ďakujem

Bolo to super, určite odporúčam každému.Najväčším prínosom pre mňa bola Pyramída — postup koučovania a všetky nástroje rozhovoru. Aj keď sa vám na začiatku zdá, že nič neviete, že sa vám to všetko pletie, na konci príde svetlo a všetko do všetkého zapadne.

Rozhodne odporúčam, môžete urobiť veľký posun v sebe, biznise, vzťahoch a spoznáte skvelých ľudí. Denisa a Zuzana sú v prvom rade koučky a lektorky od ktorých sa veľa naučíte a sú to skvelí ľudia! Ďakujem za všetko.

Kouči

Najviac ma zaujali nové nástroje koučovania, noví ľudia, ktorých som mohla spoznať.Výborná atmosféra. Prístup Denky aj Zuzky absolútne profesionálny.Odkaz: Neuvažujte, neváhajte, choďte do toho, každého kto hľadá riešenia to obohatí.

Najviac ma zaujala vysoká odbornosť, empatia, ľudský prístup lektoriek. Atmosféra — ľudia sa otvorili, bolo cítiť počas kurzu veľa emócií a ľudskosti, čo považujem za dôležité. Kurz určite doporučujem. Koučingový prístup mení životy (vždy k lepšiemu) čo som zažila aj ja na tomto výcviku.

Vynikajúca atmosféra a spoločnosť. Neváhajte.

Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.

Choďte do toho! Investícia do seba, ktorá sa určite oplatí. Ani nebudete vedieť ako a presne kedy sa Váš postoj ku klientovi zmení. Zrazu ho vnímate ako rovnocenného partnera ale hlavne človeka, ktorý nepotrebuje radu, len spôsob ako si odpovede nájsť sám v sebe.

Kurz je výborná platforma na pochopenie koučingu, získanie nástrojov ku koučovaniu a porozumenie zmysluplnosti využitia koučingu v biznise i v súkromí. Koučky Denka a Zuzka sú kvalifikované odborníčky, ktoré vedia vytvoriť príjemnú atmosféru na učenie sa lepšie počúvať, vnímať, rešpektovať a celkovo počas kurzu otvárajú účastníkom veľa nových obzorov nielen v rámci koučingu ale i osobného rozvoja. Kurz je vysoko interaktívny s množstvom praktických ukážok a cvičení.

S tímovým koučovaním som sa stretla prvý krát na výcviku u Zuzky a Denisky. Bol to pre mňa veľmi zaujímavý pohľad na prácu so skupinou, resp. tímom. Ukázali nám rôzne možnosti na zvládanie rôznych situácií, ktoré môžu nastať. Odporúčala by som každému, kto pracuje s tímom, absolvovať odborný výcviku u Denisky a Zuzky, pretože majú bohaté praktické skúsenosti.

Odporúčam kurz navštíviť aj v prípade, že sa pýtate „na čo tam idem?“ či „čo tam budem robiť?“.Práve u takýchto ľudí bez očakávaní je efekt najvyšší.

Metodika 1* Atmosféra 1* Prístup 1* Prostredie 1* Materiály 1* Načasovanie 1* Určite to skúste, budete spokojní...

Nech neváhajú. Nech naberú odvahu prihlásiť sa na kurzy. Ak je manažér posunie seba a aj tím. Ak človek čo sa chce rozvíjať, tak prísť do koučovacej školy Zuzky & Denky je najlepšia voľby.

Nové informácie, pohľady na veci a ľudí, uľahčenie žitia vďaka koučovacím otázkam. Treba napredovať a nikdy nie je čas ostať stáť na jednom mieste.

Na výcviku sa mi páčila otvorená, priateľská atmosféra. Koučing považujem za užitočnú a fungujúcu techniku. Je rešpektujúca k človeku a dáva mu priestor k rastu v súlade so svojimi hodnotami. Ďakujem.

Najviac ma zaujal systematický prístup — jasná logika, postupnosť, príklady, prax, tréningy. Zrelý a  ľudský a profesionálny prístup Zuzky a Denky.Veľmi jasné a presvedčivé uvedenie do teórie a praxe koučovanie, vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, pre life coaching, business coaching. Intenzívne učenie sa v pokojnej atmosfére.

Kurz určite odporúčam, spokojnosť po všetkých stránkach – náplne, prevedenia ... po kurze mi príde skoro všetko možné, stačí si veci len vysnívať a tým čo sme sa tu naučili je to možné aj dosiahnuť. Inšpirujúce po mnohých stránkach.

Nemáte čo riešiť. Nič užitočnejšie, prínosnejšie a zmysluplnejšie pre seba ste v živote neurobili.

Vďaka tomuto tréningu som získala hlavne silné uvedomenie o sebe, naučila som sa získať nadhľad, počúvať ľudí novým lepším spôsobom a predovšetkým klásť výborné otázky. Atmosféra bola veľmi pozitívna a spoznala som príjemných ľudí.Zuzka a Deni, ste veľmi profesionálne a príjemné koučky. Ďakujem vám!

