Pozrite sa na náladu počas našich výcvikov a prečítajte si, čo vám odkazujú naši absolventi. Výcviky prebiehajú v našom školiacom centre v nádhernom prostredí Karloveského ramena v Bratislave.

Napísali o našej
koučingovej škole

Keď som prišla na prvú hodinu, nemala som presnú predstavu o čo vlastne ide. Postupne sa to každým modulom a každou hodinou koučingu viac vyjasnilo. Vďaka koučingu som si „upratala“ veľa vlastných tém, ktoré som v sebe riešila niekde v podvedomí. Vďaka koučingu som sa stíšila a tým sa mi pocitovo zmenila aj kvalita života.
Som veľmi vďačná aj za to, že mám možnosť toto stíšenie sprostredkovať aj mojím klientom.
Ďakujem

Vďaka tomuto tréningu som získala hlavne silné uvedomenie o sebe, naučila som sa získať nadhľad, počúvať ľudí novým lepším spôsobom a predovšetkým klásť výborné otázky. Atmosféra bola veľmi pozitívna a spoznala som príjemných ľudí.Zuzka a Deni, ste veľmi profesionálne a príjemné koučky. Ďakujem vám!

Milé dievčatá Denka a Zuzka.Ďakujem Vám za tú úžasnú príležitosť zažiť si a vyskúšať ako ozdravné a príjemné je byť úprimne „aktívne vypočutý“ a aké úžasné výsledky je možné s klientom dosiahnuť, keď sa stíšime a sme úprimne zvedaví. Skvelý výcvik, plný „AHA zážitkov“. Vrele odporúčam.

Určite odporúčam kurz pre ľudí, ktorí uvažujú, že svoje profesionálne zručnosti si rozšíria o koučing. Kurz odporúčam aj manažérom, ktorí cez metódu koučingu môžu rozvíjať ľudí v tíme.Úžasná skúsenosť, možnosť implementácie do praxe a úžasný zdroj inšpirácie pre vlastný osobnostný a vnútropodnikový rozvoj.

Prínosom pre mňa boli nové obzory, nový pohľad na riešenie problémov, čo ma obohatilo. Myslím, že každého to v niečom obohatí, aj keď nechcete byť profesionálni kouči, tieto metódy využijete v práci aj v živote

Choďte do toho, otvorí vám to obzory, nájdete riešenia mnohých, aj ťažkých rozhodnutí.

Absolvoval som veľa tréningov. Tento išiel najviac do hĺbky v rámci svojej témy vďaka lektorkám, forme tréningu a skupine kolegov, ktorí sa tu zišli.

Ďakujem!

Poučné, inšpiratívne, interaktívne.

Výcvik mi priniesol veľa nových poznatkov o koučingu, možností vyskúšať si techniky, spoznať nových ľudí a poučiť sa o nich/od nich veľa dobrého. Najväčší prínos bol pre mňa vidieť a zažiť, keď ste robili ukážky vy ako lektorky. Odkaz pre tých, ktorí uvažujú, že by kurz navštevovali: aby neváhali a investovali svoj čas a energiu do niečoho, čo im prinesie oveľa viac ako od tréningu očakávali.

Koučingový výcvik mi priniesol väčšiu istotu pri používaní a spoznávaní techník, pochopila som zmysel koučingu. Najväčší prínos pre mňa boli ukážky a cvičenia, možnosť vyskúšať si techniky. Celkovo hodnotím super. Výborné pre život i prácu — zlepšenie kvality práce.

Najväčší prínos pre mňa bolo modelové koučovanie - techniky a to, ako sa super dopĺňali — Denka viac spirituálna a soft, Zuzka viac pragmatická. Veľmi profesionálne vedenie kurzu. Coaching je metóda, ktorá vás posunie v pracovnej aj životnej oblasti vopred a uľahčí vám život a rozhodnutia. (za biznis koučing výcvik)

Oceňujem veľa praktických tipov, dobré prepojenie praktických častí a teórie — najprv zažiť, potom rozobrať do detailov. Ste skvelý tandem, profíčky, autentické a vtipné. Ďakujeme!!! P.S. aj challangeovanie a ťahanie z komfortnej zóny nás veľa naučilo :-) (a toto dnes je za výcvik v koučovaní tímov)

Určite to rozšíri Vaše obzory, pomôže Vám aj tým ktorých budete koučovať, alebo sa len pýtať a sprevádzať.

