Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Napísali o našej
koučingovej škole

Nový pohľad na tajomstvo coachingu, technika logických úrovní. Výborné, skvelý prístup, príjemná atmosféra, pokojné prostredie, dobré načasovanie. Určite odporúčam navštíviť tento kurz.

Nové informácie, pohľady na veci a ľudí, uľahčenie žitia vďaka koučovacím otázkam. Treba napredovať a nikdy nie je čas ostať stáť na jednom mieste.

Na výcviku sa mi páčila otvorená, priateľská atmosféra. Koučing považujem za užitočnú a fungujúcu techniku. Je rešpektujúca k človeku a dáva mu priestor k rastu v súlade so svojimi hodnotami. Ďakujem.

Najviac ma zaujal systematický prístup — jasná logika, postupnosť, príklady, prax, tréningy. Zrelý a  ľudský a profesionálny prístup Zuzky a Denky.Veľmi jasné a presvedčivé uvedenie do teórie a praxe koučovanie, vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, pre life coaching, business coaching. Intenzívne učenie sa v pokojnej atmosfére.

Kurz určite odporúčam, spokojnosť po všetkých stránkach – náplne, prevedenia ... po kurze mi príde skoro všetko možné, stačí si veci len vysnívať a tým čo sme sa tu naučili je to možné aj dosiahnuť. Inšpirujúce po mnohých stránkach.

Nemáte čo riešiť. Nič užitočnejšie, prínosnejšie a zmysluplnejšie pre seba ste v živote neurobili.

Odporúčam!  Váš štýl posilňuje dobrú podstatu v ľuďoch a verí v ich prirodzenú silu! Ľudí s týmto postojom je potrebných stále viac, tak sa teším že tvoríme lepší svetJ Mne to pomohlo menej interpretovať a hodnotiť.

Zmena prístupu v rozhovoroch. Odporúčam – rozširuje obzory, možnosti.

Každé stretnutie mi dodalo veľa energie, nový pohľad na niektoré veci z môjho života a cítim veľký posun vo vnímaní iných ľudí. Naučila som sa aktívnejšie počúvať. Oceňujem priateľský kolektív a prístup Zuzky a Denky, vďaka ktorému mám väčší pokoj v duši a veľa motivácie.

Viac som spoznal sám seba, naučilo ma to trpezlivosti, sebakoučingu, zlepšilo komunikačnú úroveň, nastavilo ďalší smer do života, zlepšilo merateľné výsledky v práci (sales).Synergia, skúsenosti, odbornosť, ktorá zo Zuzky a Denky vychádzala, ma obohalili v získavaní znalostí a zručností koučingu. Ich schopnosti viesť človeka celým výcvikom, od modulu k modulu, od nepoznaného k uvedomeniu je skvelé a obohacujúce. Vrelo odporúčam každému, kto uvažuje o absolvovaní výcviku koučovania.

Ako najväčší prínos hodnotím — moju vyriešenú agendu, nových, rôznorodých ľudí, úprimné a silné priateľstvá, sebapoznanie. Celkovo hodnotím na jednotku s hviezdičkou.Stojí to za to — a najväčšiu hodnotu majú zážitky + nové priateľstvá a objavenie vlastných zdrojov, ktoré mi už fungujú.

Schopnosť lektoriek vnímať „energiu“ v ľuďoch počas koučovania – t.j. schopnosť odčítať neverbalitu.
mám za sebou veľa rôznych výcvikov, tento bol však odborne a organizačne výborne zvládnutý, preto neváhajte a prihláste sa.

Jasné „vysvetlenie“ nových techník a zákl. východísk koučingu, skvelé ukážky naživo, ktoré napomohli pochopeniu a zapamätaniu a dôraz na skúšanie si vecí v praxi a reflexiu. Atmosféra uvoľnená a príjemná. Výcvik je ideálny pre všetkých, ktorí sa chcú rozvíjať a pomáhať rásť ďalším ľuďom. Kto hľadá, nájde. Vy už hľadať výcvik ďalej nemusíte ;-)

Keď som sem prišla prvýkrát, očakávala som, že sa tu naučím zaujímavý spôsob riešenia „problémov“ ľudí. Výcvik ma potešil, splnil moje očakávania. Deni a Zuzka sú super profesionálky, ktoré nás príjemným spôsobom vtiahli do sveta koučingu. Bola tu pohodová atmosféra.
Ďakujem

Kurz je výbornou voľbou pre tých, ktorí chcú získať novú zručnosť ako pracovať s ľuďmi a budovať kvalitnejšiu komunikáciu a vzťahy. Tieto stretnutia menia človeka, jeho pohľad na samého seba a na vzťahy a priniesli skvelých ľudí do života, ktorých som tu mala možnosť spoznať.