Odporúčam!  Váš štýl posilňuje dobrú podstatu v ľuďoch a verí v ich prirodzenú silu! Ľudí s týmto postojom je potrebných stále viac, tak sa teším že tvoríme lepší svetJ Mne to pomohlo menej interpretovať a hodnotiť.

Najviac ma zaujala kompletnosť výcviku. Množstvo techník a správne otázky. Metodika logická, atmosféra inšpiratívna, prostredie príjemné, načasovanie na prvé dva pracovné dni v týždni vyhovujúce.Od úvahy k činu je len jeden krok, treba to skúsiť. Veľmi som sa bála, veľmi som bola zvedavá, veľmi som samu seba prekvapila, veľa som si zobrala a dúfam, že som aj veľa dala. Má to zmysel a niekedy len to uvedomenie si, že niečo pre seba robíme, robí zázraky.

Milé dievčatá Denka a Zuzka.Ďakujem Vám za tú úžasnú príležitosť zažiť si a vyskúšať ako ozdravné a príjemné je byť úprimne „aktívne vypočutý“ a aké úžasné výsledky je možné s klientom dosiahnuť, keď sa stíšime a sme úprimne zvedaví. Skvelý výcvik, plný „AHA zážitkov“. Vrele odporúčam.

Každé stretnutie mi dodalo veľa energie, nový pohľad na niektoré veci z môjho života a cítim veľký posun vo vnímaní iných ľudí. Naučila som sa aktívnejšie počúvať. Oceňujem priateľský kolektív a prístup Zuzky a Denky, vďaka ktorému mám väčší pokoj v duši a veľa motivácie.

Viac som spoznal sám seba, naučilo ma to trpezlivosti, sebakoučingu, zlepšilo komunikačnú úroveň, nastavilo ďalší smer do života, zlepšilo merateľné výsledky v práci (sales).Synergia, skúsenosti, odbornosť, ktorá zo Zuzky a Denky vychádzala, ma obohalili v získavaní znalostí a zručností koučingu. Ich schopnosti viesť človeka celým výcvikom, od modulu k modulu, od nepoznaného k uvedomeniu je skvelé a obohacujúce. Vrelo odporúčam každému, kto uvažuje o absolvovaní výcviku koučovania.

Ako najväčší prínos hodnotím — moju vyriešenú agendu, nových, rôznorodých ľudí, úprimné a silné priateľstvá, sebapoznanie. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou.Stojí to za to — a najväčšiu hodnotu majú zážitky + nové priateľstvá a objavenie vlastných zdrojov, ktoré mi už fungujú.

Schopnosť lektoriek vnímať „energiu“ v ľuďoch počas koučovania – t.j. schopnosť odčítať neverbalitu.
mám za sebou veľa rôznych výcvikov, tento bol však odborne a organizačne výborne zvládnutý, preto neváhajte a prihláste sa.

Jasné „vysvetlenie“ nových techník a zákl. východísk koučingu, skvelé ukážky naživo, ktoré napomohli pochopeniu a zapamätaniu a dôraz na skúšanie si vecí v praxi a reflexiu. Atmosféra uvoľnená a príjemná. Výcvik je ideálny pre všetkých, ktorí sa chcú rozvíjať a pomáhať rásť ďalším ľuďom. Kto hľadá, nájde. Vy už hľadať výcvik ďalej nemusíte ;-)

Keď som sem prišla prvýkrát, očakávala som, že sa tu naučím zaujímavý spôsob riešenia „problémov“ ľudí. Výcvik ma potešil, splnil moje očakávania. Deni a Zuzka sú super profesionálky, ktoré nás príjemným spôsobom vtiahli do sveta koučingu. Bola tu pohodová atmosféra.
Ďakujem

Kurz je výbornou voľbou pre tých, ktorí chcú získať novú zručnosť ako pracovať s ľuďmi a budovať kvalitnejšiu komunikáciu a vzťahy. Tieto stretnutia menia človeka, jeho pohľad na samého seba a na vzťahy a priniesli skvelých ľudí do života, ktorých som tu mala možnosť spoznať.

Veľmi oceňujem celkovú atmosféru, pohodu, ľahkosť, ľudskosť, radosť. Všetko dávalo zmysel a postupne do seba zapadalo.Otvoria sa vám nové obzory, možnosti a zmeníte sa aj vy.

Je to čas, ktorý keď investujete do celého procesu, neoľutujete. Ťažko opísať čo sa v každom deje, no sú to silné situácie a krásne pocity.

Cítila som sa tu skvele, koučky Denka a Zuzka majú fantastický prístup a vedia povzbudiť aj nakopnúť. Toto by mal človek absolvovať aj keď nemieni byť v budúcnosti koučom, pretože sa mu zmení svet a veci pôjdu ľahšie.

Určite odporúčam nie len pre tých, čo chcú byť koučom, ale každému kto chce na sebe pracovať a zmeniť svoj život k lepšiemu. Dievčatá sú veľmi profesionálne a okrem iného zažijete aj veľa srandy a získate nových priateľov.