Super na sebapoznávanie. Za každým človekom je príbeh – úcta k ľuďom.

Každý si nájde pre seba to najlepšie riešenie sám.

Ak váhate, určite sa do toho dajte. Naučí Vás to viac ako by ste si mysleli. Len sa to nedá zhrnúť do nejakých bodov, odohráva sa to vo Vašom vnútri.

Veľmi oceňujem, že kurz bol vedený vo veľmi praktickej rovine, čo generovalo obrovské množstvo nových poznatkov.

Najväčším prínosom bolo odlíšenie koučingu od terapie a mentoringu. Nezáleží na predchádzajúcom teoretickom podkutí, kurz je vhodný pre všetky predchádzajúce vzdelania i pracovné oblasti z ktorých pochádzate. Je to vhodná nadstavba pre všetky pozície vo firme, každý to dokáže pretransformovať a použiť vo svojej práci alebo osobnom živote, bez ohľadu na oblasť v ktorej aktuálne pôsobí.

Najviac ma zaujali praktické cvičenia, nové techniky a ich využitie, rady a skúsenosti koučov. Celkovo hodnotím veľmi dobre. Určite odporúčam.

Najväčším prínosom pre mňa bolo rukolapné vysvetlenie nástrojov a techník.Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú či už profesionálne alebo súkromne venovať koučovaniu, aby absolvovali tento kurz, ktorý ich hravou, pútavou a profesionálnou formou naučí, ako správne klásť otázky a byť prítomný tu a teraz pre klienta.Ďakujem za Váš čas a energiu!

Zistiť silu položených otázok a pokúsiť sa preniesť to i do vlastného života. Určite odporúčam, pomôžete nielen druhým, ale nečakane aj sebe.

Najväčší prínos pre mňa boli metódy, ktoré otvárajú úplne nové obzory a pohľady.Kurz odporúčam tým, ktorí hľadajú nové možnosti rozvoja a prenášanie zodpovednosti na svojich podriadených. Veľmi vhodné pre tých, ktorí si chcú rozvíjať manažérske štýly a hlavne koučovací štýl.

Najväčším prínosom bolo skľudnenie sa a nové metódy.Perfektné materiály. Neváhajte.

Moje najväčšie poznanie : Len v sebe nájdeš silu zmeniť svoj život. A tú silu máš! Aj keď si to nemyslíš. Koučing je tá správna cesta.


Každá technika koučovania, ktorú sme prebrali mi otvorila nové dvere. Naučila som sa viac počúvať, menej súdiť, vnímať a akceptovať odlišnosti v ľuďoch. Teória a prax boli vyvážené. Páčilo sa mi pozorovať, keď Zuzka a Denka koučovali. Určite odporúčam. Koučing je výborným nástrojom na riešenie vecí v súkromnom aj pracovnom živote.

Najviac ma zaujalo otvorenie problematiky coachingu, „iné“ otázky, „iné“ typy riešenia problémov. Celkovo hodnotím na 10 z 10 bodov.Odporúčam z hľadiska profesijného ale aj osobného rozvoja. Umožní lepšie nazrieť do seba samého. Kurz poskytuje nástroje na prácu na vlastnom rozvoji ale aj rozvoji iných.

Veľmi sa mi páčila  profesionalita a uvoľnená atmosféra, ktorú lektorky dosiahli v skupine už od prvého modulu. Prepojenie teórie s praxou bolo výborné. Najväčší prínos je, že cítim, že som sa posunula o veľký krok vo svojom osobnostnom raste. Ak chcete získať veľmi dobré, pevné, systematické a profesionálne základy koučingu, pracovať v priateľskej atmosfére a zároveň sa posunúť vo svojom osobnom živote a raste, tak tento výcvik je pre vás. Plus určite spoznáte nových úžasných ľudí.

