Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Napísali o našej
koučingovej škole

Tréneri, konzultanti

Veľmi príjemná atmosféra, perfektné lektorky so skúsenosťami a množstvom vedomostí, pekné nové priestory a skvelá tímová atmosféra, nadviazanie nových priateľstiev a známostí, spolupatričnosť a tímová spolupráca. Výborný odrazový mostík do koučingového sveta.

Cielený výber otázok pro rozvíjaní podriadených, zlepšená schopnosť počúvať, široký priestor pre aplikáciu nadobudnutých zručností pri vedení rozvojových rozhovorov a upevňovaní či budovaní vzťahov.

Najviac ma zaujala kompletnosť výcviku. Množstvo techník a správne otázky. Metodika logická, atmosféra inšpiratívna, prostredie príjemné, načasovanie na prvé dva pracovné dni v týždni vyhovujúce.Od úvahy k činu je len jeden krok, treba to skúsiť. Veľmi som sa bála, veľmi som bola zvedavá, veľmi som samu seba prekvapila, veľa som si zobrala a dúfam, že som aj veľa dala. Má to zmysel a niekedy len to uvedomenie si, že niečo pre seba robíme, robí zázraky.

Praktické, užitočné a aplikovateľné na rôzne situácie. Postoj ku klientom - pokora, trpezlivosť. Progres z hodiny na hodinu. Priestor na tréning. Príjemná a hravá atmosféra.

Veľká vďaka za všetko!

Najväčším prínosom boli cvičenia a feedback od lektorov, presvedčivé príklady z reálneho života, veľmi konkrétny výklad teórie podaný dvoma spôsobmi. Každý si nájde niečo pre seba, niečo svoje. Jednoznačne kvalitne investované prostriedky. Expertskosť lektorov vás presvedčí už hneď od začiatku. Tento výcvik mi ukázal cestu po ktorej sa mám vydať. Zmenilo mi to filozofiu života a pomohlo vyriešiť nespočetné množstvo problémov a dilem.Ďakujem a čoskoro sa uvidíme.

Bussines coaching mi priniesol veľmi efektívny nástroj na hľadanie osobného rozvoja u iných ľudí a tiež na vlastný osobný rozvoj. Koučing považujem za vhodnú metódu zlepšenia komunikačných schopností a zväčšenie rámca vlastných schopností a vlastného obzoru.

Prínosom bolo všetko J Výborné bolo to, že sme ihneď trénovali. Správne rozvrhnutý čas výcviku. Veľmi sa mi páčilo všetko. Osobnostne ma to veľmi posunulo vpred.

Na výcviku ma najviac zaujali zázračné momenty otvorenia nových ciest a perspektív.Pripravte sa na pomaly sa rozkvitajúci zázrak.

Z celého kurzu mám veľmi dobrý dojem, lektorky kontinuálne dokázali motivovať účastníkov a aktívne sa zúčastňovať vzdelávania. Kurz jednoznačne odporúčam. Každému účastníkovi ponúkne profesionálne spracované materiály, odborný a zároveň praktický prístup lektorov v príjemnej atmosfére a v spolupráci s ďalšími účastníkmi, ktorí majú záujem o vzdelávanie.

Najviac ma zaujali cvičenia, koučovacie aktivity a emócie, ktoré som pri tom zažívala. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou — praktickosť, dopĺňanie sa vo vysvetľovaní, načasovanie tréningov a celých modulov na veľmi vysokej úrovni. Treba si to zažiť, otvára to nové cesty, súkromné aj pracovné. Ďakujem.

Spokojnosť vo všetkých smeroch, som rada, že som spoznala mnoho zaujímavých ľudí, fantastická atmosféra, veľmi dobrý prístup. Vyhovovalo mi, že nebolo mnoho teórie, lebo na to nemám časový priestor. Odporúčam pracovne aj súkromne. Kurz mi pomohol sebadisciplíne, ako aj neriešiť problémy druhých ale snažiť sa im len pomôcť, aby riešenie našli sami.

Najväčším prínosom bolo spoznať a naučiť sa techniky koučovania. Určite to treba skúsiť, aj ak nechcete byť profesionálny kouč, získate cenné nástroje k práci manažéra. Od logistiky, zabezpečenia, atmosféry a prístupu lektoriek všetko hodnotím na 100%.

Dajte tomu šancu. Otvorí sa Vám nový pohľad na mnoho vecí. Budete sa cítiť dobre.

Išla by som do kurzu znova a bez váhania, že pôjde o stratený čas alebo peniaze. Sami budete mať v rukách čo Vám kurz najviac dá.

Kurz koučingu je pre mňa výborný v tom, že som získala nástroj na riešenie situácií v projektovom riadení, kedy ako proj. manažér pri hľadaní riešenia potrebujem aktívnu účasť a zainteresovanosť klienta.

Určite to treba skúsiť, prináša to veľkú zmenu v spôsobe vnímania seba i iných.