1.Prirodzená atmosféra

2.Praktické ukážky

3.Spojenie teoretických vedomostí s praktickými ukážkami priamo počas výcviku

Naučila som sa počúvať a nezachraňovať = akceptovať .
Zmenilo mi to život. Škoda, že som tu nebola oveľa skôr.

Neváhajte a choďte do toho!

Výborné. Vrelo odporúčam

Veľmi pekne ďakujem za čas strávený s koučingom. Úžasná atmosféra aj ľudia, pomohlo mi to otvoriť srdce a ujasniť si hodnoty. Ďakujem.

Najväčším prínosom pre mňa boli jednotlivé cvičenia, pozorovanie lektoriek, koučovanie v triádach, cvičenie a teória o hodnotách, počúvanie na druhej a tretej úrovni.Vysokú úroveň som od prvej hodiny vnímal na každom detaile.Odkaz: Nebudete ľutovať! Získate istotu vo svojich koučovacích zručnostiach. Zároveň budete často v pozícii koučovaného, čo vám umožní efektívnejšie dosahovať svoje ciele.

Mentorky pracujú s láskou v srdci, s čistým duchom a akceptáciou.
Nemala som pocit, že ma niekto školí, naopak, skôr sprevádza a stimuluje moje vlastné zmýšľanie. Sú to dve ženy, ktoré môžu byť ako aj mne, aj Vám, príkladom.

Ďakujem za výborný tréning. Veľmi sa mi páčila vysoká odborná úroveň oboch lektoriek, ktoré sa krásne dopĺňali a boli pripravené zdieľať plne svoje know-how. Cely výcvik ma veľmi dobre premyslenú štruktúru - zladenie teórie a praxe, takze po absolvovaní mám pocit, ze som sa naozaj posunula vo svojich zručnostiach. Dobre sa orientujem v rozhovoroch a mám v talone veľa nástrojov, ako ich posunúť do produktivnejsieho výstupu. Ďakujem ešte raz za vyborne strávených 10 dni, ktoré zasadne prispeli k môjmu osobnému rozvoju. ❤️

Som hrdou absolventkou kurzu pod vedením Zuzky a Deni, kam som chodievala naozaj s radosťou, pretože mi to menilo život. Dovolím si tvrdiť, že už nebude ako predtým(kurzom), pretože tá zmena uhla pohľadu na situácie, ponúknutie iných možností, kvality života, mala účinok a ja mám z toho radosť. Taktiež zmienim skvelú skupinu spolužiakov (ako sa nazývame), s rovnakým cieľom a záujmom zlepšovať sa v tejto oblasti, ochoty spoločne trénovať, koučovať, riešiť otvorene aj aktuálne životné situácie rôzneho charakteru. Považujem to za skvelú investíciu a jeden z kľúčových míľnikov. Všetko dobré prajem a Ď A K U J E M. :)

Najzmysluplnejšie investovaný čas a peniaze v roku 2021. Kurz ma priblížil zas o veľký kus k sebe. Naučila som sa rozoznávať a pracovať so skrytými presvedčeniami, ktoré ma v živote brzdili. Stretla som spriaznené duše. Lektorky Zuzka a Denka viedli kurz interaktívne, profesionálne a citlivo. Ich priestory nad ramenom Dunaja už len pridali k pohladeniu duše. Zo srdca ďakujem a odporúčam.

Zúčastniť sa výcviku Life koučingu u vás bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Zuzka a Denka to robia výborne, profesionálne a zároveň s obrovskou ľahkosťou, autenticky, ľudsky, zážitkovo a transformačne. Na každé jedno stretnutie som sa veľmi tešila. Výcvikové dni neboli len o teórii, ale hlavne o praxi a koučingu v skupine či vo dvojiciach počas modulov, aj medzi nimi. Je to krásnych 6 mesiacov plných uvedomení, zdieľania, nových vhľadov a zážitkov. Nemohla som si vybrať lepšie. Ďakujem vám a rozhodne odporúčam každému, koho láka osobný rozvoj, hlbšie sebapoznanie, zmysluplné rozhovory, alebo kto uvažuje o zmene kariéry.

Veľmi milá spoločnosť, priateľský a vysoko profesionálny prístup, ktorý mnohým otvára dvere do nového sveta a vlastnej duše. Určite odporúčam, pretože "neskúsiš, nevieš" :) .

Prihlásiť sa do koučingu bolo jedno z mojich najlepších životných rozhodnutí. Lektorky sú skúsené profesionálky, ktoré vedia čo a ako naučiť. Škola bola pre mňa oázou pokoja a stretnutia jedinečných a úžasných ľudí. Vrelo odporúčam.

Ďakujem lektorkám aj celej skupine, ktorá sa vo výcviku vytvorila. Celý proces ma previedol hlbokým osobným uvedomením a naštartoval proces mojej novej životnej zmeny.

Skvelý prístup, výborne lektorky a super postavený koucingovy výcvik. Navyše veľmi prijemne priestory. Určite odporúčam.