Veľmi oceňujem celkovú atmosféru, pohodu, ľahkosť, ľudskosť, radosť. Všetko dávalo zmysel a postupne do seba zapadalo.Otvoria sa vám nové obzory, možnosti a zmeníte sa aj vy.

Je to čas, ktorý keď investujete do celého procesu, neoľutujete. Ťažko opísať čo sa v každom deje, no sú to silné situácie a krásne pocity.

Určite odporúčam nie len pre tých, čo chcú byť koučom, ale každému kto chce na sebe pracovať a zmeniť svoj život k lepšiemu. Dievčatá sú veľmi profesionálne a okrem iného zažijete aj veľa srandy a získate nových priateľov.

1.Prirodzená atmosféra

2.Praktické ukážky

3.Spojenie teoretických vedomostí s praktickými ukážkami priamo počas výcviku

Naučila som sa počúvať a nezachraňovať = akceptovať .
Zmenilo mi to život. Škoda, že som tu nebola oveľa skôr.

Neváhajte a choďte do toho!

Výborné. Vrelo odporúčam

Veľmi pekne ďakujem za čas strávený s koučingom. Úžasná atmosféra aj ľudia, pomohlo mi to otvoriť srdce a ujasniť si hodnoty. Ďakujem.

Najväčším prínosom pre mňa boli jednotlivé cvičenia, pozorovanie lektoriek, koučovanie v triádach, cvičenie a teória o hodnotách, počúvanie na druhej a tretej úrovni.Vysokú úroveň som od prvej hodiny vnímal na každom detaile.Odkaz: Nebudete ľutovať! Získate istotu vo svojich koučovacích zručnostiach. Zároveň budete často v pozícii koučovaného, čo vám umožní efektívnejšie dosahovať svoje ciele.

Ďakujem za výborný tréning. Veľmi sa mi páčila vysoká odborná úroveň oboch lektoriek, ktoré sa krásne dopĺňali a boli pripravené zdieľať plne svoje know-how. Cely výcvik ma veľmi dobre premyslenú štruktúru - zladenie teórie a praxe, takze po absolvovaní mám pocit, ze som sa naozaj posunula vo svojich zručnostiach. Dobre sa orientujem v rozhovoroch a mám v talone veľa nástrojov, ako ich posunúť do produktivnejsieho výstupu. Ďakujem ešte raz za vyborne strávených 10 dni, ktoré zasadne prispeli k môjmu osobnému rozvoju. ❤️

Som hrdou absolventkou kurzu pod vedením Zuzky a Deni, kam som chodievala naozaj s radosťou, pretože mi to menilo život. Dovolím si tvrdiť, že už nebude ako predtým(kurzom), pretože tá zmena uhla pohľadu na situácie, ponúknutie iných možností, kvality života, mala účinok a ja mám z toho radosť. Taktiež zmienim skvelú skupinu spolužiakov (ako sa nazývame), s rovnakým cieľom a záujmom zlepšovať sa v tejto oblasti, ochoty spoločne trénovať, koučovať, riešiť otvorene aj aktuálne životné situácie rôzneho charakteru. Považujem to za skvelú investíciu a jeden z kľúčových míľnikov. Všetko dobré prajem a Ď A K U J E M. :)

Najzmysluplnejšie investovaný čas a peniaze v roku 2021. Kurz ma priblížil zas o veľký kus k sebe. Naučila som sa rozoznávať a pracovať so skrytými presvedčeniami, ktoré ma v živote brzdili. Stretla som spriaznené duše. Lektorky Zuzka a Denka viedli kurz interaktívne, profesionálne a citlivo. Ich priestory nad ramenom Dunaja už len pridali k pohladeniu duše. Zo srdca ďakujem a odporúčam.

Zúčastniť sa výcviku Life koučingu u vás bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Zuzka a Denka to robia výborne, profesionálne a zároveň s obrovskou ľahkosťou, autenticky, ľudsky, zážitkovo a transformačne. Na každé jedno stretnutie som sa veľmi tešila. Výcvikové dni neboli len o teórii, ale hlavne o praxi a koučingu v skupine či vo dvojiciach počas modulov, aj medzi nimi. Je to krásnych 6 mesiacov plných uvedomení, zdieľania, nových vhľadov a zážitkov. Nemohla som si vybrať lepšie. Ďakujem vám a rozhodne odporúčam každému, koho láka osobný rozvoj, hlbšie sebapoznanie, zmysluplné rozhovory, alebo kto uvažuje o zmene kariéry.