Najväčším prínosom pre mňa bolo spoznanie samej seba, získanie pokoja, možnosť zladenia „správnych“ otázok.
Tento kurz vás určite posunie na ceste spoznávania samého seba ako aj svojho okolia. Môžete tu získať pokoj a ticho v duši, rozvíjať sami seba, svoje tímy a ľudí okolo vás.

Som vďačná, že som sa rozhodla práve pre tento kurz a to, že som počúvala svoju intuíciu ísť práve sem. Presvedčila som sa, že naozaj má každý tú najlepšiu odpoveď pre seba v sebe a naučila som sa ako sa k tomu dostať, ako pomôcť klientovi lepšie rozumieť sebe a riešiť svoje otázky. Denka a Zuzka mi ukázali spôsob, ako sa dá skĺbiť múdrosť, profesionalita, empatia, humor a techniky vedúce k prospechu klienta. Ja sama som sa počas kurzu výrazne posunula a dnes sa cítim slobodná, naplnená, užitočná a robím to, čo ma baví.

Pre mňa bol výcvik veľmi osobný a našla som samu seba. A čo je v živote pre mňa dôležité a čo v živote chcem. Nevynechala by som nič, nechýbalo mi nič. Ale budú mi chýbať naše spoločné stretnutia. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou.Tréning bol pripravený na vysokej profesionálnej úrovni v príjemnom prostredí, vedený skvelými odborníčkami, ktoré vnášali do teórií veľa praktických skúseností. Tiež oceňujem mieru praxovania – osvojovania metód v rámci skupiny.Na kurze obohatíte nielen seba, ale aj svojich najbližších a ľudí vo svojom okolí. Začnú sa Vám diať dobré veci 😊

Odkaz: Nebojte sa, choďte a otvorte sa! Tento výcvik vás naučí premeniť strach na príležitosť a radosť. Denka, Zuzka, ďakujem vám. Moja zmena je aj vašou zmenou. Ďakujem, ďakujem.

Dozvedela som sa, o čou koučing v skutočnosti je.

Rozhodne treba vyskúšať.

Prínosom bolo pochopenie užších súvislostí o koučingu. Zároveň metodika bola profesionálna. Páčila sa mi celková energia, ktorá bola súčasťou koučingu. Cenné pre mňa boli aj kontakty, ktoré som tu získala. Váš prístup bol veľmi profesionálny a atmosféra veľmi príjemná. Odkaz: Pokiaľ hľadáte svoju cestu v živote, zo srdca tento kurz odporúčam, pretože okrem svojho smerovania získate cenné zručnosti a skúsenosti. Týmto kurzom získate prax a aj teóriu. Prínosom bol pre mňa aj osobnostný rast.

Najväčší prínos vidím v možnosti praktického nácviku techník hneď od prvého dňa tréningu. Veľmi dobré striedanie pozornosti medzi teóriou a praktickým nácvikom.Odporúčam všetkým, ktorí uvažujú nad koučingom nielen z profesionálnych dôvodov.Výborný kurz na hlbšie spoznanie samého seba, spôsobov rozmýšľania a konania. Motivujúci prístup lektoriek, ktoré vytvárajú prostredie pre ďalší rozvoj.

Najviac ma na výcviku zaujalo to, že je možné priviesť ľudí veľmi príjemnou, láskavou a úplne nenásilnou formou k hlbokému zamysleniu sa nad sebou, svojím životom, hodnotami a následne k takým efektívnym riešeniam, o ktorých ani netušili.Neskutočne prepracovaná metodika, láskavý prístup, profesionálne spracované materiály na vysokej úrovni, úžasná tvorivá atmosféra, dôstojné prostredie a správne načasovanie.Ak sa chcete niečo naučiť, ak chcete pobudnúť v tvorivom prostredí medzi príjemnými ľuďmi a s úžasnými a veľkými osobnosťami, ktoré okrem učenia aj nesmierne inšpirujú, je BBC pre vás to pravé orechové.

Ako najväčší prínos výcviku oceňujem výrazný proces vlastnej transformácie a účinnosť techník, ktoré sme sa učili, a ktoré sme si súčasne v praxi pod vedením lektoriek skúšali. Atmosféra úplne fantastická, taká, že sa človek na tie dni výcviku dopredu teší.

Zaujali ma ukážky koučovacích techník školiteľkami. Môžem len odporučiť tento kurz, mne priniesol veľa užitočných informácií, naučila som sa nové zručnosti, spoznala som skvelých ľudí, učila sa od famóznych školiteliek a najmä získala odvahu konať! Skutočne to stálo za to.

Profesionálny prístup, skvelá forma vzdelávania pre ľudí, ktorí chcú alebo uvažujú o zavedení koučingu do svojej praxe či práce.

Všetko bolo takmer dokonalé. Zisk ďaleko prevýšil vklad. Nebojte sa poznávať samého seba. Čakajú vás príjemné prekvapenia. Všade dobre, na tréningu koučovania najlepšie! Nikto sa na nič nehral. Výborná kooperatívna atmosféra. Ďakujem.