Veľmi záživné a  hodnotné príležitostí strávené v spoločnosti Zuzky a Deni a tiež s aktívnou skupinou.  Prajem veľa ďalších úspechov:)) bolo mi s vami SUPER

Profesionálne odvedená práca oboch lektoriek. :-)
Jedna druhú skvele dopĺňa, tvoria spolu dokonalú monádu.
Zároveň sú obe otvorené a vnímavé duše so srdcom na správnom mieste. :-)   Jednoznačné ÁNO. :-)

Keď som začala navštevovať koučovaci výcvik nebola som si istá, či koučovanie je pre mňa 🙂. Mala som pocit, že nekladiem správne otázky a ze vlastne mam v celom rozhovore väčší zmätok ako klient. Dnes už viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie, vydať sa touto cestou. Okrem pomoci iným, som pomohla aj sebe. Nájsť v sebe kľud, prispôsobiť sa energii klienta  a naučiť sa počúvať. Vrelo odporúčam.

Zuzana a Denisa hovoria: "Učíme len koučing a učíme ho dobre". A je to pravda. Skúste a presvedčte sa.  Oceňujem, že to nebol rýchlokurz. Nie je 10 dní ako 10 dní. Výcvik mení myslenie a pohľad na život a to potrebuje dozrieť.

Zúčastnila som sa 5 mesačného výcviku v koučovacej škole u Zuzky a Denisky. Veľmi oceňujem láskavý a empatický prístup oboch školiteliek. Počas kurzu som sa cítila vždy príjemne, bezpečne, hoci sme preberali aj veľmi súkromné témy.
Naživo sme mali iba dva dni a zvyšok kurzu prebiehal kvôli pandemickej situácii cez ZOOM. Atmosféra bola napriek tomu veľmi priateľská a otvorená. Ani vyučovanie touto formou nemalo vplyv na kvality výcviku.
Získané informácie a poznatky som hneď po prvom module využívala vo svojej práci vzťahovej numerologičky na konzultácii s klientami, ale aj v súkromí pri komunikácii s mojimi deťmi, kamarátkami či manželom.
Veľmi sa mi páči, že celý výcvik prebiehal postupne až počas 5 mesiacov, kedy sme priebežne pracovali v malých skupinách a  koučovacie techniky trénovali navzájom.
Viem si predstaviť, že koučing by tvoril povinnú súčasť výučby na školách či vo firmách. Je to v podstate niečo veľmi prirodzené, avšak systémom v nás potlačené. Pýtať sa, neradiť, neposudzovať a akceptovať jedinečnosť každého človeka.
Koučing a jeho techniky by sa mal naučiť každý človek, ktorý chce pristupovať k ľuďom vo svojom okolí, či ku klientom v práci vedome a s rešpektom, poskytovať vyššiu hodnotu či zlepšiť vzťahy so svojím okolím a získať väčší nadhľad.
Každý, kto chce byť pre druhých oporou, dobrým poslucháčom ale aj nenápadným radcom, ktorý vie nasmerovať a pomôcť ľuďom objaviť odpovede v sebe samých.
Koučing, jeho techniky a princípy majú zázračnú moc.
Som nesmierne šťastná a vďačná, že som mala príležitosť byť súčasťou tohto pre mňa veľmi hodnotného kurzu.

Ďakujem. Bolo to krásneho pol roka. Kurz je krásne štruktúrovaný. Každá téma bola krásne a zrozumiteľne spracovaná. Ďakujem a teším sa na ďalšie kurzy.

Do kurzu biznis koučingu som sa nahlásila kvôli svojej profesii, kde kladiem svojim klientom veľmi veľa praktických otázok, avšak pre čo najlepšie porozumenie klientom i veľa osobných otázok, keďže ako interiérová dizajnérka chcem pre nich vytvoriť návrh presne na mieru.
Pomocou koučovacích techník veľmi ľahko osvetlíme okrem praktických informácií i klientove sny a možnosti, čo je veľmi dobrý nástroj pre vytvorenie konceptu kreatívy v procese navrhovania interiéru.
Takisto naučiť sa viac počúvať a neradiť, ale naopak rešpektovať rozhodnutia a stanoviská svojich blízkych a ľudí vo svojom okolí je pre všetkých veľmi oslobodzujúce.
Lektorky sú veľmi autentické, majú úžasný ako ľudský tak i profesionálny prístup. Kurz som absolvovala počas pandémie online, ale i tak dávam 5 z 5 a veľmi odporúčam všetkým pre skvalitnenie biznis i súkromnej komunikácie.

Zuzka a Denka sú úžasné profesionálky, ktoré učia koučing s ľahkosťou a radosťou. Ich výcviky sú zážitkové a transformačné. Naučila som sa od nich veľmi veľa a som vďačná, že ma do koučingu zasvätili práve ony. Odporúčam každý ich kurz.