Veľmi milá spoločnosť, priateľský a vysoko profesionálny prístup, ktorý mnohým otvára dvere do nového sveta a vlastnej duše. Určite odporúčam, pretože "neskúsiš, nevieš" :) .

Prihlásiť sa do koučingu bolo jedno z mojich najlepších životných rozhodnutí. Lektorky sú skúsené profesionálky, ktoré vedia čo a ako naučiť. Škola bola pre mňa oázou pokoja a stretnutia jedinečných a úžasných ľudí. Vrelo odporúčam.

Ďakujem lektorkám aj celej skupine, ktorá sa vo výcviku vytvorila. Celý proces ma previedol hlbokým osobným uvedomením a naštartoval proces mojej novej životnej zmeny.

Skvelý prístup, výborne lektorky a super postavený koucingovy výcvik. Navyše veľmi prijemne priestory. Určite odporúčam.

Veľmi záživné a  hodnotné príležitostí strávené v spoločnosti Zuzky a Deni a tiež s aktívnou skupinou.  Prajem veľa ďalších úspechov:)) bolo mi s vami SUPER

Profesionálne odvedená práca oboch lektoriek. :-)
Jedna druhú skvele dopĺňa, tvoria spolu dokonalú monádu.
Zároveň sú obe otvorené a vnímavé duše so srdcom na správnom mieste. :-)   Jednoznačné ÁNO. :-)

Keď som začala navštevovať koučovaci výcvik nebola som si istá, či koučovanie je pre mňa 🙂. Mala som pocit, že nekladiem správne otázky a ze vlastne mam v celom rozhovore väčší zmätok ako klient. Dnes už viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie, vydať sa touto cestou. Okrem pomoci iným, som pomohla aj sebe. Nájsť v sebe kľud, prispôsobiť sa energii klienta  a naučiť sa počúvať. Vrelo odporúčam.

Zuzana a Denisa hovoria: "Učíme len koučing a učíme ho dobre". A je to pravda. Skúste a presvedčte sa.  Oceňujem, že to nebol rýchlokurz. Nie je 10 dní ako 10 dní. Výcvik mení myslenie a pohľad na život a to potrebuje dozrieť.

Zúčastnila som sa 5 mesačného výcviku v koučovacej škole u Zuzky a Denisky. Veľmi oceňujem láskavý a empatický prístup oboch školiteliek. Počas kurzu som sa cítila vždy príjemne, bezpečne, hoci sme preberali aj veľmi súkromné témy.
Naživo sme mali iba dva dni a zvyšok kurzu prebiehal kvôli pandemickej situácii cez ZOOM. Atmosféra bola napriek tomu veľmi priateľská a otvorená. Ani vyučovanie touto formou nemalo vplyv na kvality výcviku.
Získané informácie a poznatky som hneď po prvom module využívala vo svojej práci vzťahovej numerologičky na konzultácii s klientami, ale aj v súkromí pri komunikácii s mojimi deťmi, kamarátkami či manželom.
Veľmi sa mi páči, že celý výcvik prebiehal postupne až počas 5 mesiacov, kedy sme priebežne pracovali v malých skupinách a  koučovacie techniky trénovali navzájom.
Viem si predstaviť, že koučing by tvoril povinnú súčasť výučby na školách či vo firmách. Je to v podstate niečo veľmi prirodzené, avšak systémom v nás potlačené. Pýtať sa, neradiť, neposudzovať a akceptovať jedinečnosť každého človeka.
Koučing a jeho techniky by sa mal naučiť každý človek, ktorý chce pristupovať k ľuďom vo svojom okolí, či ku klientom v práci vedome a s rešpektom, poskytovať vyššiu hodnotu či zlepšiť vzťahy so svojím okolím a získať väčší nadhľad.
Každý, kto chce byť pre druhých oporou, dobrým poslucháčom ale aj nenápadným radcom, ktorý vie nasmerovať a pomôcť ľuďom objaviť odpovede v sebe samých.
Koučing, jeho techniky a princípy majú zázračnú moc.
Som nesmierne šťastná a vďačná, že som mala príležitosť byť súčasťou tohto pre mňa veľmi hodnotného kurzu.