Veľmi prínosná kombinácia dvoch lektoriek, ktoré sa priam zázračne dopĺňajú, dobré prepájanie, ukážok, teórie a práce v triádach. Atmosféra dokonalá.


Kurz vám otvorí dvere k vlastnému Ja, o ktorom možno ani neviete. Pomôže utriasť vlastné myšlienky a dá konkrétne nástroje ako koučovať vlastný tím alebo ľudí, ktorí od vás očakáva pomoc. Na konci viete samostatne konkrétne všetko používať a netreba popri kurze študovať žiadne iné pomocné smery.

Cítila som sa ako na všetkých stretnutiach veľmi bezpečne, inšpirujúco, dobre, za čo veľmi pekne ďakujem. Zároveň som sa naučila nové veci, poznatky. Za to tiež ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu a možnosť posúvať sa ďalej. Za túto príležitosť byť znovu spolu tiež ďakujem

Veľmi sa mi páčila Vaša profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú ste dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Techniky a nástroje a ich skúšanie si priamo na výcviku a v triádach. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste.Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

V dobrej atmosfére sa naučiť nové koučovacie techniky, precvičiť si ich v bezpečnom prostredí, urobiť pokrok v „byť prítomná“, príležitosť spoznať zaujímavých ľudí, ktorí na sebe chcú pracovať.

Ujasnila som si čo už tuším alebo praktizujem. Tréning mi dal svetlo pre ďalšie smerovanie, zahnal strachy. Dobrá komunikácia v skupine, zážitky až prelomové s jednotlivcami.

Odkaz iným: má to zmysel, zmení Vám to život doma aj v práci, budete slobodnejší a prinesiete si veľa dobrého a pozitívneho. Vrele odporúčam. Inde by som nešla.

Denka, Zuzka,
obrovské úprimné ďakujem. Som vďačná za to, že ma život zaviedol práve k vám dvom. Čas strávený na vašich výcvikoch a s vami má pre mňa veľký význam nielen pracovne ale aj ľudsky. Vedomosti, zdieľanie skúseností, čas priestor, sloboda, rešpekt – miesto a baby, pre ktoré je dôležitý ČLOVEK. ĎAKUJEM !!!

Choďte do toho! Je to prínos pre každého, či to už využijete v práci alebo pre seba samých. Sebarozvoj. Sebapoznanie.

Choďte do toho, zmení Vám to život

Odkaz pre tých čo uvažujú o kurze – určite do toho treba ísť. Môžete len získať.

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

Naši klienti

referencie-business-coaching-college-052
referencie-business-coaching-college-068
referencie-business-coaching-college-027
referencie-business-coaching-college-003
referencie-business-coaching-college-001
referencie-business-coaching-college-021
referencie-business-coaching-college-058
referencie-business-coaching-college-016
referencie-business-coaching-college-020
referencie-business-coaching-college-045
referencie-business-coaching-college-002
referencie-business-coaching-college-009
referencie-business-coaching-college-061
referencie-business-coaching-college-059
referencie-business-coaching-college-051
referencie-business-coaching-college-010
referencie-business-coaching-college-035
referencie-business-coaching-college-070
referencie-business-coaching-college-053
referencie-business-coaching-college-025
referencie-business-coaching-college-069
referencie-business-coaching-college-057
referencie-business-coaching-college-037
referencie-business-coaching-college-046
referencie-business-coaching-college-030
referencie-business-coaching-college-039
referencie-business-coaching-college-029
referencie-business-coaching-college-044
referencie-business-coaching-college-050
referencie-business-coaching-college-064
referencie-business-coaching-college-007
referencie-business-coaching-college-008
referencie-business-coaching-college-006
referencie-business-coaching-college-005
referencie-business-coaching-college-004
referencie-business-coaching-college-011
referencie-business-coaching-college-012
referencie-business-coaching-college-013
referencie-business-coaching-college-014
referencie-business-coaching-college-017
referencie-business-coaching-college-018
referencie-business-coaching-college-015
referencie-business-coaching-college-019
referencie-business-coaching-college-022
referencie-business-coaching-college-023
referencie-business-coaching-college-024
referencie-business-coaching-college-026
referencie-business-coaching-college-031
referencie-business-coaching-college-032
referencie-business-coaching-college-033
referencie-business-coaching-college-028
referencie-business-coaching-college-034
referencie-business-coaching-college-038
referencie-business-coaching-college-040
referencie-business-coaching-college-041
referencie-business-coaching-college-042
referencie-business-coaching-college-047
referencie-business-coaching-college-048
referencie-business-coaching-college-049
referencie-business-coaching-college-036
referencie-business-coaching-college-054
referencie-business-coaching-college-056
referencie-business-coaching-college-060
referencie-business-coaching-college-055
referencie-business-coaching-college-063
referencie-business-coaching-college-065
referencie-business-coaching-college-062
referencie-business-coaching-college-066
referencie-business-coaching-college-043
referencie-business-coaching-college-067
Zobraziť viac

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.