Školenie/výcvik, ktorého výsledkom nie je len získanie certifikátu, nových vedomostí a zručností. Je to 6 mesiacov, ktoré rozpohybujú aj vnútorné nastavenie, pohľad na život...súčasne s tým láskavý a racionálny prístup lektoriek, ktorý je výnimočný. Pre mňa to nebolo len školenie. Dostala som omnoho viac.

Absolvoval som polročný Biznis koučing výcvik, celkovo hodnotím obsahovú stránku, ale aj tú "ľudskú" na veľmi vysokej úrovni. Zuzka a Deniska všetko výborne vysvetlili, školiace dni boli štruktúrované s obrovským priestorom na praktické precvičenie. Počas výcviku som mal možnosť naučiť sa a vyskúšať si prakticky všetky nástroje, výcvik bol interaktívny a dámy reagovali na všetky moje otázky a nejasnosti. Všetko dôkladne vysvetlili, celkovo som sa na výcviku cítil veľmi príjemne a som nesmierne rád, že som mal možnosť participovať na výcviku v takejto vysokej kvalite. Odporúčam.

Doteraz najlepšie investované peniaze do môjho ďalšieho vzdelávania. Pred tým, než som začala navštevovať kurz Business Coaching, som tušila, že toto je smerovanie, ktorým sa chcem v budúcnosti uberať. Po absolvovaní kurzu, vďaka dvom úžasným a inšpirujúcim lektorkám, Zuzane Karpinskej a Denise Kmecovej, sa moje tušenie stáva presvedčením.

Koučing je fenomén. Je to slovo, ktoré často počujem medzi manažérmi a pri rozhovoroch o metódach riadenia. Dlho som si dokonca ako riaditeľ spoločnosti myslel, že viem čo koučing je a žil v predstave, že ho aj denne používam. Potom prišiel v mojom živote zlom a niekde na ceste za svojimi snami som sa stratil. Blúdil som v temnote a hľadal kúsok seba. Vtedy sa objavil človek, ktorý mi začal láskyplne svietiť na miesta, na ktoré som pre tmu nevidel a začal mi dávať dokopy čriepky mojej rozbitej duše. Bol to ozajstný kouč. Keď sa potom tma zmenila na svetlo a konečne som sa vedel tešiť z príjemných maličkosti, uvedomil som si, že som našiel svoje životné poslanie. Pomáhať ľuďom. Pomáhať tak ako mi pomohol tento kouč. Absolvent Business Coaching College. Dnes navštevujem semináre vedené úžasnými a sympatickými zakladateľkami tejto školy, Zuzkou a Denkou. Stretol som tu inšpiratívnych ľudí plných energie a novych priateľov. Vyriešil som si mnohé dilemy a už dnes pomáham ľuďom svietiť na miesta ktoré pre tmu nevidia.

Absolvovať Business Coaching College bolo a je jedným z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Netreba hľadieť na peniaze alebo porovnávať ich s konkurenciou, lebo tu máte záruku, že budete mať maximálne kvalitný prístup a vzdelanie po všetkých stránkach.
Lektorky sú profesionálky s veľkým srdcom a čoraz väčšou kapacitou odborných znalostí. Za pozitívum považujem aj vysoko nastavené etické hodnoty a prirodzený, nenútený prístup ku každému absolventovi/absolventke. Pozitívum je aj prirodzený šarm lektoriek a príjemná priateľská atmosféra, ktorú sa im darí neustále udržiavať. Pod vedením Zuzky a Denisky nájdete presne TO, čo už dlho hľadáte.
A na záver taký mini postreh. Nejakým zvláštnym spôsobom vedia pritiahnuť takú skupinu ľudí, pri ktorých sa môžete pokojne cítiť sami sebou ;) ... Takže? Niet nad čím polemizovať, len tam ísť a nájsť to, čo hľadáte :)
Za seba ĎAKUJEM. PERFEKTNÁ PRÁCA - PERFEKTNÉ SPREVÁDZANIE - PERFEKTNÝ COACHING. A perfektný tím, ktorý sa tam zišiel!

Rich coaching experience packed within inspirational events.

Bohaté koučovacie skúsenosti zabalené v rámci inšpiratívnych podujatí.

Každému, kto rozmýšľa nad koučingovým výcvikom, môžem vrelo odporučiť práve školu Business Coaching College. Ako čerstvý absolvent ich výcviku veľmi oceňujem profesionalitu a ľudskosť oboch lektoriek. O svoje skúsenosti sa dokážu podeliť veľmi príjemným, zážitkovým spôsobom a to všetko v priateľskej atmosfére plnej dôvery a pochopenia. Denka, Zuzka, veľké ĎAKUJEM! :-)

Skvelý prístup, ľudská atmosféra, obrovská profesionalita a pokora zároveň.  Smelo odporúčam!

Kurz predčil moje očakávania. Dobrá organizácia, prístup a kvalita lektoriek. Odporúčam

Školiace centrum, ktoré organizuje kurzy so zaujímavým obsahom, inovatívnymi metódami, priateľskou a podporujúcou atmosférou vedené erudovanými školiteľkami. Kurz predčil moje očakávania. Dobrá organizácia, prístup a kvalita lektoriek. Odporúčam

Absolvovať biznis koučing výcvik a vyber tejto školy bolo pre mňa najlepšie rozhodnutie.Dievčatá majú kurz doladený na 100% a úžasne sa dopĺňajú.