Ďakujem. Bolo to krásneho pol roka. Kurz je krásne štruktúrovaný. Každá téma bola krásne a zrozumiteľne spracovaná. Ďakujem a teším sa na ďalšie kurzy.

Do kurzu biznis koučingu som sa nahlásila kvôli svojej profesii, kde kladiem svojim klientom veľmi veľa praktických otázok, avšak pre čo najlepšie porozumenie klientom i veľa osobných otázok, keďže ako interiérová dizajnérka chcem pre nich vytvoriť návrh presne na mieru.
Pomocou koučovacích techník veľmi ľahko osvetlíme okrem praktických informácií i klientove sny a možnosti, čo je veľmi dobrý nástroj pre vytvorenie konceptu kreatívy v procese navrhovania interiéru.
Takisto naučiť sa viac počúvať a neradiť, ale naopak rešpektovať rozhodnutia a stanoviská svojich blízkych a ľudí vo svojom okolí je pre všetkých veľmi oslobodzujúce.
Lektorky sú veľmi autentické, majú úžasný ako ľudský tak i profesionálny prístup. Kurz som absolvovala počas pandémie online, ale i tak dávam 5 z 5 a veľmi odporúčam všetkým pre skvalitnenie biznis i súkromnej komunikácie.

Zuzka a Denka sú úžasné profesionálky, ktoré učia koučing s ľahkosťou a radosťou. Ich výcviky sú zážitkové a transformačné. Naučila som sa od nich veľmi veľa a som vďačná, že ma do koučingu zasvätili práve ony. Odporúčam každý ich kurz.

Školenie/výcvik, ktorého výsledkom nie je len získanie certifikátu, nových vedomostí a zručností. Je to 6 mesiacov, ktoré rozpohybujú aj vnútorné nastavenie, pohľad na život...súčasne s tým láskavý a racionálny prístup lektoriek, ktorý je výnimočný. Pre mňa to nebolo len školenie. Dostala som omnoho viac.

Absolvoval som polročný Biznis koučing výcvik, celkovo hodnotím obsahovú stránku, ale aj tú "ľudskú" na veľmi vysokej úrovni. Zuzka a Deniska všetko výborne vysvetlili, školiace dni boli štruktúrované s obrovským priestorom na praktické precvičenie. Počas výcviku som mal možnosť naučiť sa a vyskúšať si prakticky všetky nástroje, výcvik bol interaktívny a dámy reagovali na všetky moje otázky a nejasnosti. Všetko dôkladne vysvetlili, celkovo som sa na výcviku cítil veľmi príjemne a som nesmierne rád, že som mal možnosť participovať na výcviku v takejto vysokej kvalite. Odporúčam.

Doteraz najlepšie investované peniaze do môjho ďalšieho vzdelávania. Pred tým, než som začala navštevovať kurz Business Coaching, som tušila, že toto je smerovanie, ktorým sa chcem v budúcnosti uberať. Po absolvovaní kurzu, vďaka dvom úžasným a inšpirujúcim lektorkám, Zuzane Karpinskej a Denise Kmecovej, sa moje tušenie stáva presvedčením.

Koučing je fenomén. Je to slovo, ktoré často počujem medzi manažérmi a pri rozhovoroch o metódach riadenia. Dlho som si dokonca ako riaditeľ spoločnosti myslel, že viem čo koučing je a žil v predstave, že ho aj denne používam. Potom prišiel v mojom živote zlom a niekde na ceste za svojimi snami som sa stratil. Blúdil som v temnote a hľadal kúsok seba. Vtedy sa objavil človek, ktorý mi začal láskyplne svietiť na miesta, na ktoré som pre tmu nevidel a začal mi dávať dokopy čriepky mojej rozbitej duše. Bol to ozajstný kouč. Keď sa potom tma zmenila na svetlo a konečne som sa vedel tešiť z príjemných maličkosti, uvedomil som si, že som našiel svoje životné poslanie. Pomáhať ľuďom. Pomáhať tak ako mi pomohol tento kouč. Absolvent Business Coaching College. Dnes navštevujem semináre vedené úžasnými a sympatickými zakladateľkami tejto školy, Zuzkou a Denkou. Stretol som tu inšpiratívnych ľudí plných energie a novych priateľov. Vyriešil som si mnohé dilemy a už dnes pomáham ľuďom svietiť na miesta ktoré pre tmu nevidia.

