Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Napísali o našej
koučingovej škole

Tréneri, konzultanti

Veľmi príjemná atmosféra, perfektné lektorky so skúsenosťami a množstvom vedomostí, pekné nové priestory a skvelá tímová atmosféra, nadviazanie nových priateľstiev a známostí, spolupatričnosť a tímová spolupráca. Výborný odrazový mostík do koučingového sveta.

Vo výcviku biznis koučingu som cez vlastnú skúsenosť uveril v efektivitu a užitočnosť koučingu ako metódy, ktorá má potenciál meniť život k lepšiemu.

Výcvik mi priniesol hlavne odvahu koučovať, skúsenosti, prehľad o technikách a ich praktické využitie, nové kontakty. Zaujalo ma praktické skúšanie techník, interaktívny „zážitkový“ prístup, potešila ma vždy nejaká nová „aktivitka“. Najväčší prínos pre mňa bolo praktické overovanie naučeného v praxi. Všetko dávalo zmysel. Celkové hodnotenie: výborné nakombinovanie tém (techník), cvičení, uvoľnená atmosféra podľa môjho gusta. Páči sa mi ako máte pomenované moduly a celkovo ako to máte nastavené. Okrem zorientovania sa v tom čo koučig je, je tento kurz aj praktickým nácvikom a získaním cenných skúseností v bezpečnom prostredí. Odporúčam.

Myslím si, že pokiaľ je pre ľudí čo i len trošku možné, aby výcvik absolvovali, nemajú nad čím váhať. Mne osobne priniesol priestor na zamyslenie sa nad sebou, naučil ma viac vnímať a počúvať ľudí a nechať priestor druhému človeku. Deni a Zuzka sú neskutočné – sú ľudské, úprimné, autentické.

Kurz Vám rozšíri zručnosti v komunikácii a obohatí poznaním iných ľudí – kolegov v skupine, ktorí Vám ukážu iné uvažovanie, iné správanie, iné reakcie, iné uvažovanie, inú formu komunikácie. Každý z nás je jedinečný – na rovnakú situáciu, otázku, prípad, reaguje inak. Dynamicky mysliacim a konajúcim ľuďom dá výcvik silu a zručnosť priniesť do komunikácie pokoj.

Najprínosnejšie bolo množstvo praxe na výcviku, praktických ukážok a tréningu so spätnou väzbou od lektoriek. Prístup lektoriek bol úžasne otvorený, boli vtipné, ľudské a vysoko profesionálne. Veľmi príjemná skúsenosť na ľudskej aj profesijnej úrovni, dotvorená príjemným prostredím.
Naučiť sa umeniu koučovania práve v BUSSINES COACHING SCHOOL je skúsenosť taká prínosná, že všetky očakávania budú postupne naplnené, ba predčené. Profesionalita, empatia, ľudskosť, prax, zaujímaví ľudia, nové zručnosti, to sú len niektoré z dôvodov, pre ktoré môžete chcieť prísť práve sem. Možno nájdete viac, než hľadáte. Každopádne sa táto investícia, či časová alebo finančná, oplatí.

Veľmi efektívna investícia.V ľuďoch je toľko múdrosti...Keď im necháte priestor, dokážu ohromné veci.

1**, zo srdiečka vám obom ďakujem, je napĺňajúce nájsť priestor, kde mi rozumejú a ja viem lepšie rozumieť iným. Cez uvedomenie a úprimnosť samým k sebe dokážeme budúcnosť o ktorej snívame.

Tímový koučing znamenal pre mňa osobne veľmi veľa. Poskytol mi štruktúru, dodal nové nástroje a efektívne postupy pre moju prácu lektora a taktiež aj pre môj osobný život. Získala som odpovede na otázky, kde som dlhý čas nenachádzala riešenia. Spoznala som skvelých ľudí a strávila príjemný čas vo výbornej atmosfére. Osobitne oceňujem lektorky Zuzku a Denisku za veľmi kompetentné vedenie všetkých modulov, za otvorenosť, úprimnosť a pocit bezpečia, ktorý počas tréningov, resp. výcviku pre nás vytvorili. Zo srdca vám ďakujem.

Inšpiratívne techniky, široké spektrum tém, lepšie sebapoznanie a širší rámec pre moju prácu, priestor na premýšľanie o sebe.

Výcvik mi priniesol uvedomenie si seba, vlastných postojov, rozšírenie priestoru vnímania a kvalita počúvania iných sa úplne zvýši.

Najväčší prínos pre mňa bola príprava na ICF a ľudia, ktorých som spoznal. Celkové hodnotenie 1. Odkaz: Pokiaľ hľadáte aj pridanú hodnotu, ste na správnom mieste.

Zuzka a Denka sú jedinečné, profesionálne a inšpiratívne. Odporúčam každému, kto okrem metód a techník koučovania hľadá seba, svoje miesto v koučovaní aj v živote a hľadá svoju cestu. Tento kurz nie je len o učení, ale hlavne o hľadaní a objavovaní. Našla som tu samu seba a to je najväčší bonus. Okrem toho úžasných ľudí a inšpiráciu.

