Inšpirácia na čítanie

13. 4. 2021

Ak vás zaujímajú spôsoby ako sprevádzať ľudí pri riešení ich osobných či pracovných dilem, ako im pomôcť premýšľať o riešeniach, skúste knihu "Koučovanie podľa pyramídy".

Kniha je pre ľudí z praxe, ktorí hľadajú zrozumiteľný a jasný návod, o ktorý sa môžu oprieť vo svojich prvých mesiacoch/rokoch vedenia koučovacích rozhovorov. Nesnažíme sa pokryť celú problematiku koučovania a ukázať jej hĺbku, sústreďujeme sa skôr na to, čo môže pomôcť, čo najširšiemu okruhu ľudí osvojiť si osobitosť vedenia transformačných rozhovorov, aby ich manažéri mohli viesť so svojimi zamestnancami, rodičia so svojimi deťmi a kolegovia s kolegami. Aby sa tento nástroj stal dostupným pre čo najviac ľudí bez obáv, že je to veľmi náročné zvládnuť bežnému človeku...aby sa ľudia odvážili...veď zručnosti a majstrovstvo sa budujú praxou...tak ako životné skúsenosti získavame životom, tak koučovacie zručnosti získavame koučovaním...

Kniha je postavená ako manuál, je jasne členená, ponúka nástroje a príklady, ktorépomôžu rozvinúť nielen zručnosti, ale aj špecifický prístup k svetu a k človeku.

Nájdete vo všetkých kníhkupectvách aj v e-shope na internete, a aj ako E-book.

Tu je krátke video o tom, čo je transformačný koučing:

Cesta do sveta koučovania s výcvikom v Biznis koučingu

VSTÚPTE DO SVETA KOUČOVANIA S VÝCVIKOM BIZNIS KOUČINGU!

S medzinárodne certifikovaným vzdelaním v koučovaní! Získate diplom Business Coaching Trained Coach a koučovacie zručnosti, ktoré môžete okamžite využiť v praxi. Súčasne budete mať vzdelanie požadované pre členstvo v ICF (Medzinárodnej federácii koučov) alebo SAKO (Slovenskej asociácii koučov). Získate diplom Business Coaching Trained Coach a koučovacie zručnosti, ktoré môžete okamžite využiť v praxi.
Naučíte sa koučing v praxi. Výcvik je vedený online interaktívnym spôsobom a silne zameraný na prax. Naučíte sa viesť efektívny koučovací rozhovor s jednotlivcami na pracovné, aj osobné témy. Naučite sa používať 5-krokovú koučovaciu pyramídu - štuktúru vedenia rozhovoru, ktorá je jednoduchá, logická a zrozumiteľná. Ako bonus počas výcviku získate množstvo vlastných koučovacích hodín a vyriešite si svoje osobné alebo pracovné dilemy. Tento kurz je pragmatická odpoveď na otázku ako sa stať koučom v každodennom živote - v práci aj mimo nej.
Príďte si to užiť s nami, ak vás táto téma zaujíma 👭
Výcvik začína v máji...
Viac info a prihláška tu: https://lnkd.in/g49szPy
(tento link obsahuje aj naše videá o koučovaní, rozhovory - s nami aj našimi absolventami)
www.koucovaciaskola.sk

Líder je pre ľudí mentorom aj koučom

Pred pár rokmi sme nahrali sériu rozhovorov s manažérmi, pre ktorých je koučovací prístup v ich praxi už samozrejmosťou...s radosťou sme si spomenuli na jeden z našich príjemných rozhovorov :)

www.koucovaciaskola.sk

Biznis koučing

V máji už tradične začína "INTERNATIONAL coachiNg week", ktorý oslavujú kouči na celom svete...oslávte ho spolu s nami na výcviku!

Business Coaching College pozýva všetkých lídrov, manažérov a tých ktorí pracujú s ľuďmi.
Líderská rola nebola nikdy ľahká. Teraz je však obdobie, ktoré kladie zvýšené nároky na komunikáciu, presadenie zmien a hľadanie tvorivých prístupov v zmenených podmienkach.  Schopnosť viesť rozhovory koučovacím spôsobom - či už hovoríte sami so sebou alebo so svojimi spolupracovníkmi - vám pomôže ušetriť nervy aj čas.
Koučovanie nie je ľahké, ale je to zručnosť, ktorú vás naša koučovacia škola dokáže za pol roka naučiť. Samozrejme že to majstrovstvo sa pestuje a zdokonaľuje aj po výcviku, pretože prax prináša najviac poznania. Ale budete mať komplexnú výbavu ako koučovať človeka na pracovnú či životnú tému.
Medzinárodne certifikované výcviky v koučovaní sa u nás vedú s rešpektom a láskou k študentom.
Výcvik začína v máji (na terase našej koučovacej školy)
Viac info, referencie a prihláška tu: https://www.koucovaciaskola.sk/kurz-biznis-koucing