Absolvovať Business Coaching College bolo a je jedným z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Netreba hľadieť na peniaze alebo porovnávať ich s konkurenciou, lebo tu máte záruku, že budete mať maximálne kvalitný prístup a vzdelanie po všetkých stránkach.
Lektorky sú profesionálky s veľkým srdcom a čoraz väčšou kapacitou odborných znalostí. Za pozitívum považujem aj vysoko nastavené etické hodnoty a prirodzený, nenútený prístup ku každému absolventovi/absolventke. Pozitívum je aj prirodzený šarm lektoriek a príjemná priateľská atmosféra, ktorú sa im darí neustále udržiavať. Pod vedením Zuzky a Denisky nájdete presne TO, čo už dlho hľadáte.
A na záver taký mini postreh. Nejakým zvláštnym spôsobom vedia pritiahnuť takú skupinu ľudí, pri ktorých sa môžete pokojne cítiť sami sebou ;) ... Takže? Niet nad čím polemizovať, len tam ísť a nájsť to, čo hľadáte :)
Za seba ĎAKUJEM. PERFEKTNÁ PRÁCA - PERFEKTNÉ SPREVÁDZANIE - PERFEKTNÝ COACHING. A perfektný tím, ktorý sa tam zišiel!

Rich coaching experience packed within inspirational events.

Bohaté koučovacie skúsenosti zabalené v rámci inšpiratívnych podujatí.

Každému, kto rozmýšľa nad koučingovým výcvikom, môžem vrelo odporučiť práve školu Business Coaching College. Ako čerstvý absolvent ich výcviku veľmi oceňujem profesionalitu a ľudskosť oboch lektoriek. O svoje skúsenosti sa dokážu podeliť veľmi príjemným, zážitkovým spôsobom a to všetko v priateľskej atmosfére plnej dôvery a pochopenia. Denka, Zuzka, veľké ĎAKUJEM! :-)

Skvelý prístup, ľudská atmosféra, obrovská profesionalita a pokora zároveň.  Smelo odporúčam!

Kurz predčil moje očakávania. Dobrá organizácia, prístup a kvalita lektoriek. Odporúčam

Školiace centrum, ktoré organizuje kurzy so zaujímavým obsahom, inovatívnymi metódami, priateľskou a podporujúcou atmosférou vedené erudovanými školiteľkami. Kurz predčil moje očakávania. Dobrá organizácia, prístup a kvalita lektoriek. Odporúčam

Absolvovať biznis koučing výcvik a vyber tejto školy bolo pre mňa najlepšie rozhodnutie.Dievčatá majú kurz doladený na 100% a úžasne sa dopĺňajú.

Profesionálny prístup. Odporúčam.

Zmysluplne využitý čas s profi lektorkami. Odporúčam:)

Vyborna skola na super lokalite s prijemnymi lektorkami.

Profesionalita, zmysluplnosť, zážitok 💗

Úžasný, profesionálny a zároveň neuveriteľne ľudský prístup. Stále som plná dojmov… Viem že som našla cestu ktorou chcem ísť, ľudí ktorých chcem stretávať a miesto na ktoré sa určite vrátim. Vrelo odporúčam každému.

Perfektné, veľmi profesionálne školenie Business Coachingu, ktoré odporúčam všetkým, ktorí koučing ešte neskúsili, ale aj tým, ktorí ho už skúsili a chcú sa v ňom zdokonaliť.

Pod vedením Zuzany a Denisy som sa láskavým spôsobom úspešne naučil koučovať. So spolužiakmi som pritom zažil mnoho silných zážitkov vo forme uvedomenia, vľúdnosti i porozumenia pre seba samého aj voči sebe navzájom.
Som veľmi vďačný za takúto skúsenosť a bolo mi potešením spoznať toľko dobrých ľudí, ktorí mi môžu byť inšpiráciou. Odporúčam tento výcvik každému, kto sa čo i len trochu chce naučiť o seba postarať v nekomfortných situáciách, ktoré sa mu v živote dejú a hodilo by sa mu pritom zažiť výnimočný pocit ľudskej spolupatričnosti. Ešte raz veľká vďaka!

One can fall in love with coaching by being well coached once. However, to get committed towards this tool we need a school like BCC:)
I very much enjoyed the light and joyful way of learning by experience, the vibe of our meetings. I appreciated the logic and structure behind as well as the system of our practise between the training sessions.
I have gained friends, a new tool to work with my clients and insights, insights and insights.

Very professional approach. It was a pleasure to be part of the experience. I learned a lot, also about myself :-) Recommended for those looking for self-development and/or new career prospects. Authenticity guaranteed.