Bolo to super, určite odporúčam každému.Najväčším prínosom pre mňa bola Pyramída — postup koučovania a všetky nástroje rozhovoru. Aj keď sa vám na začiatku zdá, že nič neviete, že sa vám to všetko pletie, na konci príde svetlo a všetko do všetkého zapadne.

Rozhodne odporúčam, môžete urobiť veľký posun v sebe, biznise, vzťahoch a spoznáte skvelých ľudí. Denisa a Zuzana sú v prvom rade koučky a lektorky od ktorých sa veľa naučíte a sú to skvelí ľudia! Ďakujem za všetko.

Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.

Cítila som sa tu skvele, koučky Denka a Zuzka majú fantastický prístup a vedia povzbudiť aj nakopnúť. Toto by mal človek absolvovať aj keď nemieni byť v budúcnosti koučom, pretože sa mu zmení svet a veci pôjdu ľahšie.

Veľmi sa mi páčila  profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú lektorky dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste. Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.


Veľmi sa mi páčila Vaša profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú ste dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Techniky a nástroje a ich skúšanie si priamo na výcviku a v triádach. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste.Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

Zaujala ma práca s ľuďmi rôzneho zamerania, lepšie porozumenie ľudí s ich problémami v živote a zlepšenie komunikácie s nimi. Postačujúce materiály, vynikajúce pracovné prostredie, trpezlivý užitočný prístup, srdečná a priateľská atmosféra.  Nie je čo váhať.

Psychológovia, terapeuti

Najviac ma zaujal interaktívny prístup, praktické cvičenia, koučovacie skupiny — tréningy, ľudský prístup, prijímajúce prostredie. Tréning je výborným prostriedkom na ceste k sebapoznaniu a sebauvedomeniu, s následným osobnostným rastom. Človek tak vie rozoznať a uchopiť vlastné rezervy, pracovať s nimi prostredníctvom skrytých zdrojov. Vrele odporúčam.

Úžasné techniky ktoré som už stihla využiť v praxi. Zažila som ich na sebe, tak som im uverila.A som vďačná. Páči sa mi láskavý prístup Denisky aj Zuzky, humor a sloboda v koučovaní.

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

Naši klienti

referencie-business-coaching-college-052
referencie-business-coaching-college-068
referencie-business-coaching-college-027
referencie-business-coaching-college-003
referencie-business-coaching-college-001
referencie-business-coaching-college-021
referencie-business-coaching-college-058
referencie-business-coaching-college-016
referencie-business-coaching-college-020
referencie-business-coaching-college-045
referencie-business-coaching-college-002
referencie-business-coaching-college-009
referencie-business-coaching-college-061
referencie-business-coaching-college-059
referencie-business-coaching-college-051
referencie-business-coaching-college-010
referencie-business-coaching-college-035
referencie-business-coaching-college-070
referencie-business-coaching-college-053
referencie-business-coaching-college-025
referencie-business-coaching-college-069
referencie-business-coaching-college-057
referencie-business-coaching-college-037
referencie-business-coaching-college-046
referencie-business-coaching-college-030
referencie-business-coaching-college-039
referencie-business-coaching-college-029
referencie-business-coaching-college-044
referencie-business-coaching-college-050
referencie-business-coaching-college-064
referencie-business-coaching-college-007
referencie-business-coaching-college-008
referencie-business-coaching-college-006
referencie-business-coaching-college-005
referencie-business-coaching-college-004
referencie-business-coaching-college-011
referencie-business-coaching-college-012
referencie-business-coaching-college-013
referencie-business-coaching-college-014
referencie-business-coaching-college-017
referencie-business-coaching-college-018
referencie-business-coaching-college-015
referencie-business-coaching-college-019
referencie-business-coaching-college-022
referencie-business-coaching-college-023
referencie-business-coaching-college-024
referencie-business-coaching-college-026
referencie-business-coaching-college-031
referencie-business-coaching-college-032
referencie-business-coaching-college-033
referencie-business-coaching-college-028
referencie-business-coaching-college-034
referencie-business-coaching-college-038
referencie-business-coaching-college-040
referencie-business-coaching-college-041
referencie-business-coaching-college-042
referencie-business-coaching-college-047
referencie-business-coaching-college-048
referencie-business-coaching-college-049
referencie-business-coaching-college-036
referencie-business-coaching-college-054
referencie-business-coaching-college-056
referencie-business-coaching-college-060
referencie-business-coaching-college-055
referencie-business-coaching-college-063
referencie-business-coaching-college-065
referencie-business-coaching-college-062
referencie-business-coaching-college-066
referencie-business-coaching-college-043
referencie-business-coaching-college-067
Zobraziť viac

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.