Profesionálny prístup. Odporúčam.

Zmysluplne využitý čas s profi lektorkami. Odporúčam:)

Vyborna skola na super lokalite s prijemnymi lektorkami.

Profesionalita, zmysluplnosť, zážitok 💗

Úžasný, profesionálny a zároveň neuveriteľne ľudský prístup. Stále som plná dojmov… Viem že som našla cestu ktorou chcem ísť, ľudí ktorých chcem stretávať a miesto na ktoré sa určite vrátim. Vrelo odporúčam každému.

Perfektné, veľmi profesionálne školenie Business Coachingu, ktoré odporúčam všetkým, ktorí koučing ešte neskúsili, ale aj tým, ktorí ho už skúsili a chcú sa v ňom zdokonaliť.

Pod vedením Zuzany a Denisy som sa láskavým spôsobom úspešne naučil koučovať. So spolužiakmi som pritom zažil mnoho silných zážitkov vo forme uvedomenia, vľúdnosti i porozumenia pre seba samého aj voči sebe navzájom.
Som veľmi vďačný za takúto skúsenosť a bolo mi potešením spoznať toľko dobrých ľudí, ktorí mi môžu byť inšpiráciou. Odporúčam tento výcvik každému, kto sa čo i len trochu chce naučiť o seba postarať v nekomfortných situáciách, ktoré sa mu v živote dejú a hodilo by sa mu pritom zažiť výnimočný pocit ľudskej spolupatričnosti. Ešte raz veľká vďaka!

One can fall in love with coaching by being well coached once. However, to get committed towards this tool we need a school like BCC:)
I very much enjoyed the light and joyful way of learning by experience, the vibe of our meetings. I appreciated the logic and structure behind as well as the system of our practise between the training sessions.
I have gained friends, a new tool to work with my clients and insights, insights and insights.

Very professional approach. It was a pleasure to be part of the experience. I learned a lot, also about myself :-) Recommended for those looking for self-development and/or new career prospects. Authenticity guaranteed.

Great experience. Highly recommended to change everyday routine. and learn basic coaching skills.

Coaching with deep expertise, client focus and heart. Excellent location of training center. 100% recommended.

Learning is a journey and this one is The One to be remembered. Perfect safe space to explore and learn different coaching techniques. Definitely life changing experience.

Learning is a journey and this one is The One to be remembered. Perfect safe space to explore and learn different coaching techniques. Definitely life changing experience.

Úžasný, profesionálny a zároveň neuveriteľne ľudský prístup. Stále som plná dojmov… Viem že som našla cestu ktorou chcem ísť, ľudí ktorých chcem stretávať a miesto na ktoré sa určite vrátim. Vrelo odporúčam každému.

Pod vedením Zuzany a Denisy som sa láskavým spôsobom úspešne naučil koučovať. So spolužiakmi som pritom zažil mnoho silných zážitkov vo forme uvedomenia, vľúdnosti i porozumenia pre seba samého aj voči sebe navzájom.
Som veľmi vďačný za takúto skúsenosť a bolo mi potešením spoznať toľko dobrých ľudí, ktorí mi môžu byť inšpiráciou. Odporúčam tento výcvik každému, kto sa čo i len trochu chce naučiť o seba postarať v nekomfortných situáciách, ktoré sa mu v živote dejú a hodilo by sa mu pritom zažiť výnimočný pocit ľudskej spolupatričnosti. Ešte raz veľká vďaka!

Perfektné, veľmi profesionálne školenie Business Coachingu, ktoré odporúčam všetkým, ktorí koučing ešte neskúsili, ale aj tým, ktorí ho už skúsili a chcú sa v ňom zdokonaliť.

Life koučing výcvik meni zivoty k lepsiemu :)

Zuzka & Denka, bolo mi ctou Vas spoznat a stravit s Vami uzasny cas pocas vycviku v krasnych priestoroch Vasej skoly! Posilnujete v ludoch silu o ktorej castokrat nevedia, pochybuju, odkladaju, zabudaju, ze ju v sebe maju..Ja sama som zivym prikladom; do zaciatku kurzu som ani len netusila, aku silu menit veci v sebe mam a o to viac ma uchvalito, ze ju viem pouzit v svoj prospech, ba co viac, malou trochou sirit aj ja dalej!

Dakujem Vam ladies, pokracujte v tom co robite, naozaj ucite koucing famozne!
Drzte sa, Janka.

V marci roku 22 mi/ma NAOZAJ PREPLO a som na to hrdá:-) Rozhodnutie absolvovať koučing výcvik bolo jedným z najlepších v živote. Hľadanie hlbokých významov, súvislostí a sústredenie na to, čo je NAOZAJ možné, dokáže človeka PREPNÚŤ = posunúť na iný level myslenia, vnímania a celkového fungovania v práci i súkromí.