Great experience. Highly recommended to change everyday routine. and learn basic coaching skills.

Coaching with deep expertise, client focus and heart. Excellent location of training center. 100% recommended.

Learning is a journey and this one is The One to be remembered. Perfect safe space to explore and learn different coaching techniques. Definitely life changing experience.

Learning is a journey and this one is The One to be remembered. Perfect safe space to explore and learn different coaching techniques. Definitely life changing experience.

Úžasný, profesionálny a zároveň neuveriteľne ľudský prístup. Stále som plná dojmov… Viem že som našla cestu ktorou chcem ísť, ľudí ktorých chcem stretávať a miesto na ktoré sa určite vrátim. Vrelo odporúčam každému.

Pod vedením Zuzany a Denisy som sa láskavým spôsobom úspešne naučil koučovať. So spolužiakmi som pritom zažil mnoho silných zážitkov vo forme uvedomenia, vľúdnosti i porozumenia pre seba samého aj voči sebe navzájom.
Som veľmi vďačný za takúto skúsenosť a bolo mi potešením spoznať toľko dobrých ľudí, ktorí mi môžu byť inšpiráciou. Odporúčam tento výcvik každému, kto sa čo i len trochu chce naučiť o seba postarať v nekomfortných situáciách, ktoré sa mu v živote dejú a hodilo by sa mu pritom zažiť výnimočný pocit ľudskej spolupatričnosti. Ešte raz veľká vďaka!

Perfektné, veľmi profesionálne školenie Business Coachingu, ktoré odporúčam všetkým, ktorí koučing ešte neskúsili, ale aj tým, ktorí ho už skúsili a chcú sa v ňom zdokonaliť.

Life koučing výcvik meni zivoty k lepsiemu :)

Zuzka & Denka, bolo mi ctou Vas spoznat a stravit s Vami uzasny cas pocas vycviku v krasnych priestoroch Vasej skoly! Posilnujete v ludoch silu o ktorej castokrat nevedia, pochybuju, odkladaju, zabudaju, ze ju v sebe maju..Ja sama som zivym prikladom; do zaciatku kurzu som ani len netusila, aku silu menit veci v sebe mam a o to viac ma uchvalito, ze ju viem pouzit v svoj prospech, ba co viac, malou trochou sirit aj ja dalej!

Dakujem Vam ladies, pokracujte v tom co robite, naozaj ucite koucing famozne!
Drzte sa, Janka.

V marci roku 22 mi/ma NAOZAJ PREPLO a som na to hrdá:-) Rozhodnutie absolvovať koučing výcvik bolo jedným z najlepších v živote. Hľadanie hlbokých významov, súvislostí a sústredenie na to, čo je NAOZAJ možné, dokáže človeka PREPNÚŤ = posunúť na iný level myslenia, vnímania a celkového fungovania v práci i súkromí.

Úprimne odporúčam tento "prepínač" všetkým, ktorí chcú na sebe pracovať, nie hocikde, ale v Business coaching college, pretože lektorky Denisa Sofia Kmecová a Zuzana Karpinská "učia iba koučing a učia ho dobre". Nie, ony ho učia ho skvele, profesionálne, ľudsky, s láskou a s ľahkosťou.

Možno si onedlho nebudem pamätať všetky mená spolužiakov a nespomeniem si na všetky témy, ktoré sme stihli za pol roka business koučing výcviku prebrať, ale čo si zapamätám navždy je, ako som sa v spoločnosti týchto ľudí cítila. A niekedy ani vyslovené slová nestačia na vyjadrenie hlbokého pocitu vďačnosti za odkrytie zdrojov vlastnej vnútornej sily.

Veľké a úprimné ĎAKUJEM za všetko. Aj za to, že ste ma naučili, že nič nie je čiernobiele, iba Denka a Zuzka (viď ich zvyčajný outfit :-))))

During my professional career I have taken many different trainings and I have to admit that the best thing you can do for yourself as a manager is to take coaching training. Training at BCC is always practical, useful and fun. The lecturers are really smart, ready to share their knowledge and experience with you. I took business coaching and then team coaching, I recommend both.

Vysoká úroveň a profesionalita dievčat... Všetko čo môžu vám odovzdajú 👌

Uzasna skola, velke mnozstvo kvalitnych informacii aplikovanych rovno do praxe, osobny a najma velmi ludsky pristup, absolutne bezpecny priestor. Velka vdacnost.