Pre tých, ktorí chcú začať, naučiť sa viac je tento kurz tým správnym. Človek ochutná koučing a odnesie si veľa prínosných poznatkov, nástrojov, uprace si to v sebe, naučí sa od ostatných a spozná úžasných ľudí !

Všetky metódy + praktický nácvik + zoskupenie ľudí + nové priateľstvá hodnotím ako prínos. Určite odporúčam z profesného aj privátneho hľadiska, okrem cenných teoretických a praktických poznatkov množstvo inšpirácie nielen od samotných lektorov ale aj od účastníkov + super networking :).

Z výcviku ma zaujali najviac prednášky a nácviky.Je to ako autoškola + výborné učiteľky, ktoré vám dajú veľa návodov ako si v praxi poradiť.Výcvik, ktorý zlepší koučovacie zručnosti. Lektori vám vytvoria podmienky, aby ste sa zlepšili a stali sa z vás kouči.

Business coaching mi pomohol nájsť cestu von z rôznych mojich kruhových objazdov. Pochopila som, aké dôležité je ticho, pokoj v duši a rešpekt voči sebe a iným.
Som na správnej ceste a coachingu sa chcem venovať aj profesijne. Veci zrazu začali dávať zmysel a veľmi sa z toho teším. Ďakujem dievčatá, boli ste super!

Čomu veríme

Veríme, že koučovanie, tak ako ho učíme my, pomáha ľudom nájsť vlastnú silu, vedome robiť vlastné rozhodnutia a slobodne žiť autentický život - ako líder, expert, manželský partner alebo rodič.

Naši klienti

referencie-business-coaching-college-052
referencie-business-coaching-college-068
referencie-business-coaching-college-027
referencie-business-coaching-college-003
referencie-business-coaching-college-001
referencie-business-coaching-college-021
referencie-business-coaching-college-058
referencie-business-coaching-college-016
referencie-business-coaching-college-020
referencie-business-coaching-college-045
referencie-business-coaching-college-002
referencie-business-coaching-college-009
referencie-business-coaching-college-061
referencie-business-coaching-college-059
referencie-business-coaching-college-051
referencie-business-coaching-college-010
referencie-business-coaching-college-035
referencie-business-coaching-college-070
referencie-business-coaching-college-053
referencie-business-coaching-college-025
referencie-business-coaching-college-069
referencie-business-coaching-college-057
referencie-business-coaching-college-037
referencie-business-coaching-college-046
referencie-business-coaching-college-030
referencie-business-coaching-college-039
referencie-business-coaching-college-029
referencie-business-coaching-college-044
referencie-business-coaching-college-050
referencie-business-coaching-college-064
referencie-business-coaching-college-007
referencie-business-coaching-college-008
referencie-business-coaching-college-006
referencie-business-coaching-college-005
referencie-business-coaching-college-004
referencie-business-coaching-college-011
referencie-business-coaching-college-012
referencie-business-coaching-college-013
referencie-business-coaching-college-014
referencie-business-coaching-college-017
referencie-business-coaching-college-018
referencie-business-coaching-college-015
referencie-business-coaching-college-019
referencie-business-coaching-college-022
referencie-business-coaching-college-023
referencie-business-coaching-college-024
referencie-business-coaching-college-026
referencie-business-coaching-college-031
referencie-business-coaching-college-032
referencie-business-coaching-college-033
referencie-business-coaching-college-028
referencie-business-coaching-college-034
referencie-business-coaching-college-038
referencie-business-coaching-college-040
referencie-business-coaching-college-041
referencie-business-coaching-college-042
referencie-business-coaching-college-047
referencie-business-coaching-college-048
referencie-business-coaching-college-049
referencie-business-coaching-college-036
referencie-business-coaching-college-054
referencie-business-coaching-college-056
referencie-business-coaching-college-060
referencie-business-coaching-college-055
referencie-business-coaching-college-063
referencie-business-coaching-college-065
referencie-business-coaching-college-062
referencie-business-coaching-college-066
referencie-business-coaching-college-043
referencie-business-coaching-college-067
Zobraziť viac

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.