Úprimne odporúčam tento "prepínač" všetkým, ktorí chcú na sebe pracovať, nie hocikde, ale v Business coaching college, pretože lektorky Denisa Sofia Kmecová a Zuzana Karpinská "učia iba koučing a učia ho dobre". Nie, ony ho učia ho skvele, profesionálne, ľudsky, s láskou a s ľahkosťou.

Možno si onedlho nebudem pamätať všetky mená spolužiakov a nespomeniem si na všetky témy, ktoré sme stihli za pol roka business koučing výcviku prebrať, ale čo si zapamätám navždy je, ako som sa v spoločnosti týchto ľudí cítila. A niekedy ani vyslovené slová nestačia na vyjadrenie hlbokého pocitu vďačnosti za odkrytie zdrojov vlastnej vnútornej sily.

Veľké a úprimné ĎAKUJEM za všetko. Aj za to, že ste ma naučili, že nič nie je čiernobiele, iba Denka a Zuzka (viď ich zvyčajný outfit :-))))

During my professional career I have taken many different trainings and I have to admit that the best thing you can do for yourself as a manager is to take coaching training. Training at BCC is always practical, useful and fun. The lecturers are really smart, ready to share their knowledge and experience with you. I took business coaching and then team coaching, I recommend both.

Vysoká úroveň a profesionalita dievčat... Všetko čo môžu vám odovzdajú 👌

Uzasna skola, velke mnozstvo kvalitnych informacii aplikovanych rovno do praxe, osobny a najma velmi ludsky pristup, absolutne bezpecny priestor. Velka vdacnost.

Každý deň sa učím viac a viac a je to úžasné.
Každý deň otváram akoby nové ale pri tom dávno zabudnuté dvere svojho vlastného ja a to vďaka koučingu od Zuzky a Denisky.

Dlho som rozmýšľal, ktorú vzdelávaciu inštitúciu si vybrať a som veľmi rád, že som sa rozhodol pre Koučovaciu školu u Zuzky a Deni. Absolvoval som Life koučing výcvik, celý kurz prebiehal vysoko profesionálne, zároveň však v uvoľnenej a dôvernej atmosfére. Obe lektorky sú expertky nielen v samotnom koučovaní, ale aj v tom ako koučovanie naučiť ostatných. Školu naozaj vedú srdcom a je to cítiť.
Odporúčam každému, kto sa chce naučiť koučovať a žiť šťastnejší a naplnenjší život.

Slová nemôžu vyjadriť môj pocit vďačnosti, po absolvovaní Life koučing výcviku. Ďakujem za kreatívny a podporujúci priestor, pocit bezpečia, za profesionalitu, za krásny ľudský prístup, ktorý ste pre nás vytvorili.

Napriek mojej úvodnej opatrnosti som kurz v Life koučingu  ukončila s nadšením a presvedčením, že táto metóda funguje a môže  človeku pomôcť žiť krajší a radostnejší život. Zároveň som si užila príjemnú spoluprácu s novými kolegami a našimi príjemnými a profesionálnymi lektorkami.
Ľubica Neštepná
poradkyňa v oblasti vzťahov a osobnostného rozvoja

Skvelé lektorky. Radosť pozorovať ich pri práci a učiť sa od nich. Dobre som si vybral túto školu. Mimochodom, je to výnimočné miesto, kde sa stretla skvelá partia. Ďakujem za to.

Za mna nie je o com 😎.

Poznáte tie kurzy, kde sa neviete dočkať kedy už skončia, ale poviete si, že kvôli certifikátu to vydržíte? Kde si po obede radšej dáte dvojitú dávku kofeínu, aby vás uspávači hadov neuspali teóriou? Keď celý čas sa snažíte ostať radšej neviditelný a po kurze sa márne snažíte rozpamätať na niečo použiteľné do praxe? No a práve taký Biznis koučing kurz z Business Coaching College nie je! Je to kurz, kam sa tešite na každý modul, kde sa dozviete zakaždým nové vzácne vedomosti, kde inšpirujúce lektorky vám s láskou poradia, pričom obdivom sledujete ich "umenie" koučingu. Kde sa tešíte nato kedy v praxi vyskúšate všetko čo ste sa naučili a úprimne trocha ste aj sám prekvapený keď zistíte, že to čo vás "tie baby" naučili aj funguje. Woow, magic! Ale nie... nebude to len taký prvoplánový "zázrak", skôr znalosti odbornosť a profesionalita kvalitnej školy. Ako inak, plne odporúčam a napíšem, ako bolo aj po ďalšom kurze.

Vrelo odporúčam aj skeptikom. Obohacujúci a obzory rozširujúci proces s dosahom ako na súkromný, tak aj na pracovný život.

Skvelý kurz, vrelo odporúčam. Veľa som sa naučil a popri tom som stretol partiu úžasných ľudí.

Veľmi dobrý výber ak chcete byť coachom.Skúsene skolitelky, výborný účastníci .. dobrý základ pre ďalší rast v oblasti personálneho coachingu..