Každý deň sa učím viac a viac a je to úžasné.
Každý deň otváram akoby nové ale pri tom dávno zabudnuté dvere svojho vlastného ja a to vďaka koučingu od Zuzky a Denisky.

Dlho som rozmýšľal, ktorú vzdelávaciu inštitúciu si vybrať a som veľmi rád, že som sa rozhodol pre Koučovaciu školu u Zuzky a Deni. Absolvoval som Life koučing výcvik, celý kurz prebiehal vysoko profesionálne, zároveň však v uvoľnenej a dôvernej atmosfére. Obe lektorky sú expertky nielen v samotnom koučovaní, ale aj v tom ako koučovanie naučiť ostatných. Školu naozaj vedú srdcom a je to cítiť.
Odporúčam každému, kto sa chce naučiť koučovať a žiť šťastnejší a naplnenjší život.

Slová nemôžu vyjadriť môj pocit vďačnosti, po absolvovaní Life koučing výcviku. Ďakujem za kreatívny a podporujúci priestor, pocit bezpečia, za profesionalitu, za krásny ľudský prístup, ktorý ste pre nás vytvorili.

Napriek mojej úvodnej opatrnosti som kurz v Life koučingu  ukončila s nadšením a presvedčením, že táto metóda funguje a môže  človeku pomôcť žiť krajší a radostnejší život. Zároveň som si užila príjemnú spoluprácu s novými kolegami a našimi príjemnými a profesionálnymi lektorkami.
Ľubica Neštepná
poradkyňa v oblasti vzťahov a osobnostného rozvoja

Skvelé lektorky. Radosť pozorovať ich pri práci a učiť sa od nich. Dobre som si vybral túto školu. Mimochodom, je to výnimočné miesto, kde sa stretla skvelá partia. Ďakujem za to.

Za mna nie je o com 😎.

Poznáte tie kurzy, kde sa neviete dočkať kedy už skončia, ale poviete si, že kvôli certifikátu to vydržíte? Kde si po obede radšej dáte dvojitú dávku kofeínu, aby vás uspávači hadov neuspali teóriou? Keď celý čas sa snažíte ostať radšej neviditelný a po kurze sa márne snažíte rozpamätať na niečo použiteľné do praxe? No a práve taký Biznis koučing kurz z Business Coaching College nie je! Je to kurz, kam sa tešite na každý modul, kde sa dozviete zakaždým nové vzácne vedomosti, kde inšpirujúce lektorky vám s láskou poradia, pričom obdivom sledujete ich "umenie" koučingu. Kde sa tešíte nato kedy v praxi vyskúšate všetko čo ste sa naučili a úprimne trocha ste aj sám prekvapený keď zistíte, že to čo vás "tie baby" naučili aj funguje. Woow, magic! Ale nie... nebude to len taký prvoplánový "zázrak", skôr znalosti odbornosť a profesionalita kvalitnej školy. Ako inak, plne odporúčam a napíšem, ako bolo aj po ďalšom kurze.

Vrelo odporúčam aj skeptikom. Obohacujúci a obzory rozširujúci proces s dosahom ako na súkromný, tak aj na pracovný život.

Skvelý kurz, vrelo odporúčam. Veľa som sa naučil a popri tom som stretol partiu úžasných ľudí.

Veľmi dobrý výber ak chcete byť coachom.Skúsene skolitelky, výborný účastníci .. dobrý základ pre ďalší rast v oblasti personálneho coachingu..

Toto som teda nečakala :) V tom najlepšom zmysle slova, činu a zážitku.

Som maximálne spokojná s výberom Business Coaching College , kurz Business coaching splnil moje očakávania a to hlavne vďaka skvelým profesionálkam Zuzke a Deniske, ktoré školia a mentorujú s takou ľahkosťou, nadšením a profi zručnosťami, že mi bolo cťou stráviť s nimi čas a vniknúť do sveta koučovania. Ak sa dnes rozhodujete kde s koučingom začať určite odporúčam túto školu, ja  chcem určite pokračovať v ďalších moduloch :).

Užasné, podnetné, profesionálne, ľudské :) 6 mesiacov, ktoré zmenia život asi každému. Odporúčam všetkým, ktorí chcú na sebe pracovať

Úžasný zážitok, profesionálny a láskavý prístup

Profesionalny pristup a skvela atmosfera pocas celeho vycviku. Vrelo odporucam pokial zvazujete akykolvek koucingovy vycvik urcite svoju pozornost nasmerujte na Business Coaching College. Budete maximalne spokojna/spokojny.

Môžem vrelo odporúčať. Vzdelávanie v koučingu v Business Coaching College prináša silný transformačný zážitok a veľa zručností ako dopriať tento zážitok aj iným koučovaným ľuďom.

V BCC som mala moznost absolvovat business coaching aj systemicky coaching. A uz teraz sa neviem dockat na dalsi! Ak chcete zazit velke uvedomenia,transformacne rozhovory,nadobudnut nove zrucnosti pre pracu aj zivot- a to vsetko v uvolnenej a laskavej atmosfere, tak v tejto skole ste na spravnom mieste. Dakujem Denka a Zuzka,robite to naozaj skvelo  🙏🏻

Toto je bezpochyby najlepšia škola koučingu na Slovensku.
Ďakujem za úžasné skúsenosti a teším sa na ďalšie.

Fantastické, úžasne, motivujúce a všetkým vrelo odporúčam. 🤗

Skvely profesionalny kurz s uzasnymi lektorkami s ludskym a milym pristupom,kde sa clovek citi perfektne. Skoda ze to uz skoncilo,ale verim ze coskoro sa vidime. Dievcence-lektorky ste uzasne😘, velke proficky s velkym a otvorenym srdieckom....dakujem za vsetko;)

zážitkové učenie, čarovný čas, užitočné techniky  vrelo odporúčam

Krásne prepojený profesionálny a ľudský prístup oboch lektoriek.

Dobrá atmosféra a dynamika kurzu, ktorá uľahčovala učenie. Veľa praktických cvičení a zážitkov z učenia. Hodnotím na jednotku s hviezdičkou. Tento kurz bol pre mňa oknom do novej dimenzie spoluprežívania a spolupráce s ľuďmi. Cítim sa byť lepším človekom.

Prínosom bolo úplne všetko. Som maximálne spokojná. Pokojná atmosféra, dostatočný rozsah materiálov, cvičení, skvelé prostredie, úžasní ľudia. Treba prísť a zažiť, dopriať si radosť z vlastného rastu.

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

Naši klienti

referencie-business-coaching-college-052
referencie-business-coaching-college-068
referencie-business-coaching-college-027
referencie-business-coaching-college-003
referencie-business-coaching-college-001
referencie-business-coaching-college-021
referencie-business-coaching-college-058
referencie-business-coaching-college-016
referencie-business-coaching-college-020
referencie-business-coaching-college-045
referencie-business-coaching-college-002
referencie-business-coaching-college-009
referencie-business-coaching-college-061
referencie-business-coaching-college-059
referencie-business-coaching-college-051
referencie-business-coaching-college-010
referencie-business-coaching-college-035
referencie-business-coaching-college-070
referencie-business-coaching-college-053
referencie-business-coaching-college-025
referencie-business-coaching-college-069
referencie-business-coaching-college-057
referencie-business-coaching-college-037
referencie-business-coaching-college-046
referencie-business-coaching-college-030
referencie-business-coaching-college-039
referencie-business-coaching-college-029
referencie-business-coaching-college-044
referencie-business-coaching-college-050
referencie-business-coaching-college-064
referencie-business-coaching-college-007
referencie-business-coaching-college-008
referencie-business-coaching-college-006
referencie-business-coaching-college-005
referencie-business-coaching-college-004
referencie-business-coaching-college-011
referencie-business-coaching-college-012
referencie-business-coaching-college-013
referencie-business-coaching-college-014
referencie-business-coaching-college-017
referencie-business-coaching-college-018
referencie-business-coaching-college-015
referencie-business-coaching-college-019
referencie-business-coaching-college-022
referencie-business-coaching-college-023
referencie-business-coaching-college-024
referencie-business-coaching-college-026
referencie-business-coaching-college-031
referencie-business-coaching-college-032
referencie-business-coaching-college-033
referencie-business-coaching-college-028
referencie-business-coaching-college-034
referencie-business-coaching-college-038
referencie-business-coaching-college-040
referencie-business-coaching-college-041
referencie-business-coaching-college-042
referencie-business-coaching-college-047
referencie-business-coaching-college-048
referencie-business-coaching-college-049
referencie-business-coaching-college-036
referencie-business-coaching-college-054
referencie-business-coaching-college-056
referencie-business-coaching-college-060
referencie-business-coaching-college-055
referencie-business-coaching-college-063
referencie-business-coaching-college-065
referencie-business-coaching-college-062
referencie-business-coaching-college-066
referencie-business-coaching-college-043
referencie-business-coaching-college-067
Zobraziť viac

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.