Toto som teda nečakala :) V tom najlepšom zmysle slova, činu a zážitku.

Som maximálne spokojná s výberom Business Coaching College , kurz Business coaching splnil moje očakávania a to hlavne vďaka skvelým profesionálkam Zuzke a Deniske, ktoré školia a mentorujú s takou ľahkosťou, nadšením a profi zručnosťami, že mi bolo cťou stráviť s nimi čas a vniknúť do sveta koučovania. Ak sa dnes rozhodujete kde s koučingom začať určite odporúčam túto školu, ja  chcem určite pokračovať v ďalších moduloch :).

Užasné, podnetné, profesionálne, ľudské :) 6 mesiacov, ktoré zmenia život asi každému. Odporúčam všetkým, ktorí chcú na sebe pracovať

Úžasný zážitok, profesionálny a láskavý prístup

Profesionalny pristup a skvela atmosfera pocas celeho vycviku. Vrelo odporucam pokial zvazujete akykolvek koucingovy vycvik urcite svoju pozornost nasmerujte na Business Coaching College. Budete maximalne spokojna/spokojny.

Môžem vrelo odporúčať. Vzdelávanie v koučingu v Business Coaching College prináša silný transformačný zážitok a veľa zručností ako dopriať tento zážitok aj iným koučovaným ľuďom.

V BCC som mala moznost absolvovat business coaching aj systemicky coaching. A uz teraz sa neviem dockat na dalsi! Ak chcete zazit velke uvedomenia,transformacne rozhovory,nadobudnut nove zrucnosti pre pracu aj zivot- a to vsetko v uvolnenej a laskavej atmosfere, tak v tejto skole ste na spravnom mieste. Dakujem Denka a Zuzka,robite to naozaj skvelo  🙏🏻

Toto je bezpochyby najlepšia škola koučingu na Slovensku.
Ďakujem za úžasné skúsenosti a teším sa na ďalšie.

Fantastické, úžasne, motivujúce a všetkým vrelo odporúčam. 🤗

Skvely profesionalny kurz s uzasnymi lektorkami s ludskym a milym pristupom,kde sa clovek citi perfektne. Skoda ze to uz skoncilo,ale verim ze coskoro sa vidime. Dievcence-lektorky ste uzasne😘, velke proficky s velkym a otvorenym srdieckom....dakujem za vsetko;)

zážitkové učenie, čarovný čas, užitočné techniky  vrelo odporúčam

Krásne prepojený profesionálny a ľudský prístup oboch lektoriek.

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

Naši klienti

referencie-business-coaching-college-052
referencie-business-coaching-college-068
referencie-business-coaching-college-027
referencie-business-coaching-college-003
referencie-business-coaching-college-001
referencie-business-coaching-college-021
referencie-business-coaching-college-058
referencie-business-coaching-college-016
referencie-business-coaching-college-020
referencie-business-coaching-college-045
referencie-business-coaching-college-002
referencie-business-coaching-college-009
referencie-business-coaching-college-061
referencie-business-coaching-college-059
referencie-business-coaching-college-051
referencie-business-coaching-college-010
referencie-business-coaching-college-035
referencie-business-coaching-college-070
referencie-business-coaching-college-053
referencie-business-coaching-college-025
referencie-business-coaching-college-069
referencie-business-coaching-college-057
referencie-business-coaching-college-037
referencie-business-coaching-college-046
referencie-business-coaching-college-030
referencie-business-coaching-college-039
referencie-business-coaching-college-029
referencie-business-coaching-college-044
referencie-business-coaching-college-050
referencie-business-coaching-college-064
referencie-business-coaching-college-007
referencie-business-coaching-college-008
referencie-business-coaching-college-006
referencie-business-coaching-college-005
referencie-business-coaching-college-004
referencie-business-coaching-college-011
referencie-business-coaching-college-012
referencie-business-coaching-college-013
referencie-business-coaching-college-014
referencie-business-coaching-college-017
referencie-business-coaching-college-018
referencie-business-coaching-college-015
referencie-business-coaching-college-019
referencie-business-coaching-college-022
referencie-business-coaching-college-023
referencie-business-coaching-college-024
referencie-business-coaching-college-026
referencie-business-coaching-college-031
referencie-business-coaching-college-032
referencie-business-coaching-college-033
referencie-business-coaching-college-028
referencie-business-coaching-college-034
referencie-business-coaching-college-038
referencie-business-coaching-college-040
referencie-business-coaching-college-041
referencie-business-coaching-college-042
referencie-business-coaching-college-047
referencie-business-coaching-college-048
referencie-business-coaching-college-049
referencie-business-coaching-college-036
referencie-business-coaching-college-054
referencie-business-coaching-college-056
referencie-business-coaching-college-060
referencie-business-coaching-college-055
referencie-business-coaching-college-063
referencie-business-coaching-college-065
referencie-business-coaching-college-062
referencie-business-coaching-college-066
referencie-business-coaching-college-043
referencie-business-coaching-college-067
Zobraziť viac

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.